Monika D.
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Veľmi sa mi páčil tento kurz. Určite si z neho beriem veľa inšpirácií. Ďakujem


Jindřich Prousek

Velmi užitečný kurs pro získání náhledu na problematiku. Rozhodně využiji v praxi.


Jaroslav Ichnačák

Pekne vysvetlený proces celého onboardingu. Všetky kroky sú logické, praktické a majú svoje opodstatnenie ale nie vždy človeka napadnú, preto si značím všetky užitočné rady :) Ďakujem


Hana Kolaříková

Kurz Onboarding prakticky vřele doporučuji nejen vedoucím pracovníkům a HR, ale všem zainteresovaným v rámci adaptačního procesu. Získáte základní představu o tom, proč je žádoucí, přípravě onboardingu věnovat čas a energii.

V rámci kurzu jsem sice nezažila vyloženě AHA momenty - zároveň vnímám, že právě tyto základy v mé HR bublině beru za natolik samozřejmé, že si ani neuvědomím, v kolika firmách samozřejmé nejsou nebo se ne vždy podaří je v praxi automatizovat.

Pokud si s nastavením onboardingu nevíte rady, dá vám tento kurz rámcovou představu o jednotlivých krocích, abyste na nic podstatného nezapomněli a jako bonus budete mít pracovní listy, které dají vašemu plánu důležitý kontext.


Marie L.

Velmi užitečné shrnutí bodů, které pomohou získat v novém kolegovi prospěšného a motivovaného člena týmu. Zajímavé tipy, které posunou standardní proces onboardingu na vyšší level. Příjemně a srozumitelně podáno od lektorky.