Dominika Vítková
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Wow, úplně odlišné od ostatních kurzů, za mne absolutní TOP. Děkuji a doporučuji každému ke shlédnutí. 1000% a velké díky p. Bušek.


Michaela V.

Pan Bušek je excelentní, charismatický člověk, který má vždy co předat dál.


Martina Flidrova

Super podněty k zamyšlení, kdy jdu spíše cestou náčelníka a kdy šamana, a kdy to umím dobře spojovat. Určitě doporučuji a cením si stručnosti a hutnosti obsahu.


Lucie V.

Moc děkuji za otevření očí. Za poutavé vyprávění o důležitosti rituálů a jak se z firmy stává kmen, který má takové to "něco", co ho odlišuje od jiných.


Ľuboslav K.

Mnoho zaujímavých myšlienok. Niekedy skratkovitá argumentácia, ale inak osviežujúci filozoficko-sociologický pohľad na korporácie. Veľmi dobré.


Pavel Báča

výborné školení plné nových poznatků, vhodné velmi i do osobního života


Rut Kolínská

Pro mne důležité definování modelu postupů v organizaci, se kterým souzním. Vřelé díky!


Diana Zahradnickova

Tento kurz předčil mé očekávání, byl zatím tím nejlepším kurzem, ze všech zakoupeným kurzů. Kurzy si nekupuji pro to abych se učila, ale utvrzovala své myšlenky o daném tématu, moc děkuji za tento kurz.

Reakce lektora:

“Dobrý den Diano a děkuji za zpětnou vazbu. Rád předčívám očekávání. Přeji báječný den Tom“


Tereza Leitnerová

Moc pěkný kurz, práce ani vztahy nejsou jen o datech, číslech a procentech úspěšnosti, jsou hlavně o příbězích, o poučení, o hodnotách, o tom že my společně jsme víc než jen samotní jednotlivci každý sám za sebe ...


Jindřich Živný

Velice přínosné, má to hloubku, Děkuji