Agilní (r)evoluce: Jak ustát agilní transformaci

Nejprodávanější

Kurzem provází  Josef Lhotský

Vhodné k poslechu

Zapomeňte na Scrum i Kanban! Jasné příklady z přírody a evoluce vám prozradí nejlépe, o co tady jde. Agilita vysvětlená úplně jinak.

890 Kč s DPH

Celková délka

43 min

Počet lekcí

26

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Firmy už si nemohou dovolit plýtvat zdroji. Zvlášť ne tím nejdůležitějším ze všech – časem. A tak všichni velcí hráči přecházejí na agilní řízení. Nejspíš tomu neutečete ani Vy. Agilní transformace je ze své podstaty náročný proces a většinu řadových zaměstnanců vystaví přinejmenším zpočátku nejistotě, stresu, rozčarování či úzkosti.

Cílem tohoto kurzu je pomoci všem, kteří chtějí najít ztracenou půdu pod nohama, pochopit, co se kolem nich děje a proč, a najít si své místo pod sluncem. Stejně dobře ale poslouží i těm, kteří jsou v agilu jako ryba ve vodě a jen se na něj chtějí podívat z nové a originální perspektivy. Na jednoduchých příkladech si ukážeme, co dává smysl a kde v přírodě to můžete vidět na vlastní oči. Podíváte se na svět i na sebe očima evoluce a zjistíte, že zlepšit komunikaci nebo být efektivnější není tak těžké, jak jste si vždycky mysleli. Naučíte se, jak přežít a získat i tam, kde všichni ostatní ztrácí.

Kurz ale zdaleka není jen o agilních transformacích. Naopak. Přesah všech témat do osobního života je obrovský. Odnesete si vědomí, že z evolučního hlediska jste ti nejúspěšnější z úspěšných. Získáte osvobozující pocit, že všechno už tu někdy bylo – a proto na všechno existuje řešení. Dozvíte se spoustu věcí o sobě, své práci, i o světě, v němž žijete. Načerpáte inspiraci, destilovanou z bezmála čtyř miliard let zkušeností. A v neposlední řadě si oddychnete, zasmějete se, vyčistíte si hlavu a podíváte se na věci z širší perspektivy.

Tak pojďme na to!

V kurzu se naučíte:

  • Rozumět tomu, proč a jak se svět kolem nás mění a že zákony evoluce platí i pro firmy
  • Díky příkladům z přírody pochopíte DNA agilního přístupu - i to, že už ho dávno máte v sobě
  • Získáte evolucí prověřené tipy, jak se při transformaci nenechat vyhodit
  • Odhalíte tajemství evoluce: jak i negativní věci obrátit a využít je ve svůj prospěch

Kurz je určený pro:

  • Všechny, které agile zajímá nebo mu nemohou utéci, ale neví, jak a kde začít...
  • Všechny, kteří si myslí, že je to celé pitomost. Ukážu Vám, že celé rozhodně ne.
  • Každého, kdo věří, že příroda je pro nás nekonečným zdrojem inspirace.
  • Každého, kdo si chce svůj osud utvářet sám a ze všeho si vzít to nejlepší.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Josef Lhotský

Průvodce světem vývoje a evoluce

Pepa je přeborník ve splétání a rozplétání příběhů, z nichž nejvíc miluje ten největší: evoluci. Vystudoval teoretickou a evoluční biologii, zabrousil i do filosofie a dějin vědy. Jeho srdcovkou jsou symbiotické vztahy, spolupráce a vzdělávání. K smrti rád píše a mluví − podílel se na 11 knihách s evoluční tématikou, vyučoval na PřF UK, FSS MU a FF UP, účastnil se řady lokálních i národních vzdělávacích projektů, byl členem redakční rady časopisu Vesmír a osm let hrál ochotnické divadlo. Od roku 2015 pracuje v bankovním sektoru.

Hodnocení kurzu

87 %

305 hodnocení
186x
62x
34x
17x
6x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Václav N.

Zajímavé myšlenky, příjemný projev lektora


Karel K.

Zajímavé srovnání biologického vývoje života a fungování společnosti


Rudolf F.

Zajimavy pohled na vec.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.