Jonáš Kowalczyk
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Pro mě osobně opravdu málo informací. Hvězdičku navíc dávám za alespoň 1 informaci, kterou jsem zde získal a také za kvalitu videa. Spousta věcí nebyla dotažena dokonce. Osobně se mi ani nelíbil způsob vystupování. Za sebe bych kurz doporučil žákům 1. stupně základní školy, popř. starším lidem (60+)


Eliška Hoferová

- Smazaní souborů z počítače vysypáním koše? Asi úplně ne, na disku to zůstane pořád...

- Přiklad proč nemíchat firemní a soukromé soubory - "Přišel jsem o bakalářku"? Pokud to nebylo zálohované tak byste o ni přišel i kdyby vám odešel HDD doma...

- Pokud byla cílová skupina "starší lidé" tak proč v návodu na vysypání koše je jen WIN10 a starší OS ne (další návody jsem už pak nestahovala)?

Přiznám se že pak jsem to začala vnímat tak napůl. Asi jsem nebyla cílová skupina tohohle kurzu.


Zdeněk S.

Slušné


Zuzana L.

Super


Matúš P.

Easy


Zuzana Š.

Dobry skolitel, pekne vie vysvetlit veci a dalo sa aj sustredit dlhsiu dobu na jeho hlas a aj celkovy prednes. Čo do obsahu som sa dozvedela aj par novych informacii, takze vcelku uzitocne straveny cas.


Miroslav S.

Poucne, prakticke a dolozite. Dakujem.


Stanislav V.

Veľmi pekne a metodicky prehľadne uvedené zásady pre bezpečné fungovanie v kybernetickom priestore. Výborné prílohy pre štúdium!


Milan M.

velmi dobre spracovany kurz. Myslel som,ze si len zopakujem co uz viem,ale predsa sa tam nasli aj veci,ktore som nepoznal. Vdaka ;)


Michal K.

Rýchli kurz o aktuálnej téme bezpečnosti na internete, kde som si utvrdil teóriu a získal zaujímavé praktické tipy ako ostať "Safety on the Internet" :)