Radovan Č.

Chtěl bych Lukáši Hánovi za tento kurz velmi poděkovat. Kritické myšlení pro mě není úplně neznámý pojem. Kurz jsem si zakoupil především pro získání přehledného shrnutí (plus preferuji video formát před knihou) a zkrátka proto, že mě téma baví. Některé části mi připadaly slabší. Například kdybych si zakoupil samostatně část Jak hacknout rozhodování – intuice vs. algoritmy, byl bych dozajista zklamaný. Naopak jiné části byly za mě zpracovány naprosto perfektně. Dokonce i lépe, než bych očekával, že se dá téma v takhle zhuštěné podobě zpracovat. Dozvěděl jsem se i několik nových pojmů a principů, které jsem neznal. Takže kurz mě nakonec i obohatil a díky výkladu formou studií/příběhů i pobavil. Skvělá práce. Děkuji.

Reakce lektora:

“Děkuji Radovane za podnětné i povzbudivé hodnocení. Hodně zdaru! :)“


Ján H.

veľmi prínosné, obsahovo bohaté a užitočné školenie

Reakce lektora:

“Děkuji :)“


Veronika V.

Náročný, ale skvělý kurz! Srozumitelné vysvětlování na příkladech. Perfektní lektor.

Reakce lektora:

“Děkuji Veroniko za krásné hodnocení. Přeju ať se vám daří. :)“


Vladimír F.

Tématické perfektný kurz.
Príliš monotónne prevedenie, velké sústredenie človek potrebuje na udržanie pozornosti.


Hana P.

Nejlepší kurz, jaký jse, za poslední roky absolvovala. Některá témata opravdu náročná. Místo avizovaných cca 9 hodin kurzu mi trval kurz dobrých 60 hodin - s psaním poznámek, přetáčením videí a opětovným pouštěním. K úplné dokonalosti k již tak skvělé grafice bych doporučila jazykovou korekci (např. opravu slov, čárek ve větách). Moc děkuji a těším se na další kurzy a případně i konference.

Reakce lektora:

“Děkuju Hano za krásné hodnocení, jsem rád, že se vám kurz a líbil a že jste ho využila na maximum. Nějaký ten překlep vždycky proklouzne, pardon. XD Budu se taky těšit snad na viděnou na nějaké akci. :)“


Jozef P.

výborný kurz, určite pomôže v práci a v normálnom živote.

Reakce lektora:

“Díky Jozefe. :)“


Jan S.

Omlouvám se, ale za mě ztráta času. Mnoho odborných výrazů a informací, otázky v testech složitě a zdlouhavě a chaoticky podané, nic mi to nedalo, nemohu doporučit.

Reakce lektora:

“Nemusíte se omlouvat, děkuju, že jste kurzu dal šanci. Samozřejmě mě mrzí, že si z něj nic neodnášíte. Můžete využít možnosti vrácení peněz, kterou Seduo v případě nespokojenosti umožňuje.“


Andrea B.

*****


Josef S.

Lukáši, moc Vám děkuji! Právě jsem dokončil celý "balík" kurzu Akademie kritického myšlení a jsem nadšený. Trvalo mi to trochu déle, protože některé lekce jsem si musel přehrát i několikrát, abych je plně vstřebal a pochopil (i tak se k některým ještě budu průběžně vracet).
Nejlépe hodnotím závěrečný blok "Racionální argumentace a komunikace", který by měl být standardní občanskou výbavou (a žalostně není). Pokud bych měl zmínit nějaké negativum, tak snad jen postesknutí nad tím, že se kritickému myšlení učím až dnes (kéž bych tyto poznatky měl o takovgých 10-15 let dříve...)

Skvělá práce, za mě jedna velká pochvala, hodnotím 6* z 5* :))

(P. S.: Pokud vydáte knihu o kritickém myšlení, o níž jste se kdysi zmiňoval v rozhovoru s Petrem Ludwigem, tak ji určitě objednám již v předprodeji :))

Reakce lektora:

“Děkuju Josefe za nadšené hodnocení. Moc to pro mě znamená! Jsem rád, že se k lekcím vracíte. Knihu už snad dotáhnu během roku 2022 a cením si vašeho zájmu a podpory. P5eju hodně zdaru! :)“


Tomáš B.

Vzhľadom na priestor (čas) je to výborne a jednoducho spracovaný kurz do úvodu KRIMYŠ aj s príkladmi, ktorý mi dal zabrať avšak skrýva pomerne zložitú a obsiahlu problematiku, ktorej obsah siaha ďaleko za hranice toho čo mohol kurz poskytnúť, a ktorej využitie v praxi vyžaduje veľa trpezlivosti a tréningu. Celkovo však kurz hodnotím ako "povinnú jazdu"

Reakce lektora:

“Děkuju za hodnocení Tomáši, doufám, že vás kurz nastartoval a třeba i namotivoval v práci na krimyši pokračovat. Přeju hodně zdaru! :)“