Nikol Brachtlová

Kurz byl pro mne velice přínosný, jsem opravdu nadšená. Popravdě nechápu, jak jsem mohla do teď bez těchto vychytávek fungovat. Účet u Google mám spoustu let, ale převážně jsem používala email od seznamu. A již během tohoto kurzu jsem plně přešla na Gmail. Kalendář jsem používala jen tak na oko, ale nyní ho využiji na plno, stejně tak Google disk. Za kurz moc děkuji a můžu ho rozhodně doporučit.

Reakce lektora:

“Nikol, děkuji moc za recenzi. Udělala jste mi radost.“


chestea.m@seznam.cz

Moc hezký kurz plný praktických rad. Něco jsem u sebe v Googlu nenašla, tak nevim, jestli je to tím, že je kurz starší, ale zkusim na to ještě přijít. Moc děkuji!

Reakce lektora:

“Díky za hodnocení. Pokud byste přece jen na něco nepřišla, dejte prosím vědět na pavel@minar.cz.“


Karel Šindelář

Skvělý. Doplnil mi mezery a udělal mou práci efektivnější, zábavnější, přehlednější. Jen v některých detailech se již názvy liší, ale jde to určitě akceptovat. Moc Děkuji


Karel S.

Přehledný a inspirativní.


Michal Qualizza

Velmi spokojen. Přínosné informace pro každodenní práci. Doporučuji!


Roman K.

Dobrý den,
kurz fajn, naučil jsem se dost věcí, ale nebylo to přesně to, co jsem potřeboval, tzn. perfektní vysvětlení práce s nativními dokumenty. Bohužel se s nimi pracuje docela jinak, než s Wordem a Excelem a není to moc intuitivní. Mějte pohodové dny. S pozdravem. Roman Kováč


Věra Böhmová

Kurz byl velice přínosný, děkuji :-)


David Š.

Zajímavá inspirace :-)


Alena P.

Díky kurzu jsem překopala celý gmail a pěkně si tam všechno nastavila. Dostala jsem odpovědi na dlouho hledané otázky, např. jak propojit plochu laptopu s cloudem nebo jak používat online dokumenty bez microsoftu. Tím pro mě převážně microsoft končí a začínám používat google. Neuvěřitelně přínosné a moc děkuji!

Reakce lektora:

“Aleno, děkuji moc za vaše slova.“


Jana Suchánková

Kurz je velmi pěkně zpracován, vše je krásně a přehledně vysvětleno. Součástí kurzu jsou průběžné otázky pro zopakování probrané látky.