Všechny kurzy

Základy pro svět prezentací

856 hodnocení

Kurzem provází Lukáš Hrdlička

Cena: Zdarma

Počet lekcí:
15

Celková délka videí:
51 min

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Prezentujte tak, aby se o vás mluvilo!

Naučíte se, jak během krátké chvilky prezentovat své myšlenky jasně a zapamatovatelně. Jelikož se s tímto požadavkem setkáváme v běžném životě, kurz je určen lidem, kteří se nechtějí připravit o životní příležitosti, kdy nedokáží srozumitelně prezentovat požadované téma. 

Lektor vede kurz tak, aby si účastník odnesl jak teoretické poznatky od světových odborníků, tak i dostatek názorných příkladů, které může použít v práci i životě. V obou sekcích částech i další studijní materiály.

Lukáš Hrdlička

Lukáš Hrdlička

Prezentační specialista & Pitch Coach

Ing. Lukáš Hrdlička, BA (Hons.) založil agenturu Presenation a své aktivity věnuje rád projektům na podporu … číst více inovací a podnikání. Zkušenosti načerpal při práci na marketingových, obchodních i "business development" pozicích v začínajících firmách i světových korporacích. Proškolil již stovky lidí ve firmách jako Citibank, Fincentrum, či DAS a připravil mnoho řečníků na konference a mezinárodní soutěže v Londýně, Vídni, nebo San Jose. Pomohl najít klíčová sdělení desítkám podnikatelů a pracoval pro české i zahraniční akcelerační programy jako například Pioneers. Své zkušenosti předal na mezinárodní konferenci TEDxEAL v Dánsku a předává dál i prostřednictvím kurzů na Seduo.cz, kterými již prošlo více jak 5000 účastníků.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Lekce

Co mají skvělí prezentující společného?
1. Jak pracují se sebou? 2:52
2. Jak působí na okolí? 2:23
Čím začít?
3. Příprava sdělení 4:43
4. Příprava sebe sama 3:02
Obsah
5. Příprava konceptu 3:40
6. Struktura 5:19
7. Metody 2:44
Vizuální složka
11. Filozofie 4:11
12. Principy 4:02
13. Nástroje 3:12
Závěrečné video
14. Nebojte se prezentovat! 2:53
Závěrečný kvíz
15. Závěrečný kvíz

Hodnocení kurzu

4,7
856 hodnocení

David Janeba Včera

Kurz na opětovné uvědomění si základů prezentace. Pro "zásadně neprezentující" může být klíčem do světa prezentací. Hlavní sdělení, že perfektní prezentace začíná už u přípravy, je zde dobře předáno.


Lenka Trdlicová Včera

Moc děkuji za kurz! :-) Právě se připravuji na obhajobu svojí závěrečné práce ve škole a tento kurz mi hodně pomohl. Nelze vytknout vůbec nic. Těším se na další kurzy o prezentování :-)


Michaela Faltysová Před 4 dny

Kurz bych rozhodně doporučila všem. Konečně někdo lidem otevírá oči, že prezentace nerovná se PowerPoint. Lektor je sympaťák :-) Moc se mi líbil jeho projev.


Jaroslav Ludvík Před týdnem

Je to dost pro začátečníky. Hodilo by se více nástrojů a jejich ukázky. OneNote je nástroj, kde se dá prezentace také udělat, nebo může sloužit k její přípravě. Čeká mě prezentování dlouhé nudné směrnice, tak mě to třeba pomůže..


Copris.lunaris@seznam.cz Před týdnem

Jo, celkem dobré, některé věci musím vyzkoušet v praxi, pak řeknu dobrý nebo špatný!


Annetta Hallmann Před týdnem

Kurz byl poučný, s výstižně věcným a srozumitelným podáním tématu. Žádné ,,chození kolem horké kaše.'' Užitečné tipy. Děkuji za něj, už teď se těším, až použiji informace získané od pana Hrdličky.


Jaroslav Kučera Před týdnem

Velmi povedený kurz, uvítal bych ještě více obrázkových znázornění a praktických příkladů - případně i nějaké cvičení po určitém bloku "přednášek"


Ondřej Bureš Před 2 týdny

Kurz se mi opravdu líbil. Přál bych si vidět, jak nejlépe by měla prezentace vypadat.
Jinak se těším na další pokračování.


Petra Fišerová Před 2 týdny

Velmi podnětné a inspirující


Jan Holovský Před 2 týdny

Velice zajímavý kurz. Děkuji.