Eliška S.

Velmi užitečný kurz. I když jsem nebyla úplný začátečník, dozvěděla jsem se spoustu vychytávek, které jsem nepoužívala a které mi usnadní práci. Velmi oceňuji příjemný humor pana Mináře :-)

Reakce lektora:

“Dobrý den Eliško, velmi děkuji za vaše hodnocení. Udělala jste mi radost. Díky! Pavel Minář“


Václav V.

Pro hlubší seznámení s aplikacemi je tento kurz velice přínosný.
Ocenil bych trochu více rozvedení možnosti u kalendáře a to nastavení opakujících se akcí (obvzlášť pokud jsou pravidelné, ale nejsou zařaditelné do kategorie 1x týdně, 1x za 14 dní a pod, ale např. 1x za 10 dní a tak).
Taktéž mě přijde, že je kurz zbytečně rozdělen na moc podkategorií. Pro přehlednost je to asi lepší, ale když u některých kapitol třetinu času strávím přivítáním, zopakováním tématu předchozího kurzu a pak popisu následujícího, tak mě to přijde jako zbytečně strávený čas.


Radek G.

Kurz je velmim dobře zpracován. Děkuji a doporučuji.


Eva Gerlachová

Skvělé, vřele doporučuji. Spousta praktických nápadů


Lenka Roštárová

Kurz bol skvelý. Prehľadný a aj keď bežne používam Google účet, kurz obsahuje plno nových informácií, o ktorých som nemala ani tušenie. Lektor aj ponúka inšpiráciu ako si usporiadať svoju poštu, disk a kalendár. Vždy som bola trošku skeptická pri používaní čisto online nástrojov ale po tomto kurze už viem, že mať všetko na jednom mieste, dokonale prepojené a prístupné z viacero zariadení je tá najlepšia a najefektívnejšia cesta. Ďakujem.

Reakce lektora:

“Lenko, děkuji za recenzi. Udělala jste mi radost.“


Lukáš Hrubeš

Výborný kurz, který byl věcně a přínosně veden lektorem.


Jan B.

Jasne,strucne a prehledne👍


Marian B.

To jsem ani netušil co vše google app umí. Děkuji!


JUDr. Ilona Černochová, advokátka

Z mého pohledu to je jeden z nejlepších kurzů na Seduo, dozvěděla jsem se komplexní a srozumitelně podané informace.

Reakce lektora:

“Děkuji! Moc si tohoto hodnocení vážím.“


Pavel Ovesný

Skvělý kurz. Ač jsem již mnohé věděl, vidět jednotlivá témata systematicky a v souvislostech, je víc než užitečné. Navíc jsem si odnesl řadu praktických tipů pro osobní produktivitu.