Vladimír K.

Zaujímavý kurz dozvedieť sa čo to o ženskom svete módy, ďakujem.

Reakce lektora:

“Dobrý den, Vladimíre, velmi děkuji a mám radost. Lenka“


Michaela Semeráková

S tímto kurzem jsem byla stoprocentně spokojená. Měním zaměstnání a chtěla bych se věnovat stylingu na profesionální rovině. Bohužel jsem jen samouk a neměla jsem žádné absolvované kurzy a díky tomuto jsem získala první certifikát. Zároveň se mi otevírají obzory pro získání vytouženého zaměstnání, které bude i mým koníčkem. Děkuji paní lektorce za přínosné rady z teoretické i praktické sféry. Něco nového jsem si i odnesla a uvědomila jsem si, že oblast módy je můj životní sen a půjdu si za ním.

Reakce lektora:

“Dobrý den, Michaelo, to mě velmi těší. Pokud budete chtít, tak mě kontaktujte na mail info@indivine.cz. Otevřela jsem nový obchod INDIVINE s dámským oblečením v Praze a ráda Vás u mě přivítám. Můžete se zastavit třeba jen na kávu nebo si prohloubit Vaše znalosti nebo získat stáž u mě. To platí i pro další zájemce o práci osobní stylistky. Přeji krásný den a držím pěsti, ať se Vám daří. Lenka“


Lucie F.

Podání tématu lektorkou mi přijde velmi nešťastné - již po několika úvodních větách typu "muži chtějí abychom se jim líbily..., čím vyšší pozice ve firmě, tím je potřebné větší zahalení těla ..., jak má mít zapnuté sako Váš šéf...jsem měla nutkání kurz opustit (a krátce za jeho půlkou jsem tak opravdu učinila). Žádné nové ani přínosné informace, z mého pohledu naopak množství sporných bodů stejně jako otazníků - co mají mužské prefrence společného s ženským stylem a z jakých zdrojů informací letkorka vychází (módní proudy se mění každých 5 let..., pokud nebudete mít kaviltní boty, může se to na vašich nohou ošklivě podepsat..." - doprovázeno fotkou úzké lodičky na podpatku, která držení těla škodí velmi, ale ..."dodá Vám na eleganci"
Za mě opravdu nepovedený kurz po všech stránkách, bohužel nejde nedat žádnou hvězdičku


Eva K.

Obsah není špatný, ale dost konzervativní. Nepříjemné pro mě byly genderové stereotypy. Žena podřízená a šéf je vždy muž? To už je dost přežité pojetí.


Hana K.

Kurz se příjemně sleduje. V každé části je řada užitečných doporučení. Součástí je pěkně zpracovaný pracovní sešit s fotkami a doporučeními. Je ale škoda, že fotek, které by ukazovaly vhodné a nevhodné příklady, není v kurzu nebo pracovním sešitu ještě víc. Přínosná je mimo jiné také část, která se týká módních stylů a seznam značek, resp. obchodů, které se zaměřují na jednotlivé styly.


Petra M.

OK


Petra Lambertová

skvělý kurz


Petra S.

Velice inspirativní, určitě se budu pokoušet zavést do praxe :-)


Renata K.

Kurz byl velice inspirativní a některé postřehy a tipy vyzkouším.


Jaroslava B.

Kurz bol pre mňa veľkou inšpiráciou. Stále sa snažím doladzovať svoj šatník a málo vecí "chcem" vyhodiť. Ďakujem za návody ako na to, aby mi nebolo ľúto týchto kúskov.