Peter P.

Nebolo to špatné 😉


Jozef Gál

Tento kurz sa veľmi dobre sledoval a bol "tak akurát" v zmysle dĺžky, t.j. nebol ani príliš krátky, ani veľmi dlhý. Obsahovo pokryl všetko podstatné v danej tematike. Osobitne som bol rád za štýl prednášania a dikciu p. Kalhouna, ktorý teoretické znalosti a "poučky" doplňoval o zaujímavé príbehy a skúsenosti z reálneho života, a niekedy aj s humornými vsuvkami. Za seba môžem s určitosťou povedať, že vedomosti z tohto kurzu aplikujem aj vo svojej práci, pretože už počas sledovania kurzu mi mnohé dávalo zmysel a inde zas často nastal ten správna "aha" moment. Ďakujem.


Ingrid K.

Ďakujem za veľmi užitočné informácie, podané zrozumiteľne a s praktickými príkladmi. Objektívne musím uznať, že s veľkou časťou uvádzaných postupov som sa prakticky aj naučila v pracovnom živote fungovať, preto sa mi dobre počúval obsah kurzu. Ale aj napriek tomu som si vypočula nové veci a ich vzájomné súvislosti.


Juraj Š.

Výborný kurz, bolo vysvetlených veľa vecí, perfekné príklady z reálneho života.


Josef Sivák

Lektor sice ví o čem mluví, ovšem kurz je zdlouhavý a nudný, nevhodný formát pro 21. století.


Tomáš Náhlovský

Skvělé práce. Dobře a názorně vysvětleno. Jako vše co jsem od Filipa zatím viděl. díky


Miroslav K.

Skvělý výklad, příklady z praxe, věrohodné, prožité, odzkoušené v praxi.


Miroslava B.

velmi užitečné


Tomáš Š.

Co věta, tak odraz praxe.


Vendula B.

Dobrý den, kurz je super. Profesně se change managementu věnuji, takže jsem byla spíš zvědavá, než abych se potřebovala něco dozvědět. Je to ucelený “letem - světem” přehled pro manažery, jak se při změnách chovat a docílit jejich úspěšnou realizaci. Přesto i já jsem se nějaké nové drobné tipy dozvěděla. Příjemný poslech, díky. Určitě bych to doporučila všem leaderům různých úrovní, kteří stojí před velkou změnou. Právě na jejich přístupu to z velké části stojí.