Pavel Rajwa

Jakoby lektor mluvil o mě a mých případech ;-)
Mnohé si člověk uvědomuje a ví, ale...
Uvedená doporučení jsou nápomocná.
Díky!


Jakub M.

Páčili sa mi ukážky z praxe. Zaujímavé bol aj to, že sa dajú použiť celkom jednoduhé nástroje nato aby sme mali vo všetkom prehľad.


Eva H.

Velmi zajímavé informace. Určitě něco využiji v praxi.


Stanislav Kaňa

Dá sa čiastočne aplikovať. Možno skúsim v praxi.


Petr B.

zajímavé návody jak být efektivnější


Lukáš Trnka

Neprirodzený prejav, mimika tváre a intonacia, obsah všeobecný, žiadne konkrétne triky


Ludmila Kiselová

Kurz velmi přehledně a rychle ukáže postup, jak si zorganizovat práci s informacemi. Ukáže postupy, které může používat naprosto každý a nástroje jsou všem dostupné.


Zuzana Sypecká

Lektor výborně jednoduchým způsobem zachytil podstatu nástrojů a uvádí vše na příkladech z praxe. Oceňuji délku jednotlivých vstupů (kdy jsem nestihla ztratit koncentraci) a možnost se vrátit k tomu "pro mne zajímavému" v každé části. A v neposlední řadě se mi líbí, že nechává na posluchači ať si vybere nástroj dle vlastního uvážení a vhodně zdůrazňuje, že pokud nebudeme pracovat systematicky, strukturovaně a nebudeme informace správně sdílet nepomůže nám ani tisíc super nástrojů a stále budeme přežívat v chaosu a stresu... což rozhodně naše okolí nevnímá jako management :-) Kurz se mi moc líbil a doporučím dále ve svém okolí :-)


Daniel Knobloch

Moc dekuju za pozvani na kurz, bylo moc fajn videt shrnuti a priklady moznosti jak pracovat s informacemi.
Sam se snazim skloubit zaznam informaci na papir stejneho formatu, jak bylo v prednasce ukazano, s informacemi zaznamenanymi v Mindu, emailu nebo excelove tabulce. Zejmena z pocatku to chce hodne casu venovat nastaveni vlastni strategie spravy vsech informaci tak, abychom je meli dostupne na miste kde chceme a zaznamenavali je tam, kde je to nejvhodnejsi, vcetne pripojeni emailu, excelu, zaznamu ze schuzek apod. Musim priznat, ze spravnou strategii spravy informaci s pouzitim Mindu, excelu, emailu a projektu se mi jeste nepodarilo nastavit tak, jak bych si predstavoval, zejmena kvuli dlouze stravenemu casu spravou a propojenim vsech dat. Takze z tohoto duvodu jsem se omezil na Mind (vyborny nastroj!) pouze na nektere individualni projekty v odeelenych mapach v kombinaci s tydenim planem na A4. Mel jsem to stesti pracovat s Radkem a musim rict, ze jeho strategie zpracovani informaci za pouziti techto nastroju v takove mire je neco tak unikatniho a propracovaneho, s cimz jsem se doposud v me pracovni kariere (Ceska Republika, Nemecko, Rakousko) jeste u nikoho nesetkal! A diky nemu mohu doposud pracovat lepe a organizovaneji se zaznamem vlastnich poznamek. Diky


Marek Malý

Tento kurz se mi velice líbil. Během třiceti minut ve svižném tempu se člověk dozví o praktické metodě zpracovávání informací, která mu pomůže zvýšit efektivitu v pracovním životě.