Martin C.

Přidáváte velmi zajímavé semináře


Tomáš K.

V kurzu jsou situace a tipy, jak se chovat jako nadřízený a příklady, jak zpětnou vazbu sdělovat. Kurz mi přišel zaměřený na management, což sice může být cílová skupina, ale přijde mi, že by ji měl umět dávat každý. Především lidé na níže postavených pozicích s tím za mě mají problém. Část se zbavováním se zaměstnanců mi přijde, že absolutně nepatří do tohoto kurzu, jak stylem sdělení tak i obsahem. Také mi vadí pozadí videa. Raději bych viděl autentický bordel za přednášející než obrázek kanceláře. Díky změně zaměření kurzu mi přijde, že název je spíše "clickbait". Určitě by se prostor dal využít lépe pomocí více příběhů a scénářů než do kurzu začleňovat zkušenosti s managementem. Některé tyto zkušenosti ani nejsou použitelné, jelikož mi opravdu přijde značně nemyslitelné vyhodit celé oddělení, abych vyřešil problém s jejich výkonem v dnešním sociálně nastaveném prostředí.


Kamil Š.

Výborná lektorka i kurz.


Pavlína D.

Velice dobře udělaný kurz, lektorka příjemná, s myšlenkami se shoduji


Martin S.

Odporúčam!


Lucie O.

Lektorka mluví srozumitelně a rozumí tématu. Metoda se mi líbí a je použitelná a upravitelná pro všechny situace - nadřízený, podřízený, kamarád. Doporučuji všem, kteří se chtějí v této problematice zlepšit.


Jakub Gondek

Skvělý kurz! Ujasnil mi principy zpětné vazby. Co dělám dobře a co bych měl zlepšit. A v neposlední řadě mi otevřel oči, že zpětná vazba v podaní tzv. sendviče/hamburgru už není přirozená a efektivní.


Eva Bradáčová

kurz je super, za 1. se mi líbil průběžný kvíz, který je dle mého názoru efektivnější, než jen masáž otázkami na konci, tady funguje dobře k učení se a ukotvení znalostí, protože po každé lekci si zrekapituluji, a na konci poté znovu a to má prostě sílu :-) lektorka je dynamická, líbí se mi jak mluví tělem - gestikulace a moc pěkně, srozumitelně vysvětluje s lehkostí to, co nám všem dělá problém a sice říci negativní věc tomu, koho máme rádi nebo si ho vážíme. Nejlepší byl průběžný kvíz a příklady, konkrétní, tak aby nešlo o pouhou teroii, ale mohli jsme hned aplikovat v praxi. Takže velké díky a těším se na další kurzy od Vás :-) s úctou Eva Bradáčová PPL


Petr V.

Výborně zpracované téma.


Štefan K.

Úvodné kapitoly fajn, ale potom odklon na priveľa smerov (teda menej a hlbšie je lepšie)