Lektoři

Cyril Höschl

Cyril Höschl

psychiatr a vysokoškolský pedagog

Cyril Höschl je psychiatr, výzkumník, popularizátor vědy a vysokoškolský pedagog. Po sametové revoluci byl prvním svobodně zvoleným děkanem 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy (1990–1997). Od r. 1990 byl přednostou Kliniky psychiatrie a lékařské psychologie 3. LF UK v Praze (do r.2020) a ředitelem Psychiatrického centra Praha, jež se od roku 2015 transformovalo v Národní ústav duševního zdraví v Klecanech (do r.2021). V letech 2007 – 2008 byl prezidentem Evropské psychiatrické asociace (EPA) a 2008 – 2009 prezidentem Federace evropských lékařských akademií (FEAM). Působil také jako viceprezident Evropské školy klinického výzkumu ve Vídni a v r.2008 získal ocenění Česká hlava.

Celý profil lektora

Adela Vinczeová (Banášová)

Adela Vinczeová (Banášová)

Televizní a rozhlasová moderátorka

Adela Vinczeová (rozená Banášová) vyštudovala odbor kulturológia na Filozofickej fakulte UK v Bratislave. Najprv moderovala v slovenskom Fun Radiu. Do povedomia divákov sa ale dostala predovšetkým moderovaním troch sérií hudobnej súťaže Slovensko hľadá Superstar. Nasledovala tanečná súťaž Let´s Dance (obdoba českej StarDance). Účinkovala aj ako porotkyňa v programe Slovensko má talent. Českí diváci ju poznajú hlavne z Česko Slovenskej SuperStar z roku 2009, kde jej po boku stál Leoš Mareš. V roku 2010 bola porotkyňou česko-slovenskej televíznej show Talentmania. 

V rokoch 2010/2011 uvádzala svoj program Adela show. Aktuálne sa na televíznych obrazovkách objavuje ako moderátorka talkshow Trochu inak s Adelou a hudobného programu Chart show. 

Je najúspešnejšou účastníčkou v doterajšej histórii diváckej ankety Osobnosť televíznej obrazovky (OTO).

Celý profil lektora

Pavel Moric

Pavel Moric

Trenér, kouč, speaker, zakladatel klubu Karatevision

Pavel Moric je úspěšný lektor a mentor na české scéně osobního rozvoje. Kromě toho vzešel ze sportovního prostředí, kde na poli karate získal 7x titul mistra České republiky. Vychoval mnoho mistrů ČR v karate. Je velkým příznivcem sebeobjevování a cestování za poznáním. Absolvoval přes 400 terapeutických sezení se svým vlastním materiálem a také strávil týden na poušti Sahara. Navštívil 2x Peru a zúčastnil se šamanských ceremonií.

Neustále inspiruje a sdílí své nabyté zkušenosti různou formou mezi různá publika od korporátních sfér přes širokou veřejnost až po workshopové akce mimo ČR (Kréta/Thajsko). Uvědomění je klíč ke změně a dává možnost realizovat vyšší a rozvinutější formy bytí zde na Zemi. Má mnoho videí na Youtube a stovky tisíc shlédnutí. Je to rebel :-).

Celý profil lektora

Jakub Železný

Jakub Železný

moderátor

Pracuje jako moderátor v České televizi. Od roku 2002 působí ve zpravodajství, kde uvádí Události a Události, komentáře.  Moderoval diskuzní pořad ŠponaDobré ráno s ČT, Studia ČT24, Interview ČT24, Týden v regionech (Brno) aj. včetně řady speciálů a mnoha předvolebních debat. Od roku 1993 bezmála 20 let působil v Českém rozhlase. Vystudoval Filozofickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, kde dnes přednáší. Spolupracoval na scénáři čtyřdílného televizního dokumentu o spisovateli Pavlu Kohoutovi To byl můj život?? a ztvárnil několik drobných hereckých úloh (např. ve filmech Ztraceni v Mnichově, Prezident Blaník, v seriálu Případy 1. oddělení aj.), v malé roli účinkuje v Divadle Na Vinohradech.

Celý profil lektora

Marian Jelínek

Marian Jelínek

hokejový trenér, kouč a pedagog

Marian se jako hokejový trenér mimo jiné proslavil i dlouholetou spoluprací s Jaromírem Jágrem. Mezi Jeho největší trenérské hokejové úspěchy se řadí zlatá medaile z MS v roce 2005 ve Vídni a dva mistrovské tituly s pražskou Spartou. Jako trenér dále působil šest let v Německu, u českého národního týmu dvacetiletých, v Liberci, Mladé Boleslavi a Českých Budějovicích. Dokončil doktorát z kinantropologie (věda o pohybu) a v roce 2015 získal druhý doktorát ze sportovní psychologie. Své mnoholeté zkušenosti z vrcholového sportu využívá při inspirativních přednáškách pro manažery, na vysokých školách, konferencích v Čechách i v zahraničí, ale i v rámci osobního koučování. Je garantem oboru Manažerské psychologie na Newton University. Individuálně spolupracuje s řadou vrcholových sportovců a týmů. Je autorem či spoluautorem třinácti knih.

Celý profil lektora

Šimon Pánek

Šimon Pánek

Spoluzakladatel a ředitel humanitární organizace

Šimon Pánek začínal s pomocí do válečných oblastí jako dobrovolník a dobrodruh. Stal se studentským vůdcem v roce 89, který místo politiky či podnikání věnoval svoji energii do budování „továrny na dobro“ jak je Člověk v tísni někdy nazýván. Postupně vybudoval dnes největší humanitární organizace ve střední Evropě, která se z party kamarádů stala neziskovou mezinárodní „firmou“ s téměř dvěma tisíci zaměstnanci a rozpočtem blízko 2,5 miliardám korun.

