Darek Lacina

Lektorka má nejnovější verzi a ještě používá jiný OS.
Tam, kde bych potřeboval jasnou ukázku kde na co kliknout, je to rychlé/nejasné, takže pak hledání (ve starší verzi) je dost složité.
Část operací lze dělat i jinak (i s ohledem na verzi).


David B.

Pokud jste úplný začátečník, tak je to pro vás perfektní kurz, se kterým začít, abyste alespoň pochopili základy. Vše je vysvětleno celkem snadně a srozumitelně.


Milan M.

je to naozaj kurz pre zaciatocnikov. Ja sm trochu pokrocilejsi uzivatel,no skusil som,ci najdem nieco nove. A nasiel som velkost podla obsahu...to som nepouzival,takze mozno vyuzijem :)
upresnil by som v kurze par veci. Napr. ukladanie sa odporuca zvycajne cez export kvoli zachovaniu farebneho profilu. Aj ked v tejto verzii PS bol farebny profil viditelny aj cez ulozit ako. Tiez je podla mna idealne na zaciatku spravit dalsiu vrstvu lebo po retusovani uz sa nevedia upravy vratit naspat. A tiez je to praktickejsie,ked chcem vidiet,ako vyzerala fotka pred upravou.
Lektorka trochu plietla pojmy presety a akcie. Su to uplne ine veci. Inak v pohode kurz a drzim palce v dalsej praci.


Erika B.

Prínosný kurz pre ľudí, ktorý nemajú páru o fotografovaní. Nápomocný pre získanie zručnosti pre potreby do budúcna.


Renata J.

Dobře popsané, skvělá názornost... Super!


Radka Tichá

Zcela základní přehled možností Photoshopu pro začátečníky.


František L.

V záverečnom teste je chyba. Sú tam dve rovnaké odpovede v otázke č. 6 a dal som zrejme tú “správnu” ktorá nebola označená ako správna odpoveď a mám 90% hodnotenie. Je možné to opraviť prosím? :(


Matej Š.

Super


Lenka S.

Kurz se mi líbil. Je poučný a i pro nováčky pochopitelný. Děkuji


Václav H.

Jsou to opravdu jen základy úprav ve Photoshopu, což ale lektor přiznává. Nicméně bych řekl, že i znalosti Photoshopu budou u lektora tak na úrovni středně pokročilý maximálně. No a zapracoval bych také na jazykové úrovni školení ( četnost spojení "a potom .... " nebo redukce patvarů "odemču vrstvu"). No pár zajímavých věcí jsem v tom našel, takže děkuji.