Vlasta T.
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Úžasné. Už dávno jsem se nedozvěděla tolik nových a přitom použitelných dovedností. Nejvíce se mi líbila část o mediální gramotnosti, tu bych doporučila všem.

Reakce lektora:

“Děkuju Vlasto za úžasné hodnocení a zhlédnutí kurzu! <3“


Marek H.

Kurz mozem odporucit, dozvedel som sa vela zaujimavych informacii, ktore maju vyuzitie aj v beznom zivote.

Reakce lektora:

“Děkuju Marku za hezké hodnocení, ať nové vědomosti dobře slouží. :)“


Magda S.

Kurz mě velmi obohatil.
Zajímavé myšlenky, návody, inspirace.
Díky !

Reakce lektora:

“Děkuju za zhlédnutí a hodnocení, Magdo. Ať se daří! :)“


Lukáš K.

Spousta témat, která jsou rozebrána povrchně. Někde to stačí, jinde ale zdaleka ne. Časté skoky z tématu na téma, které je značně iritující. Např. začít vícefaktoriální analýzu, skočit k intuici a za dvě minuty mluvit o řetězení algoritmů je značně matoucí. Načít goal factoring a po pár větách mluvit o cost-benefit analýze to samé. Nic neříkající závěry těchto kapitol. Je naprosto nepřípustné ukázat v grafice, že se problém skládá ze tří částí, vysvětlit jednu, nakousnout druhou a jít dál. Navíc lektor očividně nezná pozadí Bayesovského teorému, podmíněné pravděpodobnosti a limitního teorému. Příklad je z hlediska statistiky a pravděpodobnosti dost mimo. Je smutné, když v kapitole argumentačních faulů použije lektor argumentační faul. Viz účelový výběr homeopatie - která opravdu nefunguje - jako důkazu, že celá alternativní medicína nefunguje. A hned další faul, že kdyby fungovala, tak se používá - ale ona se používá, obzvlášť v paliativní medicíně. Naopak jiné kapitoly byly velmi dobře zpracované - hluboké dotazování, mezní užitek apod.
Celkově jsem ale zklamán formátem a obsahem kurzu - skoky z tématu na téma, nedovysvětlení nebo povrchní vysvětlení mohou být pro někoho zavádějící a nejasná. Méně je někdy více.

Reakce lektora:

“Mrzí mě, že jste z kurzu zklamaný, Lukáši. Děkuju za tvrdou, konkrétní a vyčerpávající zpětnou vazbu a hodnocení, s něčím souhlasím a přiznávám (stručnost a množství témat, ...), s něčím nesouhlasím (stojím si za kritikou nedoložené funkčnosti a bezpečnosti alternativní medicíny a homeopatie, což je v podstatě definice AM) a pak jsou věci, kterým se přiznám, že nerozumím (v čem konkrétně vidíte chybu u příkladu Bayesovského teorému?). Budu moc rád za dovysvětlení a případně ochotně opravím. Zastihnete mě na mailu: lukas.hana@growjob.com“


Eva Slezáková

Úžasné, komplexní, zábavné. Zvolené příklady mě bavily svou tématickou pestrostí.

Reakce lektora:

“Děkuju Evo za krásné hodnocení, ať se vám daří! :)“


Martin Maděra

Opravdu zajímavý kurz, který ukazuje praktické a hlavně jednoduché příklady pro pochopení. Myslel jsem, že nezvládnu tak dlouhý kurz dokončit ale nakonec mě kurz vtáhnul a nelituji jediné minuty strávené poslechem.

Reakce lektora:

“Děkuju moc Martine za krásné hodnocení. Cením si toho! :)“


Peter H.

Pozdravujem,
pre dnešnú dobu veľmi cenný a využiteľný kurz - celá séria.
p. Hánom excelentne spracovaný, zrozumiteľný na konkrétnych príkladoch.

Reakce lektora:

“Děkuju za parádní hodnocení, Petře. <3“


Luděk Spurný

Perfektní kurz. Náročné a obsáhlé téma výborně zhuštěno. Skvělé jsou i příklady na pochopení a aplikaci. Líbilo se mi dále i uvedení klíčových zdrojů přímo ve videu. Za mě nejlepší a asi i nejužitečnější kurz, který jsem doposud na Seduo absolvoval.

Reakce lektora:

“Děkuju Luďku za hodnocení! Moc si toho vážím! :)“


Josef K.

4.8 hvězdy. Vše dobře shrnuté a většinou omezené na nezbytné minimum, aby se to vešlo jen do 9 hodin. Občas bych se hodily detailnější reálné příklady, ale chápu, že k tolika tématům by to bylo téměř na knihu.
Celkově velmi přínosné. A pro ty co vědí "všechno", je zde vysvětlováno proč a jak to funguje.

Reakce lektora:

“Děkuju Josefe za hezké hodnocení. Na knize už se usilovně pracuje. ;)“


Jakub Falátek

Velmi zajímavé, srozumitelně a jasně prezentované.

Reakce lektora:

“Děkuju Jakube :)“