 

Celý profil lektora

Martina Viktorie Kopecká

Martina Viktorie Kopecká

duchovní

Nejprve jsem zvolila umírněnou cestu kariéry v nadnárodním korporátu, která mě naštěstí brzy přestala bavit. Trvalo to pak ještě tři roky, než jsem si podala přihlášku na teologii. V roce 2011 jsem přijala křest a pak všechno šlo v podstatě samo. V práci už se to nedalo vydržet a tak jsem podala výpověď. O měsíc poté přihlášku k dalšímu studiu (psychologie, speciální pedagogika). Dostudovala jsem postupně všechny vybrané obory, notně vyčerpána. 

Mým prvním působištěm byl kostel sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí, kde jsem jednou nohou a srdcem do dneška. Od konce roku 2014 zastupuji Církev československou husitskou ve Světové radě církví (World Council of Churces) a předsedám jednomu z jejích poradních orgánů (ECHOS).

Celý profil lektora

Margareta Křížová

Margareta Křížová

Byznys mentorka, poradkyně v oblasti obchodní strategie a fúzí a akvizic

Radím lidem na startu podnikání i v dalším růstu. Spolupracuji s firmami na obchodní strategii a při prodeji nebo nákupu podílů společností. Radím startupům při vstupu investora do společnosti. Na NEWTON University vedu podnikatelský akcelerátor NEWTON Business Accelerator. Byla jsem investorkou v pořadu České televize Den D. Na Rádiu ZET jsem moderovala svůj pořad Podnikání od A do ZET a v České televizi pořad zaměřený na finanční gramotnost - Máme na to. Píšu blog, napsala jsem knížku Z deníku investorky aneb Jak podnikat a nezbláznit se. 

www.margaretakrizova.com

Celý profil lektora

Tomáš Etzler

Tomáš Etzler

novinář, spolupracovník CNN

Tomáš Etzler je především novinář, ale také tělocvikář, zeměpisec, dělník v koksovně, natěrač komínů, dramaturg hudebně zábavných pořadů, umývač oken, uklízeč, stavební dělník, ošetřovatel, číšník, editor zpráv, zahraniční zpravodaj, kameraman, střihač, válečný zpravodaj,  filmový režisér, řečník, moderátor, spisovatel...

Sedm let působil jako stálý zpravodaj České televize v Číně, před tím strávil sedm let ve válečných a jiných krizových zónách co by redaktor  CNN. Pracoval ve více než šedesáti zemích světa, získal za svou práci řadu mezinárodní ocenění, včetně ceny Emmy. V loňském roce dokončil dokumentární film Nebe, letos mu vyjde druhá kniha “Co jsem to proboha udělal?”. Žije v Praze, miluje své děti a Lucii.

Celý profil lektora

Anastasia Kuzmina

Anastasia Kuzmina

bývalá slovenská biatlonistka

Anastasia Kuzmina se řadí mezi největší osobnosti sportovní historie biatlonu na světě. Je trojnásobnou olympijskou vítězkou v biatlonu na ZOH ve Vancouveru v roce 2010, Soči 2014, Pchjongjangu 2018 a držitelkou tří stříbrných medailí ze ZOH ve Vancouveru 2010 a Pchjongjangu 2018. Jako jediná v historii ženského i mužského biatlonu vybojovala individuální zlato na třech ZOH za sebou. Držitelka kompletní sbírky medailí z Mistrovství světa v biatlonu: Pchjongjang 2009 – stříbro, Chanty-Mansyisk 2011- bronz, Östersund 2019 – zlato. V rámci závodů Světového poháru v sezónách 2017-2018 a 2018-2019 získala tři malé glóby.

Celý profil lektora

Petr Ludwig

Petr Ludwig

ředitel GrowJOB institute

Petr Ludwig je autorem bestselleru Konec prokrastinace, kterého se v ČR prodalo přes 100.000 výtisků, je přeložena již do 17 jazyků a je to aktuálně nejprodávanější česká kniha ve světě.

Petr se dlouhodobě zaměřuje na popularizaci kritického myšlení ve společnosti. Je autorem pořadu Deep Talks, jednoho z nejsledovanějších podcastů v ČR, jehož tématem jsou hodnoty a smysl práce a života celkově. Dlouhodobě žije v Praze a New Yorku.

Před čtrnácti lety založil vzdělávací institut GrowJOB, který převádí do praxe aktuální vědecké poznatky z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Institut pomáhá zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu práce a spokojenost jednotlivců a lidí ve firmách.

 

Celý profil lektora

Ján Markoš

Ján Markoš

šachový velmistr a lektor kritického myšlení

Ján Markoš je šachový velmistr, bývalý juniorský mistr Evropy a bývalý nejlepší slovenský šachista. Je také autorem bestselleru Sila rozumu v bláznivej dobe o kritickém myšlení, jako i dalších knih o šachu a rozhodování. Nejnovější z nich nazvaná Medzi dobrom a zlom se soustřeďuje na etiku v rozhodování. V Akadémii kritického myslenia se Ján věnuje lektorování firem a organizací.

