Marcela Škrabalová

Kurz shrnuje možnosti vzdělávání ve firmách. Přínosem jsou ukázky jednotlivých firem,jak to u nich funguje a probíhá, pro lepší představu,proc zvolili určitý druh vzdělávání. Kurz se mi líbil, projev lektora hodnotím kladně.


Barbora K.

Skvělý kurz, je vidět, že pan Frk je odborníkem v oblasti, orientuje se a skvěle předává informace dál. Byla radost kurzem procházet a opravdu jsem se mnoho dozvěděla.


Petra V.

Určeno pro manažery, lektorovo neustálé máchání rukama rozptyluje od suchého výkladu.


Gabriela N.

Srozumitelné, velmi dobře sestavené kapitoly a návaznosti.


Vladimír K.

Hodnotný a výborný kurz uplatniteľný v spoločnostiach, ktoré pracujú s dynamickými procesmi - napr. oblasť legislatívy, ktorej prísne dodržiavanie je dôležité pre dosiahnutie cieľa, ďakujem!


Jana P.

Z důvodu nezáživného projevu jsem si pustila záznam vyšší rychlostí, ale pak už jsem se kvůli neustálému kmitání rukou lektora nahoru a dolů nemohla soustředit vůbec ;) Kurz je zaměřený na manažery, zřejmě proto v něm postrádám praktické tipy pro lektorskou činnost.


Eva B.

Kurz jako takový je určitě přínosný pro firemní pracovníky a např. manažery, jsou tam zajímavé informace, které mohou podpořit firemní politiku vzdělávání, pro samotného lektora (byl součástí programu Profesionální lektor) už to tak zajímavé nebylo, protože poznatky zřejmě nevyužiji a přišel mi tento kurz trochu "mimo" ty zbylé čtyři, které jsou součástí programu a ty mi dali mnohem více (Prezentační dovednosti a veřejný projev, Odprezentuj: 10 chyb při tvorbě prezentací a jak se jim vyhnout, Odprezentuj: Jak vizualizovat data v prezentacích, Lektorské dovednosti: Jak udělat z dobrého školení skvělé).


Martin Hlisnikovský

Příliš obecně informace


Roman I.

Výborné zhrnutie pre tému firemné vzdelávanie. Mierne rušivo na mňa pôsobil prejav lektora na kameru (pohyb rúk).


Martina D.

Príjemne strávená hodinka