Gabriela Š.

Výborný kurz, doporučuji shlédnutí.


Martin S.

Informace týkající se mimořádné lékařské prohlídky nejsou správné. Prezentace obsahuje nesprávný odkaz (nejedná se o ustanovení zákona o specifických zdravotních službách, nýbrž o vyhlášku) a povinnost prohlídky při neschopnosti delší než 8 týdnů zde je se zásadní výjimkou kategorie první, což je pro velkou většinu zaměstnavatelů velké procento zaměstnanců. Svou neúplností tak jde o zavádějící informace.

Reakce lektora:

“Dobrý den, děkuji moc za upozornění na špatný odkaz. Nesouhlasím však s tím, že by se jednalo o informace zavádějícího charakteru. Zásadním pochybením (pod sankcí pokuty ze strany inspekce práce) bude, pokud měl být zaměstnanec na prohlídku vyslán, ale nebyl. Naopak pochybením určitě není, pokud na prohlídku jít nemusel, ale šel (neboť mimořádnou lékařskou prohlídku si může zaměstnavatel vyžádat i bez důvodu, má na to právo). Tento 50 minutový kurz určitě nemá ambici uvádět veškerá pravidla a z nich pramenící výjimky, ale spíše podávat praktický přehled a praktické tipy. Cílem sdělení, na které odkazujete, bylo, aby zaměstnavatel při déle trvající DPN zpozorněl a dohledal si, zda není nutná mimořádná prohlídka.“


Andrea B.

*********


Vladimíra K.

Díky moc, Vaše kurzy jsou vždy perfektně srozumitelné a bezva, že vždy uvádíte na konkrétních případech. Konečně mi ZP dává aspoň ve zmiňovaných oblastech smysl:)


Ondřej Zíma

Erudovaný, ale polopatický výklad, doporučuji.


Dana Líšková

veľmi poučné


Tomáš Novák

Velmi kvalitní školitel


Pavla J.

perfektní kurz jako předešlé kurzy Pracovní právo pro manažery