Celý profil lektora

Ivana Molnárová

Ivana Molnárová

koučka, mentorka a konzultantka

Ivana vystudovala Matematicko-fyzikální fakultu UK v Bratislavě. Po absolvování univerzity pracovala v rodinné firmě Anyhel v Humenném. Od roku 2001 nastoupila do společnosti Profesia jako obchodní zástupce. Od roku 2008 působila jako marketingová a obchodní ředitelka společnosti Profesia pro Slovensko, Česko a Maďarsko. Od 2010 do 2023 byla výkonnou ředitelkou společnosti Profesia. V roce 2013 získala ocenění TOP Žena slovenského byznysu, kterou uděluje deník Hospodářské noviny – HN Club.

Celý profil lektora

Radek Jaroš

Radek Jaroš

himálajský horolezec

Radek je nejúspěšnější český himálajský profesionální horolezec. Specialista na expedice v malém počtu členů. Výstupy absolvuje výhradně bez použití kyslíkového přístroje a pomoci výškových nosičů. V roce 2014 Radek úspěšně vystoupil na poslední, čtrnáctou osmitisícovku – K2 a zapsal se do síně slávy světového horolezectví. Stal se prvním Čechem a teprve 15. člověkem na světě, který tímto způsobem získal Korunu Himálaje. Následně zdolal nejvyšší vrcholy všech světadílů a stal se držitelem Koruny světa. Radek je i autorem a spoluautorem několika knih. Z každé ze svých osmitisícovek má Radek Jaroš zpracované dokumenty. Je držitelem Ceny fair, když při výstupu na Dhaulágiri, spolu se s horolezcem Zdeňkem Hrubým, v kritických podmínkách zachránili dva polské horolezce. V roce 2014 získal Cenu Jiřího Gutha-Jarkovského udělovanou Českým olympijským výborem za nejlepší sportovní výkon roku.

Celý profil lektora

Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci na světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu. Více na www.brona.cz

Celý profil lektora

Filip Kahoun

Filip Kahoun

Lektor leadershipu a osobního marketingu

Filip Kahoun patří už několik let k nejžádanějším lektorům na Seduo.cz. Vystudoval ekonomiku a management, postgraduálně pak získal doktorát z marketingu a manažerské psychologie. Více než 15 let strávil v nejvyšším vedení společností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a největší české digitální agentury H1.cz. V současné době přednáší na Univerzitě Karlově a školí pro světové značky, jako třeba GOOGLE nebo TDK, ale i pro ty domácí, jako TV PRIMA, ROHLÍK.CZ… A mnoho dalších. Napsal dvoudílnou knihu BOJ O POZORNOST. Její první část nese podtitul „Jak ovládnout nejmocnější psychickou sílu“ a ta druhá „Jak si dělat chytrý osobní marketing“. 

Celý profil lektora

Martin Konečný

Martin Konečný

Manažer, psycholog a lektor, majitel společnosti MK Consulting

Martin Konečný je přední českou autoritou v oblasti situačního leadershipu a psychologie vyjednávání. Dlouhodobě spolupracuje s top manažery, klíčovými zaměstnanci a talenty největších českých i nadnárodních společností. Dlouholeté praktické zkušenosti z oblasti vedení týmů, obchodu a vyjednávání využívá v své lektorské a koučovací profesi. Působí  také jako externí lektor na VŠE a v MBA programech.

Celý profil lektora

Martina Georgievová

Martina Georgievová

lektorka soft skills

Martina má přes 15 let zkušeností v oblasti vzdělávání a rozvoje. Její odborné konzultační dovednosti vycházejí zejména ze systému řízení výkonnosti a z využívání plnohodnotného potenciálu lidí, přičemž se zaměřuje na udržení vysoké úrovně jejich angažovanosti. Martina má neocenitelné zkušenosti s designem a implementací různých manažerských systémů se zaměřením na rozvoj leadership dovedností. Martina je také certifikovanou facilitátorkou rozvojového nástroje Sociomapování týmů a pro Kirkpatrickův Business Partnership Model, který jí umožňuje vytvářet komplexní vývojové programy, které měří dopad na výsledky v byznysu. Vzdělávání a rozvoj jsou její celoživotní vášní.

Celý profil lektora

Jiří Kula

Jiří Kula

Krizový manažer, konzultant, kouč

Jiří působil v roli krizového manažera v posledních 10 letech v korporaci Colfax/ESAB, nejdříve v rámci pozice Regionálního lídra pro Indii a Jižní Asii a později v roli Globálního lídra pro byznys integrace a restrukturalizace.

Před rolí krizového lídra si Jiří prošel mnoha krizovými situacemi v dobách, kdy řídil firmy v Česku, Finsku, Polsku a Itálii. Velkou školou života pro získání této expertizy mu byly speciální tréninky na krizový management v Britské královské vojenské akademii Sandhurst a v IMD v Lausanne.

Ke zvládnutí mnoha let mentálně náročných výzev Jiřímu pomáhaly hlavně aktivity dlouhodobého odpočinku jako poutní Svatojakubská cesta, pobyt v Himálaji a v buddhistickém centru v Thajsku a trvalé investování do vlastního seberozvoje.

V současné době se Jiří věnuje předávání svých zkušeností formou lektorství, přednášek, mentorinků a koučinků. Pro jeho lektorský styl je typický tah na branku, praktičnost a zábavnost, autenticita a mimořádné zkušenosti. 

S Jiřím se můžete spojit na LinkedInu.
 

