Aneta R.

Broňa je super, ráda ho sleduji.

Reakce lektora:

“Thank you sooo much, Anet!“


Bibiána Vyšná

Broňa je skvelý lektor, naozaj ma motivoval k tomu, aby som sa v angličtine zdokonalila a zdvihol mi sebavedomie v tom, že to dokážem, ak sa budem snažiť a budem chcieť. Veľmi ma oslovil jeho životný príbeh. Ako to nevzdal, aj keď mu vlastne nikto neveril, že niečo dokáže...

Reakce lektora:

“Hello Bibiána! Moc zdravím a vážně moc děkuji za milou zprávu! ☺️ Držím na dálku palce (nejen) s angličtinou!“


Kristina H.

Moc hezký kurz, spousta tipů (hlavně apku Duolingo jedu skoro pořád, už sem ji stáhla i synovi :D ) velmi pozitivní učitel, všechno co říkal mi dávalo smysl :) a děkuji za vysvětlení těch časů, v tom jsem vždy hrozně plavala :)

Reakce lektora:

“Thank you soooo much! ☺️“


Marcel Blažek

Skvělý úvod do studia angličtiny a vlastně jakéhokoli jazyka. Broňova optimistická povaha dá člověku chuť začít se sebou něco dělat. Všechna doporučení jsou logická, jasná a motivující. Nakonec, mnoho z nich vlastně známe, jen si je člověk neuvědomoval a nebo z pohodlnosti nechtěl uvědomit.

Reakce lektora:

“Hello Marcel! Thank you soooooo much! ❤️“


Jana Rozprýmová

Super


Filip B.

Ve čtvrté a páté třídě jsem se učil Německy. A od šesté třídy jsem se musel přeučovat na AJ z důvodu změny školy. A cizí jazyky, viz. AJ se mi znechutily, nic mi nešlo. Až do vyučení jsem proplouval z 4-5 z AJ. A čas utíkal, teď je mi 30 let a řekl jsem si, že musím konečně ze sebou začít něco dělat. Našel jsem si aplikaci Duolingo, a Bronovo videa na youtube a jdu s tím něco udělat. Chci konečně se domluvit v práci s programátory z Anglie, koukat na Netflixu bez titulků, atd. Tak doufám, že se mi to povede a půjdu si tvrdě za tím! Jen z čeho mám největší strach jsou anglické časy, to mi zatím nějak hlavá nepobírá, uvidím časem :)

Reakce lektora:

“Hello Filip! Moc zdravím a moc děkuji za milou zprávu a hlavně za chuť do angličtiny! Držím moc palce a radostně hlásím, že ty anglické časy jsou vlastně krásně logické :)“


Kateřina Fišerová

Broňo, Váš kurz je skvělý, baví mě to s Vámi, je to jednoduché a přínosné. Děkuji

Reakce lektora:

“Hello Kateřina! To já moc a moc děkuji! ☺️“


Jakub Novák

Skvělé tipy a rady na zlepšení angličtiny nebo naučení angličtiny. Velice doporučuji.

Reakce lektora:

“Thank you, Jakub! ☺️“


Barbora S.

Broňa umí pro angličtinu opravdu nadchnout a dát praktické rady. Kurz mě donutil trochu více přemýšlet a přehodnotit moje zvyky při učení jazyka.

Reakce lektora:

“Thank you, Barbora! ☺️“


Ľubica K.

Je to môj prvý kurz a pre začatie učenia sa angličtiny som si lepšie ani nemohla vybrať. Obsahuje veľa dôležitých informácií a ešte dôležitejších odkazov na prostriedky učenia a zdokonaľovania sa. Palec hore a určite to nebol posledný kurz, ktorý som "zažila".

Reakce lektora:

“Hello Ľubica! Moc zdravím, moc děkuji a moc držím palce při dalším studiu!“