Milan N.

Kurz ponúkol podnetné informácie a myšlienky na uvažovanie.


Simona Černá

Kurz se mi líbil. Možná bych ho obohatila o nějaké příklady, rozhovory mezi lektory, kteří by ukázali nějaké modelové situace a jejich řešení.


Alena Z.

Podle názvu kurzu jsem čekala, že je určeno především pro zaměstnance, ale je to hodně pro zaměstnavatele.


Petr K.

Fajn kurz


Kateřina V.

Děkuji za skvělý kurs, který jsem absolvovala zprvu jen ze zájmu, v konečném důsledku jsem si ale uvědomila, že mě hodně obohatil a povzbudil. Díky přednáškám, materiálům a cvičením jsem si více uvědomila cenu sebe sama i našeho pracovního týmu - hodnotu každého člověka v něm. Více jsem se utvrdila v tom, že ohledně udržení pracovní schopnosti nezáleží jen na sebevzdělávání a udržování si kondice, ale i na budování dobrých sociálních vztahů doma i v práci, na zlepšování našeho pracovního prostředí v kanceláři, na sladění svého osobního i pracovního života, na pozitivním přístupu k životu. Líbilo se mi povzbuzení k odvaze ke změnám a k odvaze svěřit se v případě problémů do péče odborníků (syndrom vyhoření). Hodně mě zaujala prezentace o jednotlivých generacích (za sebe musím říci, že u mě to souhlasí). Oceňuji i podněty pro vedoucí pracovníky.


Mgr. Lenka Černá

Kurz byl dobře tematicky poskládán, oceňuji příklady z praxe, lektorky srozumitelné, moc děkuji


Rostislav P.

Zajímavé školení, které ani nenadchne ani neuškodí. Člověk se nedoví žádné novinky, pokud už pro sebe něco dělá. Je to spíše pro ty, co ještě se sebevzděláním nijak nezačali.


Ljubov T.

nudný, zabere hodně úsili udržet pozornost


Ján Š.

Môže byť.


Andrea B.

******