Celý profil lektora

Oliver Jakubík

Oliver Jakubík

Konzultant pro osobní rozvoj a budování značky

Viac ako 20 rokov spája Oliver svet marketing a HR. Po dlhoročnom pôsobení vo svete medzinárodnej reklamy a marketingu pracuje od roku 2008 s individuálnymi klientmi, firmami a HR oddeleniami na branding stratégiach a programoch, podporujúcich rozvoj osobnej značky, firemnej značky, značky zamestnávateľa, rozvoj komunikačných a prezentačných zručností, ako aj viditeľnosť na sieti LinkedIn. Jeho školenia, workshopy a prednášky absolvovalo viac ako 8 000 účastníkov z radov medzinárodných a domácich firiem, podnikateľov, freelancerov a tiež neziskového sektora. Oliver miluje inovácie, digitálne technológie a jazzovú hudbu.


 

Celý profil lektora

Tomáš Ervín Dombrovský

Tomáš Ervín Dombrovský

Analytik pracovního trhu

Skrze výzkumy a další zdroje dat mapuje hlavní jevy a trendy v propojených světech vzdělávání a práce. Závěry a doporučení, které mohou pomoci zlepšit prostředí pro spolupráci, pravidelně přednáší lidem z HR a vedení organizací. Krom toho se stará také o veřejně prospěšné aktivity přesahující každodenní byznys společnosti Alma Career. Alma Career vyvíjí online služby pro vzdělávání a hledání práce, například Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Atmoskop.cz a další portály a mobilní aplikace.

Celý profil lektora

Honza Vojtko

Honza Vojtko

párový terapeut

Honza Vojtko je psychoterapeut, který se věnuje převážně párové a individuální terapii. S kolegou Pavlem Ratajem vede výcvik Integrativní párové a partnerské terapie. Absolvoval výcviky v kognitivně-behaviorální terapii, schéma terapii, na emoce zaměřené terapii a využívá ve své praxi bodyterapii, zabývá se vzděláváním dospělých. Kromě terapie také píše odborné knihy i knížky pro děti či články pro dospělé. Občas ho můžete slyšet v rádiu. Spolu s Ester Geislerovou vystupuje na interaktivních přednáškách v rámci projektu Terapie sdílením

Celý profil lektora

Daniel Gamrot

Daniel Gamrot

Lektor osobní produktivity

Daniel Gamrot je lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Každý rok projde jeho tréninkovými programy, školeními, webináři a přednáškami více než tisícovka účastníků z firem jako jsou UNIQA, Orange Slovensko, Strabag, Raiffeisenbank nebo ČEZ. S klienty pracuje na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

Celý profil lektora

Pavel Lasák

Pavel Lasák

Expert na Microsoft Excel

Pavel Lasák před 18 lety založil obsahový web www.JakNaExcel.cz, který učí, jak efektivně využívat Excel pro tvorbu, zpracování a editaci dat s využitím Excel. Měsíčně jeho web zaznamenává 100.000 návštěv. Firmám pomáhá s efektivním zpracováním dat, tvorbou šablon a programováním ve VBA. Dále externě lektoruje pro MUNI a Czechitas. Je jediným držitelem prestižního ocenění MVP (Most Valued Professional) od Microsoftu v Česku.

Celý profil lektora

Jan Ženatý

Jan Ženatý

Certifikovaný trenér Paul Ekman International

Honza je psycholog se 14 lety praxe v práci s leadery a talenty v byznysu v Evropě, Americe a Asii. Jako první Čech absolvoval trenérský výcvik u Paul Ekman International, společnosti, která se zabývá problematikou čtení emocí a behaviorální analýzy v kontextu rozvoje emoční inteligence, ale i v oblasti bezpečnosti a vedení výslechů.

Celý profil lektora

Rastislav Duriš

Rastislav Duriš

Psychológ, facilitátor a špecialista na leadership a tímovú prácu

Více než 11 let se věnuje leadershipu jako bývalý teamleader, člen projektových týmů, konzultant a psycholog. V minulosti se specializoval na diagnostiku a rozvoj osobnosti manažerů, dnes jim pomáhá s rozvojem týmů a organizačními změnami. Do České republiky a na Slovensko přinesl Raketový model týmové práce. V SR je jediným oficiálním facilitátorem agilního přístupu Management 3.0. Boří mýtus, že delegování se rovná úkolování.

Celý profil lektora

Pavel Minář

Pavel Minář

IT konzultant se specializací na Google Workspace

Pavel je freelancer, který se specializuje na implementace Google Workspace do firem. Momentálně (léto 2019) spravuje Google Workspace 329 firmám - hlídá, aby vše klapalo a zároveň školí zaměstnance těchto firem, aby dokázali vytěžit maximum z Gmailu, Google Kalendáře, Disku a dalších aplikací z balíku Google Workspace. Má za sebou 490 školení a jeho kurzy prošlo 4726 účastníků. Více se o Pavlovi dozvíte na www.minar.cz.

Celý profil lektora

Michal Pastier

Michal Pastier

inovátor a kreativní ředitel

Michal je inovátor, spoluzakladatel a kreativní ředitel agentur Darwin & theMachines a GoBigname. Byl zařazen mezi Top 100 evropských inovátorů podle Google a Financial Times. Dostal se i na titulku magazínu Forbes Slovensko a byl zařazen do žebříčku Forbes 30pod30. Patří mezi nejmladší držitele prestižního ocenění FILIP za výjimečný přínos do slovenské reklamy a s více než 200 kreativními oceněními patří mezi nejoceňovanější reklamní tvůrce v regionu. V roce 2021 založil novou hybridní agenturu Darwin and the Machines, jejímž cílem je místo jednorázových kampaní tvořit dlouhodobou a konzistentní komunikaci značek. Darwin je přímo napojen na branding studio GoBigname, které má za sebou již přes 250 projektů nových značek přes název, identitu po globální testování nových konceptů.

