Roman B.

Úžasné životní zkušenost, lektor má co předat a provádí to perfektně.


Daniel Š.

Velmi dobré. Doporučuji všem.


Vladimír K.

Výborný a hodnotný kurz, návod, ako riešiť situácie, ktoré nás čakajú a bez skúseností a pripravenosti sú kľúčové pre ďalšie smerovanie života. ĎAKUJEM!


Dušan Ondirko

Skutečně perfektní kurz a prohloubil jsem si jak své dosavadní zkušenosti z řešením krizí, tak i to, jak k nim přistupuji.
nejvíc se mi líbili otázky pro lektora na konci, kde se prakticky všechny stali mě včetně dokonce i mé případové studie, kterou jsem řešil na pohovoru na jinou práci a kde podle HR firmy jsem neuspěl, ale přitom jsem to navrhoval řešit v rámci divize továrny přesně tak, jak jste to popsal - zrušit výrobu v dané lokalitě a přesunout to jinam.
Moc mě to pozitivně inspirovalo.
Přeji hodně štěstí a úspěchů.

Reakce lektora:

“Děkuji Vám, pane Ondirko, za upřímnou a dobře výstižnou referenci k mému tréninku. Vážím si toho a udělalo mi to radost. A tímto chci rád využít příležitosti a poděkovat všem ostatním, kteří věnovali svou energii a čas ke shlédnutí kurzu a následně k němu něco napsali. Ať se vám všem daří! Jirka Kula“


Mošovská J.

Inspirativny, doporucujem


Martin Němec

Skvělý autentický školitel a dobře zpracované téma !


Marie S.

Kurz se mi líbil. Uvedena spousta zkušeností z praxe.


Jana D.

Kurz skvělý, přínosný, inspirativní. Jen jsem celou dobu bojovala s vystupováním pana lektora. Na druhou stranu chválím sdělení a zopakování důležitých informací, příklady.


Jaroslav R.

Z hlediska informací byl kurz zajímavý, ale nesedělo mi vystupování lektora.


Martin Grabmüller

Kurz byl zajímavý a přínosný. Neseděl mi styl lektora. Nepřiměřená neverbální komunikace, nadřazený postoj.