Martina P.

Vynikající kurz nejen pro kreativce. Pohled z jiného úhlu a neotřelé nápady se hodí v každé profesi. A tento kurz k tomu určitě pomůže.


Michaela M.

Vybrala jsem si špatně. Nemám pocit, že kurz jako takový by byl mizerný, ale pro mne to bylo uspávání hadů bez nových informací. Určitě bude přínosný pro spoustu lidí, pro mne nikoliv.


Petra Š.

Velmi osvěžující kurz, hezky podané. Občas jsem měla problém stíhat (velmi rychlá řeč :-) ) Skvěle popsaná "tolerance průměrnosti"


Rostislav P.

Libil se mi svobodny pristup, nelpet na vecech, prostredi. Nebat se hledat. Netrapit se, kdyz to nejde ted. Diky za kurz


František T.

Moje asi prve slovne hodnotenie v Seduo ale tento kurz si to zasluzi. Najlepsie co som tu kedy videl a pocul. Absolutne top. Nechcem vyberat jednotlive spomenute veci lebo cele je super. Moj prvy kurz ci video co si pozriem 2x.


Eliška G.

Stručný a výstižný kurz - velmi pěkně zpracovaný.


Mgr. M. G.

Perfektný kurz! "Kreativita nesmie vedieť, že ju hľadáte" mi bude ešte dlho rezonovať. Všetky tipy sa mi páčili a pomáhali mi reflektovať vlastné skúsenosti a myšlienky o kreativite. Najviac sa mi páčili príklady z vlastných kampaní a projektov. Kurz, ktorý sa dá pozrieť viacej krát a vždy si tam nájdete niečo iné.


Petr T.

super


Česlav B.

Perfektní. Silné techniky které už podvědomě používám.


Pavla H.

Příliš rychlá mluva lektora