Celý profil lektora

Libor Mattuš

Libor Mattuš

Biohacker a instruktor chladové terapie

Libor je zkušený biohacker, instruktor chladové terapie a dechových cvičení, autor knihy Chladová terapie a spoluzakladatel projektů Code of Life a Doplnse.cz. Pracuje s firmami, manažery, podnikateli a profesionálními sportovci. Za více než 7 let zkušeností práce s firmami prošlo Liborovými kurzy několik tisíc lidí. Další stovky a tisíce se účastnily veřejných i uzavřených přednášek, online webinářů a praktických ukázek – otevřených veřejnosti i firemních. Jeho dlouholetou vášní jsou asijské bojové systémy, které cvičí od 12 let a od 17 let je jejich instruktorem. Více na libormattus.com.

Celý profil lektora

David Svoboda

David Svoboda

olympijský vítěz v moderním pětiboji

David Svoboda je dlouholetý reprezentant České republiky v moderním pětiboji. Má zářivou sportovní kariéru - vybojoval zlatou medaili na olympiádě v Londýně (2012), byl olympionikem i v Pekingu (2008) a Rio de Janeiro (2016), stal se Mistrem Evropy (2010), 2x vícemistrem světa (2008 a 2009) a juniorským mistrem světa (2006). David Svoboda působí jako trenér mládeže v ASC Dukla a je Předsedou komise sportovců ČOV.

Celý profil lektora

Petr Pavel

Petr Pavel

Armádní generál ve výslužbě

Generál Petr Pavel dosáhl nejvyšších vojenských postů jak v Armádě ČR – náčelník Generálního štábu (2012-2015), tak i v Severoatlantické alianci – předseda vojenského výboru NATO (2015–2018).

Byl účastníkem několika zahraničních vojenských misí a za vykonané hrdinské činy obdržel řadu vyznamenání AČR i vysoké zahraniční řády, mj. nejvyšší vyznamenání Francie a USA. Absolvoval studia ve Vysoké vojenské škole pozemního vojska ve Vyškově, postgraduální studium zpravodajství na Vojenské akademii v Brně, vysokou štábní školu v Camberley (Velká Británie), Královskou akademii obranných studií v Londýně (2005) a na King’s College London, kde získal titul Master of Arts (M.A.) v oboru mezinárodních vztahů (2006).

Velitelské zkušenosti získal u útvaru zvláštního určení v Prostějově, společných sil i jako zástupce Armády ČR v mezinárodních institucích. Dnes se věnuje besedám s občany a dělí se o své zkušenosti se zvládáním krizových situací a bezpečnostních hrozeb. Během jarní koronavirové epidemie založil sbírku Spolu silnější, která pomáhala lidem v první linii.

Celý profil lektora

Margit Slimáková

Margit Slimáková

Specialistka na zdravotní prevenci a výživu

V současnosti nejvýraznější česká specialistka na výživu a zdravotní prevenci, popularizátorka vědy. Zakladatelka 1. českého think tanku Globopol. Autorka bestselleru Velmi osobní kniha o zdraví, výživového doporučení Zdravý talíř a youtube kanálu Margit.TV.

Vystudovala farmacii a dietologii. Věnuje se poradenství, publikační i přednáškové činnosti. Má za sebou stovky vystoupení, blog postů a příspěvků do médií.

www.margit.cz

Celý profil lektora

Katarína Kovalčíková

Katarína Kovalčíková

Lektorka a autorka vzdělávacích programů

Katka byla lektorkou už na základní škole, kdy vášnivě doučovala spolužáky. Už tehdy bylo zřejmé, že dokáže podat látku tak, že to lidi baví a přináší reálné výsledky (lepší známky).

V roce 2009 vyhrála mezinárodní řečnickou soutěž Toastmasters International a stala se tak evropskou řečnickou mistryní. Na základě svých zkušeností o tom, co dělá řečníka skvělým, vytvořila jedinečný řečnický trénink SpeakUP. Říká, že tam neškolí prezentační dovednosti, ale reálně mění lidi na lepší řečníky. (www.silnyrecnik.sk) Kromě něj vytvořila a vedla ještě několik autorských školení. Její klienti říkají, že ty tréninky jsou jako z jiné planety. V roce 2019 dokonce získala ocenění Lektorka roku. 

Celý profil lektora

Tomáš Rektor

Tomáš Rektor

psychiatr a psychoterapeut

Tomáš Rektor je přední český psychiatr a psychoterapeut, zakladatel a vedoucí firmy Terapie.Info, s.r.o, zabývající se komplexní péčí o duševní zdraví.

Absolvoval lékařskou fakultu, má výcvik v hlubinné psychoterapii. Pracoval na psychiatrické klinice fakultní nemocnice Brno (2000-2002), dále v psychiatrické léčebně Jihlava (2002-2003) a Studentském zdravotním ústavu v Praze (2004-2005). V letech 2004-2010 spolupracoval s o.s. Sananim. Pracoval jako lékař v substitučních programech u závislých na opiátech, dojížděl do terapeutických komunit Karlov a Němčice. V letech 2006 – 2010 spolupracoval se Správou uprchlických zařízení ministerstva vnitra, jako psychiatr jsem dojížděl do několika uprchlických táborů a podobných zařízení.

Od roku 2005 má soukromou praxi, vede malý tým psychiatrů a psychologů.

