Všechny kurzy

Digitální technologie pro osobní produktivitu

10 hodnocení

Kurzem provází Daniel Gamrot

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
18

Celková délka videí:
1:35 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Věděli jste, že 80 % vašich výsledků plyne pouze z 20 % vašeho pracovního času? Představte si, že byste to otočili a efektivně využili maximum vašeho času. Cítíte ten rozdíl? Pojďte s námi tato čísla změnit ještě dnes.

Nový kurz populárního lektora Daniela Gamrota vás naučí využívat digitální technologie pro maximální osobní produktivitu. Naučíte se, jak práci delegovat na technologie a jak je využít pro vaše potřeby na maximum. Díky tomuto kurzu budete schopni doručovat úkoly, ke kterým jste se zavázali - a lépe hlídat úkoly, které jste zadali. Což mimo jiné povede i ke zvýšení důvěry ve vaši osobu.

Kurz vám ukáže, jak:

  • vždy dosáhnout výsledků, které jste si nastavili
  • dokončit rychle a kvalitně důležité úkoly a nedůležité eliminovat
  • se nenechat ovládat vaším mobilem, e-mailem nebo chatovacími nástroji
  • najít jeden systém, ve kterém budete mít vše uloženo (nápady, poznámky, úkoly a vize)
  • využívat myšlenkové mapy pro dosažení cílů
  • efektivně delegovat a využívat automatizaci

Kromě toho vás Daniel provede praktickými ukázkami na skutečných projektech a dále vám doporučí:

  • 40 skvělých služeb a aplikací
  • 33 zajímavých knih, článků a webů

Danielovy nejoblíbenější triky jsou: 

  • napsat celý odstavec textu za 2 vteřiny
  • propojit nepřijaté hovory s úkolníčkem

Veškeré nastavení všech technologií popsaných v kurzu zvládne bez problému i začátečník. Začněte studovat tento kurz a naučte se svůj pracovní i osobní čas využívat na maximum!

Daniel Gamrot

Daniel Gamrot

Lektor osobní produktivity

Daniel Gamrot je lektor a mentor pro osobní produktivitu a propagátor moderních digitálních technologií ve firmách. Založil portál … číst více LifeNotes, skrze který šíří myšlenku bezpapírové kanceláře. Jen za poslední rok prošla jeho semináři tisícovka účastníků z firem jako Česká spořitelna, RWE, Broker Trust nebo Moravia IT, se kterými pracoval na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Lekce

Shrnutí a závěrečný test
18. Závěrečný test

Hodnocení kurzu

4,9
10 hodnocení

Adam Krejčík Před týdnem

Super kurz. Hodně těch aplikací jsem už znal, ale teď v tom mám konečně pořádek :) V kombinaci s Koncem Prokrastinace je to skvělé.


Kristýna Pitnerová Před 2 měsíci

Považuji tento kurz za velmi přínosný, zejména pro ty, kteří neumí pracovat se svým časem.


Bedřich Matouš Před 2 měsíci

Ano kurz byl zajímavý


Martin Šimek Před 4 měsíci

Daniel je výborný, a kurz je dobře připravený. Je stručný, názorný a hlavně jsou tam i praktické ukázky jednotlivých aplikací.


Vladimír Weiss Před 4 měsíci

Kurz splnil moje očekávání a navíc mi poskytl spousty tipů na řadu návyků a aplikací.
Ihned naprostou většinu zavedu do praxe.


Jindřich Zdráhal Před 5 měsíci

Hezké a rychlé načrtnutí toho, co je to osobní produktivita a jak se pustit do toho "být produktivnější". Líbí se mi, že to nejsou jen obecné řeči, ale jsou ukázány a naznačeny i konkrétní aktivity / nástroje a jejich využití.


Jan Svátek Před půl rokem

Kurz mě příjemně překvapil strukturovaností a tahem na branku. V minulosti jsem absolvoval podobné celodenní školení a tohle je super, protože jsou tu jen ty podstatné věci bez omáčky okolo. Měl by ho povinně absolvovat každý manažer :) Určitě si ho projdu ještě jednou, protože napoprvé se nedají všechny informace chytnout.