Veronika Syrová

I když Planner uživatelsky využívám víc než 2 roky, objevila jsem v kurzu řadu nových funkcionalit. Kurz vřele doporučuju, vše je vysvětleno stručně, věčně, ale naprosto srozumitelně. Skvělá práce!

Reakce lektora:

“Moc děkuji za krásnou recenzi, Veroniko. Jsem nadšený, že jste v kurzu objevila nové funkcionality, i když jste zkušená uživatelka Planneru. 🙂“


Vladimíra Znojil Vajdová

ok, někdy trochu opakující se informace, ale zase vše srozumitelné


Šárka K.

Velmi zajímavý kurz, srozumitelný popis všech funkcí. Schází mi textové podklady, ke kterým by bylo možné se při nastavování plánů vracet.


Klára P.

Srozumitelné a přehledné školení. Děkuji.


Eva H.

Jednoduše vysvětlené. Planner je fajn produkt, bez náročných zákoutí. Jen tu práce s Microsoft 365 skupinami na pozadí, by bylo fajn dovysvětlit, i když to není úplně uživatelská znalost.


Juraj B.

Prehľadné vysvetlenie aplikácie na príkladoch


Vojtech M.

Kurz sa mi velmi pacil, len sa mi nepaci to, ze po kazdej lekcii sa video minimalizuje a pre spustenie dalsej casti videa musim cakat pat sekund a este ktomu sa video spusti s atributmi automaticka kvalita a minimalizovane. Neviete to prosim spravit tak aby sa dalsie videa spustali automaticky a ja si vedel nastavit ci chcem pauzy alebo nie? alebo nahrajte video ako jeden celok a rozdelte to do kapitol, tak ako to umoznuje youtube. Dakujem


Peter R.

Kurz je super a lektor zrozumiteľne vysvetľuje jednotlivé funkcie a využitie


Eliška Svobodová

výborný


Stanislav Málek

velice praktické