Celý profil lektora

Michaela Švejdová

Michaela Švejdová

konzultantka v oblasti šikany

Michaela je expertka na důstojné pracoviště, prevenci a eliminaci šikany v práci. Zakladatelka informačního portálu www.sikanavpraci.cz, Mobbing Free Institutu, z.ú. a Inkognito klubu. Její metodiky a příručky na odkrývání násilí na pracovišti využívají inspektoráty práce i státní sektor. Zaměřuje se na vzdělávání interních specialistu, stabilizaci a vytváření důstojných pracovišť v praxi, provází oběti v eliminačním procesu. Věnuje se také psychohygieně, Eko Art Terapii, PR a přináší do firem novou formu prožitkově vzdělávacích akcí skrze ALLfest.cz.

Celý profil lektora

Bea Brosková

Bea Brosková

Vizuální facilitátorka

Bea se specializuje na vizuální facilitaci a zaznamenávání, které jí přirostly k srdci již během studia. Své znalosti a dovednosti v téhle oblasti si rozšířila i během 3-měsíčního programu Christiny Merkley. Svou vášeň pro vizualizaci sdílí skrze vizuální záznamy pro klienty, tréninky vizualizace, skečnoutingu a vizuálního myšlení. Bea je členem IFVP (International Forum of Visual Practitioners).

Celý profil lektora

Míša Nofftz Skopalová

Míša Nofftz Skopalová

Lektorka němčiny online

Míše sice nekoluje v krvi germánská krev, díky více než 8 letům v německy mluvících zemích ale přičichla k němčině natolik, že ji nyní vyučuje online. Aktuálně se věnuje individuální výuce jednotlivců, ale i vedení skupinových online kurzů, ve kterých nepředává učebnicovou němčinu, ale především tu, kterou rodilí mluvčí opravdu používají. Mimo jiné píše blog, natáčí videa, tvoří výukové materiály a ukazuje, že němčina opravdu není tak těžká, jak se o ní říká. Více na michaelaskopalova.cz.

Celý profil lektora

Stanislav Vojtíšek

Stanislav Vojtíšek

lektor, konzultant a kapitán dopravního letadla

Stanislav Vojtíšek je lektor, konzultant a dopravní pilot, který se dlouhodobě věnuje tématu řízení rizik, komunikace a krizových situací s využitím standardních modelů užívaných v letectví. 

Více než 25 let pracoval jako dopravní pilot, kapitán dálkového letadla společností České aerolinie a Turkish Airlines. Jako recruitment officer měl na starost výběr vhodných pilotů a jejich výcvik jako letový instruktor. V pozemním výcviku se věnuje dlouhodobě problematice CRM (Crew resource management) a psychodiagnostickým předpokladům uchazečů o profese s vysokou mírou rozhodovacích kompetencí. Jako aviation scientist spolupracoval mimo jiné s firmou Honeywell a byl externím pedagogem FF UK v Praze v oboru komunikace. Souběžně od roku 1995 připravuje kurzy komunikačních výcviků a na platformě PILOTS FOR MANAGERS (www.stanislavvojtisek.cz) průběžně realizuje workshopy pro manažery a týmové lídry, kde představuje funkční letecké modely rozhodování a řízení týmu a bezpečnosti.

V současnosti spolupracuje s několika významnými partnery jako konzultant interních procesů řízení rizik, jako lektor dlouhodobě školí týmové lídry a manažery v oblasti rozhodování a komunikace a účastní se řízení některých vybraných projektů. 

Celý profil lektora

Tomáš Stöhr

Tomáš Stöhr

průmyslový inženýr a lean expert

Tomáš je průmyslový inženýr, expert na LEAN transformaci, strategii, produkční systémy, procesy změn a inovace. Je majitelem společnosti ESCARE a zakladatelem platformy EDUNETT. Již více jak 20 let aktivně pomáhá firmám s rozvojem lidí v oblasti LEAN managementu a efektivních procesů. Jeho semináře a kurzy navštíví ročně stovky účastníků. Je členem komory logistických auditorů a přednáší inovace na Business Institutu v Praze.

 

Celý profil lektora

Ján Dubnička

Ján Dubnička

Kouč, komunikační stratég, facilitátor, lektor

Jána celý profesní život provází a živí komunikace. Interpersonální komunikace se stala jeho vášní i profesí. Je komunikační stratég, mezinárodně certifikovaný kouč a zakladatel vzdělávací společnosti SATISFACTORY. Věnuje se komunikační inteligenci a vědomé komunikaci, změně kultury ve firmách, rozvoji lídrů a týmů. Je autorem dvou knih: Vytvořte si život, po jakém toužíte a Chce to jen odvahu. V roce 2011 vystudoval Brain-Based Coaching, kde vznikl jeho zájem o neurovědy. Půl roku se učil přímo od "praotce" koučování a autora metody Inner Game, Tima Gallweye. Systemický přístup rozvíjel na výcviku Solution-focused brief coaching.

Celý profil lektora

Dominika Cibulková

Dominika Cibulková

bývalá slovenská profesionální tenistka a vítězka Turnaje mistryň

Dominika Cibulková je nejlepší slovenská tenistka historie, vítězka Turnaje mistryň 2016, která se v profesionálním tenise pohybovala v letech 2004–2019. Během své kariéry na okruhu WTA Tour vyhrála osm trunajů ve dvouhře. Na všech grandslamech si zahrála minimálne čtvrtfinále. Je jediná slovenská tenistka, která hrála finále grandslamu. Na žebříčku WTA byla nejvýše ve dvouhře v březnu 2017 na 4. místě. Ženská tenisová asociase její výkony v roce 2016 ocenila jako návrat roku. Profesionální kariéru ukončila v listopadu 2019 ve svých 30 letech. Konec oznámila na křtu autobiografie Tenis je můj život kvůli přetrvávajícímu zranění Achilové šlachy.

