FAQ: často kladené otázky

Co je hlavním cílem Seduo.cz?

Chceme vytvořit vůdčí platformu pro online vzdělávání ČR, která tisícům lidem pomůže získat vzdělání pro jejich kariérní úspěch.

Kdo za Seduo.cz stojí?

Seduo.cz provozuje společnost Alma Career, lídr na českém trhu práce a vzdělávání. Alma Career vytváří a publikuje online kurzy se svými partnery z řad lektorů, firem, vysokých škol a dalších organizací. Alma Career pravděpodobně znáte jako firmu, která stojí za úspěšnými portály Jobs.cz a Prace.cz.

Jaké výhody má studium online?

Oproti klasickému školení nebo sezení ve škole ušetříte s online kurzy spoustu času a peněz. Můžete studovat, co chcete, kdy chcete a odkud chcete. A protože spolupracujeme pouze s profesionály, kvalita našich online kurzů je zaručena.

Co se mohu z online kurzů na Seduo.cz naučit?

Seduo.cz se orientuje na profesní vzdělávání – kurzy pečení chleba u nás tedy nečekejte. V našich kurzech najdete témata jako obchodní či prezentační dovednosti, projektové řízení nebo třeba IT. Zkrátka oblasti, které vám pomohou co nejlépe uspět v práci.

Pro koho je vzdělávání na Seduo.cz vhodné?

V kurzech se najdete, zejména pokud patříte mezi studenty SŠ a VŠ, aktivní zaměstnance a podnikatele. Obecně však kurzy zaujmou každého, koho baví nasávat nové vědomosti a pracovat na své kariéře. I senioři či žáci na ZŠ si u nás přijdou na své.

Jak online kurzy na Seduo.cz vypadají?

Kurzy obsahují video lekce a další studijní materiály, např. prezentace a texty. Kromě toho můžete plnit kvízy k lepšímu osvojení si znalostí a následnému získání Certifikátu o absolvování.

Co musím udělat pro získání Certifikátu o absolvování?

Splnit podmínky, které mohou být různé kurz od kurzu. Většinou je třeba získat minimálně 80 % ze závěrečného testu.

K čemu můžu Certifikát využít?

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Chci vytvořit vlastní online kurz. Co mám udělat pro to, aby mohl být na Seduo.cz?

Máte lidi co naučit a nebojíte se postavit před kameru? Skvělé, ozvěte se nám na marek.micienka@almacareer.com se, jak spolu kvalitní online kurz vytvořit.