Jiří Sedlář

Pěkně udělaný návod


Miroslav G.

Prakticky zbytečné, reklama na Wedos obalená do několika minut povídání o Wordpresu. Obsahově velmi slabé, pro někoho kdo ve Wordpresu nikdy nedělal, je to málo, pro znalejší zbytečné. Otázky v závěrečném testu jsou nejednoznačné a zmatečné. Web oceantutorials na který se autor odkazuje je nefunkční a doména na prodej.


Karla Ingrová

Kurz se mi líbil. Získala jsem přehledné informace - základní představu, jak se mohou tvořit webové stránky, jaké jsou možnosti...


Adam J.

z pohledu neznalého uživatele příliš obecné. Slouží asi jedině k odkazu na jeho web. Ve Wordpressu jsem dělal, ale i tázky v testu jsou dost nejednoznačné.


Daniel Z.

Zajímavý, prakticky zaměřený kurz. Bylo by fajn věnovat některým kapitolám více času, rozebrat některá nastavení a postupy více do detailu.


Michal V.

super, jednoduché, jasné


Lenka B.

rychlé seznámení s WordPressem, určitě užitečné na začátek


Klára N.

Pro obecný přehled užitečné.


Michal B.

Je to skôr prezentácia toho, čo je wordpress, než kurz ako si vytvoriť web v tomto nástroji. Obsahovo slabé, v kurze nájdete len stručný prehľad fragmentu základných funkcií.


Alena K.

Kurz se mi líbil. Pro mě je důležité si rozšířit vědomosti, ráda se vzdělávám. A hlavně mě to motivuje více, když na konci skládám test a dostanu "odměnu" ve formě certifikátu.