Word 2016: Pokročilé formátování 1

Nejprodávanější

Kurzem provází  CloudForce a Tereza Hoření

Poznejte pokročilé formátování ve Wordu 2016. Naučte se, jak správně zvýraznit písmo, nebo jak upravit vzhled odstavce. Vytvořte si vlastní sady stylů pro rychlé a elegantní formátování všech Vašich dokumentů. Celý popisek

Co se v kurzu naučíte

V tomto kurzu Vás nejprve podrobně provedeme pokročilými možnostmi formátování písma a odstavce. Zorientujete se ve správném nastavení kapitálek, odsazení, řádkování, a mnoha dalších pomocníků pro dokonalý vzhled dokumentu.

Až získáte přehled o všech užitečných možnostech formátování, vytvoříte si díky nim své vlastní sady stylů. Pomocí nich poté můžete snadno a rychle naformátovat velké množství dokumentů. Vaše dokumenty získají jednotný profesionální vzhled, který okouzlí Vaše nadřízené i zákazníky.

Celý kurz je prokládán tipy pro praxi – dozvíte se, jaké formátování se hodí přesně pro Váš typ dokumentu. Během kurzu budete mít k dispozici testovací soubory, na kterých si budete moci vše zkoušet. Díky tomu si z kurzu odnesete mnoho praktických dovedností pro práci s dokumenty.

Kurz je určený pro mírně pokročilé i pokročilejší uživatele Wordu.  Získáte díky němu ucelený přehled o pokročilém formátování odstavců a písma, naučíte se správně využívat styly. Dozvíte se mnoho triků a tipů pro praxi. Tento kurz perfektně navazuje na kurz Word 2016: Vytvářejte perfektní dokumenty.

Lektorka kurzu se učením Office 365, kam patří i Word, živí. Do kurzu se tak promítají jak univerzální postupy sesbírané s ohledem na jejich rychlé a rutinní používání, tak tipy a triky, které sdílí s komunitou firemních uživatelů a svými kolegy. Word je místo, ve kterém vytváří mnohastránkové příručky pro zákazníky, i vysokoškolské dokumenty s přesně daným formátováním. Za mnohaleté používání tohoto programu objevila ty nejefektivnější postupy, o které se s Vámi v tomto kurzu ráda podělí.

Po absolvování kurzu budete s přehledem ovládat:

  • pokročilé formátování písma – snadno vyberete a nastavíte to nejvhodnější formátování pro zvýraznění všeho důležitého;
  • přesné nastavení odsazení a řádkování odstavce;
  • nastavení toku textu – třeba proto, aby Vám nadpis už nikdy nezůstal osamocený na konci stránky;
  • úpravu a vytváření stylů pro profesionální formátování dokumentů;
  • vytváření a praktické používání stylů pro snadné dosažení jednotného vzhledu Vašich dokumentů.

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Specialisté na Office 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, číst víceimplementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.

Všechny kurzy lektora CloudForce
Tereza Hoření

Tereza Hoření

Office 365 Trainer

Tereza je školitelkou, která ve společnosti CloudForce s.r.o. bravurně zvládá pozici Office 365 Trainer. číst víceJe trpělivá a proškolila již stovky nadšenců a zájemců o oblast Office 365. Tereza je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Office 365, stará od A až do Z. Její kolegové jsou jí tou správnou oporou, jak v technické podpoře, tak v neustálém studiu a sledováním novinek z Office 365. Je tak schopna svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Všechny kurzy lektora Tereza Hoření

Hodnocení kurzu

91 %

100 hodnocení
70x
20x
6x
2x
2x

Radim M.

Spíše je to kurz pro začátečníky. Že by se tam řešilo něco nového, to nemůžu říct. Takže aspoň pro zopakování. Jinak test je fakt koncipován špatně. Nikoliv pro prověření praktické znalosti, ale jen slovíčkaření.


Eva G.

Ráda bych v kurzu věnovala více pozornosti/času číslování nadpisů a podnadpisů. Správné číslování/posloupnost číslování.


Radek Kadlec

Přínosné informace

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 590 Kč s DPH

Počet lekcí:
13
Celková délka videí:
51 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup