Dana K.

velmi výživné informace


Roman K.

Karol vše podává srozumitelně a zajímavě, spolu s hezkými informaci navíc ohledně daného tématu jen tak pro zajímavost. Pro člověka, který už má trochu osahané počítače zde není vyloženě nic nového, ale pro nováčky je určitě cennou pomůckou a pro ostatní i jako milé osvěžení paměti a dovedností. Fajn kurz!


Roman Ž.

Výstižne zhrnuté hlavné oblasti problematiky a autor dáva šikovné drobné tipy na upratanie si svojho digitálneho profilu. Vďaka


Iveta R.

Veľmi príjemný sprievodca, pomerne zrozumiteľné aj pre laika.


Jana V.

Lektor velmi jasne a prijemne komunikuje. Pre mna velmi napomocny kurz, vratane vsetkych suborov s technickymi informaciami, ktore nemusim extra vyhladavat. Vdaka.


Edita T.

Lektor prednášal zaujímavo, plus upozorňoval na priložené študijné materiály.


Milan H.

Výborný výklad, užitečné materiály k jednotlivým kapitolám.


Pavel A.

Je škoda, že kurz nezmínil cookies-sušenky a jak jejich ukládání a mazání funguje. Kdejaká sušenka může obsahovat i informace o aktivním přihlášení, a pokud se člověk vyloženě neodhlásí, tak je jeho účet nadále přihlášen po mnohdy i šíleně dlouhou dobu. Například aktivní instance přihlášení do emailu nebo facebooku může trvat týdny či měsíce.

Zároveň použivání anonymního režimu prohlížeců není anonymní tak jak si člověk myslí, spíš by se to přirovnalo k plášti a masce, kterých se člověk zbaví jakmile ukončí práci v anonymním prohlížení.


Zdeněk J.

Velmi užitečné informace a výborný lektor!


Július Toncsko

jednoduché, srozumitelné a lehce pochopitelné