Martina Urbanová
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Opět výborný kurz Broňo! Konečně mám v předložkách pořádek. Teď si to všechno ještě zapamatovat a bude to supr :). A jako bonus mi vždy svým nadšením zvedneš náladu. Takže dvakrát díky ;) Martina

Reakce lektora:

“Hello Martina! Thank you sooooooo much! ❤️“


Markéta Nidetzká

Ráda bych si pustila vice kurzů angličtiny, ale bohužel mě přehnaně stylizovaný projev lektora neuvěřitelně irituje, takže se pak skoro nemůžu soustředit na obsah. Jinak to ale bylo přínosné, zopakovala jsem si a doučila jsem se spustu frekventovaně používaných slovních spojení.


Kateřina Bursová

Výborný kurz a ještě lepší lektor.

Reakce lektora:

“Thank you sooooo much, Kateřina! :)“


Alena M.

Super systém, super vysvetlene, perfektní procvičení probraneho tématu!

Reakce lektora:

“Hello Alena! :) Díky moc a moc! :)“


Anna R.

Moc. Great job!


Martin Macháček

Opět další skvělý kurz od Broni, který musíte mít. Nikde jinde nenajdete takový kurz předložek, který jde tak do hloubky.

Reakce lektora:

“Hello Martin! :) Děkuji moc a moc! :)“


Martin Kysela

Kurz je tradičně parádní. Broňa nejen vše názorně a srozumitelně vysvětlí, ale i jasně demonstruje na příkladech z praxe. Přemýšlel jsem, co bych kurzu vytkl, abych jenom nechválil, ale skutečně mě nic nenapadá. Jediné, co mě opravdu mrzí, je, že jsem tento kurz neměl v době mého studia střední školy. :)

Reakce lektora:

“Hello Martin! :) Děkuji tááááááák moc a ještě o veliký kus více! :) Až se tu červenám... :)“


Nela R.

Kurz je skvělý. Jsem v angličtině věčný začátečník a tady jsem našla přehledné a vyčerpávající informace. Informací je tam hodně, nelze ten kurz zhltnout naráz, ale chce to průběžně procvičovat, jinak se to všechno splete dohromady. Velkým pomocníkem jsou ale pdfka, která jsou ke kurzu přiložena. Učivo je v kurzu dobře vysvětleno a na velkém množství příkladů se dá skvěle pochopit a zapamatovat. Videa jsou také dobrým slovníkem. Prostě když nevím, tak si předložku najdu. Za mě super materiál.

Reakce lektora:

“Hello Nela! :) Děkuji MOC a MOC! :)“


Barbora Baisa

Kurz byl pro mě velmi přínosný a vyjasnila jsem si spoustu použití předložek, které mi nebyly jasné. Broňa vše přehledně vysvětluje, uvádí použití v praktických příkladech a slovních spojeních a také upozorňuje na podobnosti s dalšími předložkami nebo na co si dát pozor. Stejně jako všechna Broňova výuková videa a kurzy mohu jen doporučit.

Reakce lektora:

“Hello Bára! :) Thank you soooooooo much a ještě o velký kus víc! :)“


Marek Papay

Super na procvičení předložek. Myslím si, že kurz je určený pro pokročilé v anglickém jazyce. Obsah srozumitelný, pozitivní přístup učitele, proto dávám 5 hvězdiček.

Reakce lektora:

“Hello Marek! :) Thank you you sooo much! :) Já věřím, že i méně pokročilí studenti se v kurzu neztratí a odnesou si něco užitečného, ale zároveň souhlasím, že jsou tam části, které jsou "challenging" i pro více pokročilé :)“