Adriana Pánková

Ve více jak dvouhodinovém placeném kurzu na vzdělávací platformě (tzn. dá se očekávat, že kurz si zaplatí někdo, kdo se skutečně zajímá o nápady, jak se sebevzdělávat) jsem očekávala mnohem více než více jak hodinové stížnosti na stávající vzdělávací systém, reklamu na vlastní portál (vzorové studijní plány zahrnující autorovy kurzy) a tři stručné definice přístupu k učení a typu osobnosti. Pro člověka zajímajícího se o sebevzdělávání je zajímavá tak maximálně třetina kurzu a to se k ní ještě musí "probojovat". U kurzu zdarma je reklama na další kurzy pochopitelná, ale u placeného?


Rostislav P.

Pro mnohé bude poučný, pro mne spíše jen opakování, protože jsem v této oblasti již hodně dále - učím se stále a stále nové věci.


Michal N.

Skvely kurz a naozaj realny pohlad na dnesne skolstvo. Urcite si z tohoto kurzu vela beriem a uz teraz rozmyslam intenzivnejsie akym smerom sa vybrat pri studovani mojho syna. Dakujem


Jarmila S.

Tento kurz hodnotím veľmi pozitívne, asi sa mi najviac páčil ... veľmi ma potešili rozhovory v danom kurze...veľmi si prajem aby myšlienky, ktoré sú tu sa raz dočkali aj svojej realizácie ... tento systém a hlavne spoločnosť to potrebuje ... Ďakujem


Jan K.

Uvádí dobré příklady a přirovnání, volí vhodný tón a intonaci. Správná forma i obohacující obsah. Bez vad řeči, což se o jiných lektorech mnohdy říci nedá.


Jaroslav B.

Kurz bol zaujímavý


Vladimíra T.

Obsah kurzu bol zaujimavy. Prejav prednasajuceho mal jednu chybu, casto hltal slova takze mu nebolo rozumiet. Zaverecny test mal v niektorych moznostiach odpovedi primitivny obsah.


Jana H.

Skvělé, doporučuji.


Andrea B.

*********


Jan P.

Kurz opravdu pro všechny kdo chtějí držet krok s dobou a neztratit se :-)