Adam I.

Veľmi zaujímavý kurz podaný inšpiratívnym spôsobom.


Eva H.

Výborné, Daniela Gamrota sleduji na webu již dlouho a vždy mi to něco přinese.


Iveta J.

Velmi dobrý kurz jak vizuálně tak obsahově zpracovaný. Lektor působí autenticky. Celý kurz mě natolik bavil, že jsem jej zhlédla na jeden “zátah”. Určitě si ještě některé lekce zopakuji.


Vladimír H.

Je vidět, že lektor má s natáčením zkušenosti. Metodicky kurz velmi dobře připravil a provedl. Dokázal aktivizovat posluchače a věci, které bylo potřeba ukázat názorně předvedl.


Marek Tomíšek

Moc děkuji za skvělý kurz. Již léta dělám kurz Jak jezdit úsporně a udržitelně, jak prezenční tak i on-line formou. Ale díky videokurzu mohu pomoci více lidem ušetřit peníze za pohonné hmoty a přesně toto jsem potřeboval, abych věděl co udělat a jak začít, když svůj kurz chci převést do videa.


Tomáš Vachuda

Perfekt. Kvalitní zpracování a užitečný rady, který časem rozhodně využiju. Díky. :)


Jan Kyselý

Kurz:
Nemohu se vyjádřit za úplně začínající, zda jsou schopni po tomto kurzu natočit videokurz svůj. Pro mě osobně, i když už mám s videokurzy zkušenosti, byla každá část jednak přínosná a jednak zajímavá. Každá, takže i témata, která dobře znám. Nejen, že Daniel Gamrot splnil, co slíbil, ale kurz prostě funguje jak má. Alespoň pro mě.
Lektor:
V kurzu to nezaznělo, ale má -li být výsledek úplně do dokonalý, musí fungovat i "chemie". Lektor vám nemusí být sympatický na první pohled, ale musí pro vás být OK - kompetentní, přiměřeně sebevědomý i přiměřeně vtipný, "koukatelný" atd. Takže ano, v tomto kurzu prostě funguje úplně všechno. Díky.


Peter F.

Tento kurz bol veľmi zaujímavý, jasne a zreteľne prezentovaný a tým aj prínosný.
Ďakujem.


Petr N.

Super kurz


Rostislav Z.

Super kurz!
Třebaže trvá desítky minut, visel jsem lektorovi na rtech. Bylo zajímavé a poučné.
Rozhodně žádná nuda.