Celý profil lektora

Zbyněk Rozbořil

Zbyněk Rozbořil

zakladatel a architekt řešení ve společnost Development Ateliér

Zbyněk Rozbořil je psycholog, kouč a trenér, je zakladatelem Development Ateliéru (www.developmentatelier.com), butikové společnosti zajišťující rozvoj dovednosti a firemních kultur firem. Zbyněk se ve svém konzultačním stylu snaží vyvažovat konfrontační způsob komunikace s vnímavostí a citlivostí. V jeho portfoliu naleznete malé i velké firmy, korporace i startupy. Ve své práci se snaží inspirovat k dosažení maximální možné excelence v podstatných komunikačních dovednostech. Byť je Zbyněk silným introvertem, miluje své zákazníky i prodejní situace. Za dobu své praxe vyvinul unikátní a netlačící způsob prodeje, který inspiroval tisíce českých i zahraničních obchodních profesionálů.

Celý profil lektora

Eva Marková

Eva Marková

Lektor osobnostně profesního rozvoje a psychoterapeut ve výcviku

Eva pracuje ve vzdělávání dospělých od roku 2005. Jejími klienty jsou mezinárodní korporace, státní organizace, neziskový sektor, ale i jednotlivci, kteří chtějí v životě změnu k lepšímu. Její specializace je psychologie komunikace, která prolíná všemi rozvojovými tématy i metodami práce. Eva je lektor, kouč, mediátor, supervizor a psychoterapeut ve výcviku. Vystudovala Filozofickou fakultu UK a stále se dál vzdělává. Aktuálně se věnuje vztahové psychoterapii www.lepsivztahy.cz. Vše další o Evě naleznete na jejím webu www.evamarkova.cz.   

Celý profil lektora

Radka Loja

Radka Loja

Lektorka, psycholožka a koučka

Pracuje s myšlenkovými vzorci, emocemi, podvědomím, autohypnózou, a různými mentálními technikami. Je autorkou knihy „Emoce pod kontrolou“ (GRADA 2019) a spoluautorkou knihy „Jak získat úspěch, klid a vyrovnanost v hektické současnosti“ (GRADA 2017) a provozuje web osobního rozvoje mindtrix.cz, kde se můžete podívat na její články a kurzy osobního rozvoje.

Celý profil lektora

Ján Košturiak

Ján Košturiak

podnikatel a inovátor

Vystudoval strojírenství a průmyslové inženýrství, dlouhoudobě spolupracoval s největší evropskou společností pro aplikovaný výzkum Fraunhofer, spolupracoval na vývoji systému Simple++ (dnes PlantSimulation) a na desítkách inovací s nadnárodními i domácími firmami. Je spoluzakladatelem společnosti IPA Slovakia, inovační společnosti Inovato a Podnikatelské univerzity, ve které propojuje inovátory a podnikatele. Pracuje v komunitě Dobrý pastier, ve které pomáhá inovovat a podnikat 600 lidem z okraje společnosti.


 

Celý profil lektora

Ján Uriga

Ján Uriga

Specialista inovací a řízení změn

Asertivní optimista zaměřený na change management a inovace. Věřím v model bionic organisation, ve kterém moderní technologie spolupracují s člověkem na vytvoření řešení zlepšujících kvalitu života. Mám možnost prakticky denně zužitkovat svoje PhD. studium psychologie v oblasti rozhodovacích procesů lídrů, například v aplikaci behaviorální ekonomie. Vyhledávám možnosti objevovat nová místa kultury, které obohacují zaběhnuté pohledy. Spojit se můžeme třeba přes můj Linkedin. 

Celý profil lektora

Michelle Losekoot

Michelle Losekoot

Digitální vypravěčka na volné noze

Je spoluautorkou tří bestsellerů, knih Bez jablka (2016), Jak na sítě (2019) a Ztracenné (2023). Vede kurzy kreativních technik a obsahového marketingu. Stojí za projekty Posviťsi.czPlnykecky.cz nebo Nestereo.com. Píše nejčtenější český newsletter o kreativitě 3Ká. Pomáhala s komunikací mnoha českým i světovým značkám, namátkou Prague.eu, PUMA, ČSOB, Česká spořitelna, Henkel, Česká televize, Unilever nebo Nestlé. Je držitelkou dvou cen Fénix content marketing, Zlatého středníku a titulu Osobnost digitálního marketingu 2020.

Celý profil lektora

Jiří Krátký

Jiří Krátký

Trenér projektových manažerů

Jirka pomáhá lidem a organizacím zvládat projekty a změny. Je výkonným ředitelem poradenské společnosti PM Consulting. Vymýšlí a realizuje simulace a zážitkové tréninky projektového řízení. Je spoluautorem Simulace projektu Pacifická dráha či knihy Projektový management v praxi. V asociaci projektových manažerů IPMA Česká republika tvoří obsah testů mezinárodních certifikací. Více o něm na LinkedIn.

Celý profil lektora

Jan Táborský

Jan Táborský

Specialista na český jazyk

Jan Táborský je jazykový korektor a lektor češtiny pro Čechy. Zkušenosti získal při výuce na Filozofické fakultě UK, na několika redakčních místech a při vedení velkého množství kurzů českého pravopisu, stylistiky a úpravy dokumentů pro nejrůznější instituce (v komerční i neziskové sféře). Založil agenturu Syntagma a je autorem knihy Jazykové jednohubky (Zoner Press, 2014).

