Marcela L.

great job, Broňa!!

Reakce lektora:

“Thank you soooo much, Marcela!“


Milan C.

Ďakujem na dvadsiati pokus .........


Jitka P.

V testu jsou gramatické chyby...

Reakce lektora:

“Hello Jitka! Moc vás zdravím a moc děkuji za zpětnou vazbu k tomuto i předchozímu kurzu. Můžu se prosím zeptat, o jaké chyby se jedná? Vůbec nechci tvrdit, že tam nejsou. Každý dělá chyby a já jsem na to opravdu expert. Nicméně celý kurz i test i kurz byl několikrát kontrolován dalšími lidmi a jsem překvapený, že bychom něco všichni přehlédly. Budu tedy moc vděčný, pokud mi dáte vědět, co je v testu chybně. Můj email je info@brona.cz. Díky moc a moc!“


Martina U.

Opět výborný kurz Broňo! Konečně mám v předložkách pořádek. Teď si to všechno ještě zapamatovat a bude to supr :). A jako bonus mi vždy svým nadšením zvedneš náladu. Takže dvakrát díky ;) Martina

Reakce lektora:

“Hello Martina! Thank you sooooooo much! ❤️“


Markéta N.

Ráda bych si pustila vice kurzů angličtiny, ale bohužel mě přehnaně stylizovaný projev lektora neuvěřitelně irituje, takže se pak skoro nemůžu soustředit na obsah. Jinak to ale bylo přínosné, zopakovala jsem si a doučila jsem se spustu frekventovaně používaných slovních spojení.


Kateřina Bursová

Výborný kurz a ještě lepší lektor.

Reakce lektora:

“Thank you sooooo much, Kateřina! :)“


Alena M.

Super systém, super vysvetlene, perfektní procvičení probraneho tématu!

Reakce lektora:

“Hello Alena! :) Díky moc a moc! :)“


Anna R.

Moc. Great job!


Martin Macháček

Opět další skvělý kurz od Broni, který musíte mít. Nikde jinde nenajdete takový kurz předložek, který jde tak do hloubky.

Reakce lektora:

“Hello Martin! :) Děkuji moc a moc! :)“


Martin Kysela

Kurz je tradičně parádní. Broňa nejen vše názorně a srozumitelně vysvětlí, ale i jasně demonstruje na příkladech z praxe. Přemýšlel jsem, co bych kurzu vytkl, abych jenom nechválil, ale skutečně mě nic nenapadá. Jediné, co mě opravdu mrzí, je, že jsem tento kurz neměl v době mého studia střední školy. :)

Reakce lektora:

“Hello Martin! :) Děkuji tááááááák moc a ještě o veliký kus více! :) Až se tu červenám... :)“