Word 2016: Základní kroky pro perfektní dokumenty

Nejprodávanější

Kurzem provází  CloudForce a Tereza Hoření

Naučte se ty nejlepší triky pro tvorbu profesionálně naformátovaných dokumentů. Využívejte šablony, ukládejte do cloudu a sdílejte své dokumenty přímo z Wordu. Celý popisek

590 kč s DPH

Celková délka videí

36 min

Počet lekcí

12

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Zvyšte svou efektivitu při práci s dokumenty. Snadno a rychle vytvořte životopis nebo třeba nabídku. Učte se s profesionální lektorkou dospělých.

Každý z nás vytváří mnoho různých textových dokumentů, ať už se jedná o dokumenty pracovní nebo soukromé. Trápíte se tím, že tyto dokumenty nevypadají, jak by měly?

Profesionálně naformátovaný dokument, Vás pozvedne v očích Vašich zákazníků i nadřízených. Word nabízí nepřeberné možnosti, které z pár stránek v několika minutách udělají ucelený dokument s titulní stránkou, obsahem a oddělenými kapitolami. Využijte tyto možnosti naplno.

V tomto kurzu se kromě základních pravidel pro formátování dokumentu naučíte používat klávesové zkratky a další vychytávky, které Vám ušetří čas. Pomůžeme Vám zorientovat se ve Wordu 2016 tak, abyste vždy věděli, kde najít nejužitečnější nástroje pro perfektní výsledek.

Kurz je určený jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší uživatele, kteří chtějí zefektivnit svoji práci s Wordem pomocí různých triků. Všechny postupy jsou v kurzu ukázány nad nejběžnějšími pracovními dokumenty – životopisem a nabídkou.

Lektorka kurzu se učením Office 365, kam patří i Word, živí. Do kurzu se tak promítají jak univerzální postupy sesbírané s ohledem na jejich rychlé a rutinní používání, tak tipy a triky, které sdílí s komunitou firemních uživatelů a svými kolegy. Word je místo, ve kterém vytváří mnohastránkové příručky pro zákazníky, i vysokoškolské dokumenty s přesně daným formátováním. Za mnohaleté používání tohoto programu objevila ty nejefektivnější postupy, o které se s Vámi v tomto kurzu ráda podělí.

Po absolvování kurzu pro Vás nebude problém:

  • orientovat se v prostředí Wordu 2016,
  • používat nejužitečnější klávesové zkratky pro urychlení práce s dokumentem,
  • vytvořit čistý dokument nebo využít přednastavené šablony,
  • ukládat své dokumenty do počítače nebo do cloudu,
  • využívat základní možnosti formátování textu,
  • používat styly a návrhy pro rychlé vytvoření profesionálního dokumentu,
  • snadno se pohybovat v dokumentu pomocí navigace a vyhledávání,
  • přidat titulní stranu dokumentu a vygenerovat jeho obsah přímo z Wordu hotový dokument vytisknou, sdílet nebo odeslat jako přílohu e-mailu.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
CloudForce

Specialisté na office 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, číst víceimplementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.


Tereza Hoření

Office 365 trainer

Tereza je školitelkou, která ve společnosti CloudForce s.r.o. bravurně zvládá pozici Office 365 Trainer. číst víceJe trpělivá a proškolila již stovky nadšenců a zájemců o oblast Office 365. Tereza je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Office 365, stará od A až do Z. Její kolegové jsou jí tou správnou oporou, jak v technické podpoře, tak v neustálém studiu a sledováním novinek z Office 365. Je tak schopna svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Hodnocení kurzu

92 %

385 hodnocení
271x
76x
30x
6x
2x

Jaroslava B.

Výborné vysvetlenie niektorých krokov. Svižné základy. Ďakujem.


Maria Jakubczyk

ano, libi se


Michaela Kindrátová

Kurz se mi moc líbil. Děkuji

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.