Petr N.

Super kurz


Rostislav Z.

Super kurz!
Třebaže trvá desítky minut, visel jsem lektorovi na rtech. Bylo zajímavé a poučné.
Rozhodně žádná nuda.


David Heřmanský

Zajímavé a plné příkladů, doporučuji.


Andrea B.

********


Barbara D.

Úžasný kurz! Všem vřele doporučuji.

Reakce lektora:

“Báro, moc děkuji za hodnocení, mám velkou radost :)“


Jan Hlavatý

Moc hezky zpracováno! Sám mám za sebou už víc jak desítku videí, ale i tak jsem si odnesl spoustu postřehů, zejména ohledně přípravy a psaní scénářů. Naopak mi trochu chyběly věci, se kterými jsem sám na začátku bojoval (jak nastavit kameru - clona / závěrka / rozlišení / snímky, jak dostat obraz z kamery do PC, jak předcházet přebuzení mikrofonu, apod.). Nepostřehl jsem nic o těch barevných světlech na pozadí (co to je, jak to nastavit?). Taky je trošku škoda, že zpracování zaměřeno na MacOS, a o nástrojích pro Windows se tam toho člověk moc nedozví. Nicméně celkově přínosné. Pár tipů ode mě: pro jistotu nahrávat na více mikrofonů, na master zvuku jsou výborné programy iZotope RX a Ozone, na střih je výborné Resolve Studio, nebát se kombinovat více způsobů (mluvící hlava do slajdů, či do ukázek, apod.).

Reakce lektora:

“Honzo, díky moc! Za reakci i za další tipy :)“


Jitka Pourová

Danieli, děkuji za skvělý kurz. Oceňuji stručnost nikoli na úkor obsahu, sdílení vlastních zkušeností a spoustu odkazů na techniku, ve které se laik může snadno utopit. Navíc Váš projev je profesionální a příjemný. Dozvěděla jsem se přesně to, co potřebuji, a jdu na to :)

Reakce lektora:

“Jitko, moc děkuji, mám radost. Pokud bych mohl ještě nějak pomoci, učitě mi napište.“


Marcel L.

Skvělý videokurz o videokurzech! :)) A vlastně ne pouze o videokurzech. Lekce 1-5 je skoro základní univerzální návod pro dělání každého kurzu - ne pouze toho video/online kurzu. Díky tomu se můžete zamyslet nad svým kurzem nebo i jen přednáškou/workshopem, zda to je vlastně ono, anebo to můžete ještě vylepšit. Lekce 6-9 by měly být povinné pro všechny účastníky videoporad nebo videohovorů, hned by to pro všechny bylo záživnější. A lekce 10-12 super ukázky, že to vlastně není zas až tak složitý něco zpracovat.

Reakce lektora:

“Marceli, díky moc! S univerzálností některých lekcí máte naprostou pravdu, jsem rád, že se to povedlo.“


Lukáš S.

Srozumitelný a dobře natočený manuál pro začínající tvůrce video kurzů. Pokud nemáte dost odvahy, abyste začali, určitě doporučuji, dostanete spousty konkrétních a praktických rad, které vám pomůžou.

Reakce lektora:

“Lukáši, moc děkuji za hodnocení.“


Václav Pokluda

Výborně zpracované téma. Kurz je užitečný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Obsah kurzu kombinuje teorii a praktické ukázky. Díky za odkazy a doporučení konkrétní techniky a aplikací. Projev lektora byl autentický, pozitivní, inspirativní a motivační - prostě super. Díky kurzu jsem dokonce objevil novou funkcionalitu ve svém programu pro editaci videa :-) Děkuji za kurz

Reakce lektora:

“Václave, děkuji moc za hodnocení. Zajímalo by mě, co to bylo za funkcionalitu. Držím palce při tvorbě videokurzů.“