Jiří Hübner

Naprosto praktický a přínosný kurz. Dost věcí člověk sice používá, ale našel jsem si v tomto kurzu to přínosné pro mě. Jen jedno malé doporučení. Zapracoval bych na neverbálním projevu. Po chvilce jsem ošívání hlavou ze strany na stranu vnímal více než to, co paní Tereza tak fajnově sdělovala. :)


Daniel Mencl

Tempo tak akorát


Martin Čihák

Pomohl mi objevit nové funkce v Outlooku, které rád začnu požívat.


Anna Měkotová

Prínosné


Ondřej M.

Kurz nebyl špatný, ale paní lektorka se neustále ošívala a špatně se na kurz dívalo.


Petra Š.

Tereza je mi sympatická a její kurzy jsou pěkně zpracované a efektivní. Díky za ně!


Erika D.

Veľmi som spokojná, objavila som "nové" a "skryté" možnosti v práci s mailami. Mne by určite pomohol aj tlačený výstup celej tejto lekcie.


Zdeněk K.

Kurz nebere v potaz Exchange on premise a odlišnosti od O365. Nevěnuje se tomu které časti jsou lokáni v Outlooku a které se synchronizuji se serverem (například kde se ukládají “rychlé části”).
Nevěnuje se situaci kdy je potřeba skloubit inbox zero a kritické emailove notifikace například o výpadku služeb.

Reakce lektora:

“Děkuji Vám za recenzi. Kurz opravdu není vyčerpávající a nezahrnuje všechny verze Outlooku, jelikož poté by jeho délka byla neúnosná a obávám se, že i pro většinu studentů nezajímavá. Každopádně návod na kombinaci Inbox Zero s případy, kdy na určité e-maily potřebujete okamžité notifikace, v kurzu najdete. Konkrétně se tomuto problému věnuji ve 3. lekci Upozornění na vybrané zprávy pomocí pravidel (je tu ukázán příklad na nastavení upozornění na zprávy od určitého člověka, bez problému si podle obdobného postupu můžete vytvořit pravidlo na upozornění na jakékoli jiné důležité e-maily). Tereza Hoření“


Martin K.

Děkuji, MK


Jana M.

Kurz byl výborný a vše v něm bylo jasně ukázáno a vysvětleno. Doporučuji.