Petra S.

Nic nového jsem se nedozvěděla, spíš paní mluví o věcech, které bych brala, že se mají dělat automaticky. Ptát se kandidáta na jiné výběrové řízení průběžné je normální - doporučovat to a tvrdit, že to někdo nedělá je podle mě odvážné a není to úplně pravda... za mě velmi podprůměrné


Monika Š.

Ďakujem. Kurz v mnohom potvrdil môj systém práce personalistu, čo ma veľmi potešilo. Prezentácia bola veľmi profesionálna a zároveň úprimná.


Soňa K.

Oceňujem praktické rady, ktoré skutočne fungujú. Spokojnosť s kurzom.


Ivo O.

Chvilemi pusobi frazovite caste pouzivani uvadeni Verim, ze .......


Marcela V.

Lektorka byla velmi příjemná a kurz vyzdvihl důležité prvky pro nábor kandidátu. Bylo by super, kdyby to tak fungovalo i v praxi.


Martin K.

Praktické, jednoduché a srozumitelné.


Tomas S.

Lektorka rozprava s prilis vela a dlhymi pauzami vzdy v polke vety je pauza a na konci vety dalsia dlha pauza. Nezazivny a monotonny prejav. Obsah kurzu je jasny ale nic noveho ma nenaucil.


Michaela Pojezdná

Pro lidi v HR to sice není taková TOPovka, ale chtěla jsem vidět...a bylo to mile a přehledně zpracované.


Alice F.

Kurs dobrý, ale hned na začátku mě jako HR zabolela "výpověď ve zkušební době". Ve zkušební době se dává zrušení! Kdo by dal výpověď, aby tam ještě dva měsíce musel zůstat, když může odejít ze dne na den?


Jan Jetmar

Lektorka říká zajímavé a důležité věci, které vypadají jednoduše a samozřejmě, proto bych doporučoval poněkud oživit prezentaci nejen nápisy , ale například i nějakým obrázkem nebo grafem...kvůli udržení pozornosti.