Lenka Roštárová
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurz bol skvelý. Prehľadný a aj keď bežne používam Google účet, kurz obsahuje plno nových informácií, o ktorých som nemala ani tušenie. Lektor aj ponúka inšpiráciu ako si usporiadať svoju poštu, disk a kalendár. Vždy som bola trošku skeptická pri používaní čisto online nástrojov ale po tomto kurze už viem, že mať všetko na jednom mieste, dokonale prepojené a prístupné z viacero zariadení je tá najlepšia a najefektívnejšia cesta. Ďakujem.

Reakce lektora:

“Lenko, děkuji za recenzi. Udělala jste mi radost.“


Lukáš Hrubeš

Výborný kurz, který byl věcně a přínosně veden lektorem.


Jan B.

Jasne,strucne a prehledne👍


Marian B.

To jsem ani netušil co vše google app umí. Děkuji!


JUDr. Ilona Černochová, advokátka

Z mého pohledu to je jeden z nejlepších kurzů na Seduo, dozvěděla jsem se komplexní a srozumitelně podané informace.

Reakce lektora:

“Děkuji! Moc si tohoto hodnocení vážím.“


Pavel Ovesný

Skvělý kurz. Ač jsem již mnohé věděl, vidět jednotlivá témata systematicky a v souvislostech, je víc než užitečné. Navíc jsem si odnesl řadu praktických tipů pro osobní produktivitu.


Marek P.

Zbytečně obsáhlý kurz a monotóní hlas posluchače spíš uspí. Lepší je vše shrnout a zkrátit. Jít rychleji k cíli. Posluchač nemá tolik času si projít celý kurz a ukončí ho předčasně.


Pavel Šulovský

fantastický kurz, tohto človeka by som chcel mať na telefóne, poznámka: niekedy mám pocit že už mám novšiu verziu, chcelo by to abgrejd


Boris Kolda

Výborný kurz. Člověk se doví co všechno se dá využít v Google aplikacích. Paráda.


Luboš Kunc

Kurz byl skvělý, zcela naplnil a dalece předčil mé očekávání. Kdo chce mít přehled a naučit se jak využít všechny nástroje Google na maximum, tak tento kurz musí koupit, protože se mu to hned vrátí v ušetřeném čase a klidu na práci. Pavel Minář je přesně ten, od kterého se vše naučíte. Děkuji Pavle, kurz je pecka.