Tomáš Vaverka

Z pohledu člověka neznalého problematiky myslím, že kurz je výborný. Plno informací, o čem že to psaní vlastně je.


Kateřina H.

Kurz začne být zajímavý a užitečný až od 13 dále a nejvíc lekce 18-22, ale už to tu i v hodnocení bylo. Příště si před spuštěním kurzu přečtu nejdříve hodnocení. Hodnotím celkově jako nepřínosný.


Karolina N.

Díky!


Jitka Gajdošíková

Kurz v podání lektorky Michelle Losekoot byl srozumitelný, příjemně podaný, plný zajímavých informací. Našla jsem v něm spoustu dobrých rad na psaní krátkych textů. Otevírám si bezobalový obchod a chtěla jsem tipy, jak texty psát. Moc děkuji. Jitka Gajdošíková. Dávám 5 hvězdiček a nevím, jestli jsem je správně označila.


Michal Trněný

Lektorka byla výborně připravená. Obzvlášť konkrétní příklady jsem ocenil. Trochu mě zklamalo, že kurz neobsahoval více o psaní románů, ale spíše o psaní on-line textů. Za svou nepozornost si však můžu sám.


Klára Malinová

Doporučuji.


Iva Grácová

Stručně, jasně, výstižně - Děkuji!


Klára Dvořáková

zajímavá témata i výklad lektorky, který vás donutí nejen nad lekcí přemýšlet, ale také hned si vše v praxi vyzkoušet :) vřele doporučuji :)


Denisa Žežulková

Sympatická lektorka, mnoho zajímavých rad a hlavně příkladů z praxe. Jde o kurz pro začátečníky. Za sebe bych jen poskládala trochu jinak jednotlivé lekce za sebou.


Martina Hubená

Že to bude až tak dobré, jsem nečekala. Velké díky. Martina