Ladislav Franic
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurz byl přednesen srozumitelně a objem informací byl tak akorát, líbí se mi prosazování slušného a poctivého přístupu i se zapojením znalostí společenského chování. To že je to o poctivé přípravě - sebekontrole - systémové práci. Děkuji.


Petr P.

Děkuji! Super:)


Markéta L.

Lektor s příjemným projevem, užitečný kurz, nové poznatky k uplatnění. Díky moc.


Petr Velechovský

Skvělé základní seznámení od A po Z.


Hanka K.

Kurz byl skvělým otevřením tématu, cením závěrečné zdroje k rozšíření a především lidský způsob výkladu.


Libor D.

absolvováním kurzu jsem si rozšířil znalosti ohledně networkingu, vše mělo smysl a logiku


Solomia R.

Skvělý, je to můj již několikátý kurz.


Lenka K.

Jasné, přehledné, s konkrétními příklady a doporučenou literaturou. Pro mě velmi užitečné shrnutí dosavadních zkušeností i několik bodů, nad kterými jsem zatím neuvažovala. Mockrát děkuji za možnost kurzu i celkové lektorovo nasazení.


Monika Š.

Příjemné a zřetelné vyjadřování autora kurzu mě obohatilo tím, že mi ukázal, co dělám správně a co je ještě třeba zlepšit. O mnoha termínech jsem netušila, ale přitom je dělám automaticky (CRM, udržení kontaktu, domluva příští schůzky ..). Rozhodně si zapamatuji, vždy jsem se snažila oddělovat osobní život od pracovního, ale s rostoucí zkušeností si uvědomuji, že to nemůže fungovat dlouhodobě. Děkuji!


Kateřina N.

Kurz mi přišel zajímavý a obohacující, jelikož jsem této oblasti nikdy moc velkou pozornost nevěnovala. Moc oceňuji výstup lektora, jenž byl velmi poutavý.