Zdeněk K.

Kurz nebere v potaz Exchange on premise a odlišnosti od O365. Nevěnuje se tomu které časti jsou lokáni v Outlooku a které se synchronizuji se serverem (například kde se ukládají “rychlé části”).
Nevěnuje se situaci kdy je potřeba skloubit inbox zero a kritické emailove notifikace například o výpadku služeb.

Reakce lektora:

“Děkuji Vám za recenzi. Kurz opravdu není vyčerpávající a nezahrnuje všechny verze Outlooku, jelikož poté by jeho délka byla neúnosná a obávám se, že i pro většinu studentů nezajímavá. Každopádně návod na kombinaci Inbox Zero s případy, kdy na určité e-maily potřebujete okamžité notifikace, v kurzu najdete. Konkrétně se tomuto problému věnuji ve 3. lekci Upozornění na vybrané zprávy pomocí pravidel (je tu ukázán příklad na nastavení upozornění na zprávy od určitého člověka, bez problému si podle obdobného postupu můžete vytvořit pravidlo na upozornění na jakékoli jiné důležité e-maily). Tereza Hoření“


Martin K.

Děkuji, MK


Jana M.

Kurz byl výborný a vše v něm bylo jasně ukázáno a vysvětleno. Doporučuji.


Lucia B.

Skvelý a inšpiratívny kurz, mám kopec nápadov na zefektívnenie práce s outlookom, už ich len preniesť do praxe 😊


Zdeněk Vokoun

výborný


Anna M.

Děkuji, pro mne velmi přínosný kurz, konečně si dokážu udržet přehled v mailech a rychleji je zpracovat.


Veronika D.

Super, užitečné, srozumitelné, ne zbytečně zdlouhavé :)


Roman K.

Skvělý kurz pro zkrocení pekelných e-mailů i pro naučení se zajímavých zlepšení pro usnadnění života nejen v práci, ale i v soukromé poště.


Henrieta L.

Kurz je vynikajúci pre začiatočníkov aj pre tých, ktorí aktívne pracujú s Outlookom a využívajú viaceré funkcie. Spôsob podania je štruktúrovaný a pritom veľmi príjemný. Celý obsah kurzu je veľmi názorný a pragmatický.


Adriana B.

Prehľadné, zrozumiteľné, veľmi užitočné a nápomocné, určite veľa vecí využijem v praxi.