Petr J.

Kurz sám o sobě velice dobrý, užitečný pro nastavení sítě.
Jako problematické vnímám oba lektory, kteří evidentně nejsou zvykli prezentovat. Úplně nejhorší je závěrečný test zaměřeny na čísla, napr.kolik uživatelů je v ČR na LinkedIn. Za me nepodstatné věci v testu kazí celkový dojem z kurzu, stejne tak prezentace lektorů.


Markéta T.

Velice subjektivní hodnocení - nelíbil se mi projev lektora. Jako kdyby spěchal, přeříkával se často, nebylo vidět nadšení.

Reakce lektora:

“Dobrý den Markéto, děkujeme za recenzi. Mrzí nás, že vám projev kolegy nebyl sympatický. I tak věříme, že jste si z kurzu odnesla zajímavé poznatky a vylepšíte svůj LinkedIn profil k nepoznání. Hezký den, Karolína“


Andrej Hrabovský

Do jednej hodiny som sa naučil všetko potrebné k tomu, aby môj účet na LN vyzeral profi. Toto všetko som doteraz len obzeral a porovnával od iných užívateľov.


Aleš Kostrhoun

Video je 3 roky staré...

Reakce lektora:

“Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Tento kurz je na Seduu od 29.4.2020. Některé části osobního profilu se na LinkedIn opravdu přejmenovali, nicméně principy i logika zůstala stejná. Prosíme, tak nejprve si ověřit veškeré informace než uvést nepravdu. Pěkný den tým Future Sales.“


Martin D.

Na to, jak obecný byl kurz, byl závěrečný test dost obtížný. Nenechte se zmást názvem kurzu, je to spíš širší úvod do tajů fungování LinkedInu.


Jindřich Prousek

Úspěšně mne odrazovala ledabylá výslovnost prezentujících, vedoucí často až k nesrozumitelnosti sdělení. Nutila mne věnovat pozornost a energii tomu, abych vůbec porozuměl sdělení, až se mi špatně vnímal samotný obsah a kontext.

Reakce lektora:

“Děkujeme za zpětnou vazbu. Věříme, že jste si i tak odnesl z kurzu zajímavé informace. Hezký den“


Andrea B.

*****


František Repka

Přesně v duchu obsahu samotného kurzu-
cílené, jasné, fokus na nejdůležitější body, bez balastu.


Ing. L. P.

Veľmi praktický a poučný odporúčam.


Petr B.

Kurz byl fajn, jednoduchý, důraz kladen na vyloženě klíčové věci, žádná omáčka, pro úplné začátečníky na LN ideální!