Andrea B.
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

10*


Michael N.

Jasné, rozumitelné a přesvědčivé!


Petra W.

Moc zajímavé a poučné. Děkuji


Klára M.

Dobrý den, pracuji jako personalista v automotiv, kde zaměstnanci aktuálně vnímají pocit nejistoty a firma musí čelit mnoha problémům. Nechci situaci nazvat přímo krizí, ale některé z jejích projevů se krizovým hodně přibližují. Načerpala jsem od Vás několik zásadních postřehů, které se pokusím předat šéfům i dalším vedoucím pracovníkům. Děkuji, kurz se mi opravdu moc líbil a budu z něj nyní hodně čerpat. Hezký den a pevné zdraví, Klára M.

Reakce lektora:

“Využívám tohoto milého hodnocení a zdravím všechny, kteří si shlédli můj trénink na Seduo. Moc si vážím všech hodnocení a děkuji za ně. Motivuje mě to. Mějte se fajn. Jirka Kula“


Rastislav K.

Super


Jan P.

Za mě spousta velmi zajímavých zkušeností ze života, které byly velmi energický podaný s vysvětlením jak je použit v jiné situaci.


Hana D.

Velmi úderné, srozumitelné, skvěle rozděleno do kapitol, bavilo mě to, člověk na svém místě, netušila jsem, co všechno se za pouhou hodinu dozvím.
A vážně bez servítek :o).


Radana H.

Velmi zajímavý, věcný a přínosný kurz, dobře pochopitelné příklady z praxe. Chybí mi jenom nějaké shrnutí klíčových informací ve formě studijního materiálu.


Jana M.

Veľmi živá komunikácia, páči sa mi gestikulácia rukami, zdôrazňuje to podané informácie.


Martina R.

Vyborny kurz, velmi ma bavil, jednoducho, zrozumitelne podane, vdaka prikladom dobre zapamatatelne.