Lukáš Reindl

Velmi užitečný a srozumitelný kurz. Děkuji!


Michaela P.

Příliš dlouhé i přesto, že jsou zde logické bloky. Dlouho jsem se odhodlávala kurz absolvovat. Moc si z něj člověk neodnesl. Musela jsem se vracet k lekcím.


Klára Jenerálová

Děkuji za tento kurs. Jsem sice už ve věku rodičů lektora, ale díky mladým kolegůpm jsem se rozhodla nahlédnout do tajů kritického myšlení. Jsem ráda, že jsem to udělala - rozšířiála jsem si obzory. Kurs je pro mě přínosem do mých životních zkušeností.

Reakce lektora:

“Kláro, děkuji moc za milé a povzbudivé hodnocení. Jsem rád, že jste ráda a že na sobě pracujete. Ať se daří, Lukáš :)“


Jana M.

veeeľmi dlhý kurz


Karolína M.

paradna seria kurzov, dozvedela som sa vela noveho :) Kiezby taketo myslenie ucili aj na skolach


Barbora Doležalová

Pro mě velmi přínosný kurz! Některé věci využívám (napříkald check list na jednotlivé fáze projektu), jiné byly opravdu nové a velmi ráda je uvedu do praxe. Můj nový nejlepší kamarád při zahajování projektu je průser lístek a určitě chci na na spoustě věcí zapracovat s aktivační energií!
Kapitoly Teorie her a Mediální gramotnost bych nejraději zavedla povinně jako podmínku pro obdržení občanského průkazu. Nebo ještě lépe, každý týden jako podmínku přístupu na sociální sítě.

Reakce lektora:

“Děkuju Barboro za krásné hodnocení, jsem rád, že se vám kurz líbil a odnášíte užitečné poznatky. Přeju hodně zdaru. :)“


Martin K.

vyhodil by som s prikladov a testu temy ktore vo verejnom priestore su citlive , hodnotove potrebuju široku diskusiu ako napr. LGBT,Očkovanie a pod. Nahradil by som ich jednoduchšími a jednoznačnejšími

Reakce lektora:

“Děkuji za hodnocení a podnět. Je to skutečně dilema nakolik se věnovat nebo vyhýbat aktuálně kontroverzním tématům.“


Vendula B.

Výborný kurz se spoustou inspirativnich myšlenek. Negativní otázky v testech jsou však občas zavádějící. Děkuji za podrobné zpracování tohoto tématu.

Reakce lektora:

“Děkuji za hezké hodnocení. Za negativní otázky se omlouvám, Seduo bohužel umožňuje jen jednu správnou odpověď v kvízech. :/ Jinak jsem rád, že se vám kurz líbil a přeji hodně zdaru. :)“


Margita P.

Vyborny kurz so sirokym zaberom.

Reakce lektora:

“Děkuji za hezké hodnocení, Margito. :)“


Branislav K.

Sám lektor predvádza chyby kritického myslenia.