Ota Faldyna

Už to jedu po druhé a pořád je to pecka.


Tomáš H.

Absolvování kurzu jsem doporučil jako rozvojové opatření několika manažerům - to je asi nejlepší zpětná vazba. Kurz obsahuje prakticky vše, co v praxi manažer potřebuje. Lektorka mluví stručně, jasně, bez zbytečných emocí, nebo odbočování do dlouhých příběhů z minulosti. Zvolený jazyk je velice je jednoduchý a přímý.


Petr T.

Kurz hodnotím jako velmi dobře zpracovaný. Bylo to pro mě přínosné a spoustu věcí, o kterých lektorka hovořila, mohu okamžitě použít v praxi:o) Snad jen kdyby paní lektorka méně gestikulovala rukama...působí to trochu rušivě.


Ondřej N.

Opravdu super kurz a skvěle připravené testy, Díky.


Pavol C.

Otázky v testoch sú nie moc dobre preložené do slovenčiny. Na zrozumiteľnosti to neuberá ale znižuje to dojem z kvality kurzu.


Karel Liška

Krásně podané.


Lukáš M.

Věcné, stručné, výstižné.


Karel K.

Celý kurz je členěn do logických celků. Vše je srozumitelně vysvětleno včetně příkladů. Trochu vadí přeskakování obrazu pří plném obrazu.


Ivona B.

Poučné děkuji


Kateřina H.

Pěkné příklady, jak dávat zpětnou vazbu. A jsem ráda, že zpětná vazba typu sendviče je minulostí. V minulé práci jsem přesně toto nesnášela, a i když tam byla pochvala, měla jsem dojem, že šéfová je se mnou stále nespokojená. Pořád nějaké ale... a tak mi ty pochvaly přišly jako falešné.
Díky za tento kurz, jsem se utvrdila v tom, že zpětná vazba může být konstruktivní a není třeba ji balit do sladkých omáček okolo.