Celý profil lektora

Hana Šimáčková

Hana Šimáčková

Lektorka francouzštiny

Hanka miluje nejen francouzské sýry, víno a Alpy, ale hlavně francouzský jazyk, který vyučuje online už od svých studií ve francouzském Montpellier. Je autorkou projektu ProfHanka, který můžete sledovat třeba na Instagramu a pravidelně se tak přiučit něco francouzsky. Největší zálibu má Hanka ve francouzské výslovnosti, která bývá pro studenty vždy trošku oříšek. Více informací na profhanka.cz.

Celý profil lektora

Iveta Clarke

Iveta Clarke

Koučka a supervizorka

Mezinárodně certifikovaná koučka a supervizorka s více než 20letou koučovací praxí. Jejími častými klienty jsou vysoce postavení manažeři a ředitelé českých i mezinárodních korporací. Iveta do koučování promítá svou životní vyzrálost, zkušenost z několika postů HR ředitelky v mezinárodních korporacích, hlavně ale „obyčejnou” lidskou zvídavost a zájem. Její přístup můžete nacítit z jejích článků, mnohých podcastů, jichž je hostem nebo názorů, které často publikuje na svém Linkedin profilu. Více o Ivetě zjistíte také na jejím webu ivetaclarke.com.

Celý profil lektora

Jarek Procházka

Jarek Procházka

Mentor agilního organizačního designu, autor

Jaroslav Procházka je mentor agilního organizačního designu firem. Baví ho pomáhat firmám se změnou firemní kultury, doručováním skutečné hodnoty, s produkty a inovacemi. Rád pomáhá také začínajícím podnikatelům s rozjezdem a růstem firem.  

V různých rolích (od vývojáře, přes produkťáka až po mentora a majitele) se téměř 20 let točí kolem různých agilních projektů a inovací v mnoha malých a středních českých firmách, velkých mezinárodních korporacích i českých institucích. Pro zkušenosti se nebál pracovně zajet ani do severských zemí.

Je aktivním mentorem v inkubátorech a soutěžích. Protože si sám rád ušpiní ruce, tak kromě pomoci se změnou firmám také spoluzaložil 2 startupy. 

O své zkušenosti se rád dělí v článcích na svém LinkedIn profilu, blogu www.differ.cz, v knihách (Ať jsme všichni Spotify, Provozujte IT jinak), e-knihách, občas i na konferencích (dříve i světových) či dříve jako garant pisatel a barista nyní již neaktivního projektu HRkavarna.cz. Jarek také spolupořádá a vytváří konference inAgile v rámci Edutrea, nebo dříve Kvalita ve vzdělávání, HRin, Konference o talentu, či ostravský TEDx.

Celý profil lektora

Juraj Surma

Juraj Surma

Leadership & Change Guide

Od čtyř let hrál každé odpoledne hokej na prázdných parkovištích. To v něm rozvinulo silný smysl pro vnímání skupin a jednotlivců ve skupinách, které procházejí neustálými změnami ve hře. A to mu zůstalo dodnes. Zaměřuje se na změny a transformace v organizacích, týmech a samozřejmě i u jednotlivců. Pomáhá manažerům měnit jejich nastavení pro jejich vlastní záchranu, nejen profesní. V roce 2020 absolvoval jako jediný ze Slovenska INSEAD ve Francii, kde absolvoval Executive Master for Change. Již 10 sezón je spoluautorem podcastu sprievodca-manazera.sk, který má přes 170 dílů a více než 90 000 posluchačů. Za svou kariéru pomohl více než 50 lídrům stát se vrcholovými manažery a řediteli nebo viceprezidenty a více než 40 společnostem dostat se na vrchol během plánovaných změn. Ve volném čase trénuje a hraje florbal za FBK AS TRENČÍN TRENOVEC, se kterým dosáhl dvou titulů a v příští sezoně usiluje o mistrovský hattrick. 

Celý profil lektora

Seduo.cz

Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti Alma Career, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední čeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Celý profil lektora

Daniel Šmíd

Daniel Šmíd

Arbiter Elegantiarum

Daniel Šmíd je uznávaným lektorem v oblasti korektního chování, firemní kultury, oblékání na úrovni a tvorby osobního stylu. Jeho klienty jsou např. Allianz, Český olympijský výbor, DRFG nebo Ernst & Young, vyučuje také na univerzitách. Jeho vášní jsou pánské oděvy a moderní gentlemanství, kterému dedikoval svůj osobní i pracovní život. Potkat ho můžete také v krejčovství, kde navrhuje oděvy a kompletní šatníky mužů a žen. Pravidelně píše články do lifestylových časopisů.

www.danielsmid.cz

 

Celý profil lektora

Denisa Provazníková

Denisa Provazníková

Office 365 Trainer

Denisa ve firmě CloudForce s.r.o. vytváří videokurzy a seznamuje tak zájemce s nejužitečnějšími informacemi z oblasti Office 365. Je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Office 365, stará od A až do Z. Díky tomu může svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Celý profil lektora

Viktor Kostický

Viktor Kostický

Konzultant obchodu a leadershipu

Viktor se jako konzultant a trenér specializuje zejména na seniorní prodejce v obchodě a ve vyjednáváních, kdy zpravidla jde o hodně. Věnuje se také oblasti leadershipu, kde se zabývá tématy ega a vlivu. Ve své práci se drží 2 důležitých zásad: práce na projektech, které ho baví a s klíčovými lidmi, kteří jsou nadšeni pro věc. Dříve roky vedl týmy a obchodní oddělení hlavně v nadnárodních korporacích v IT sektoru. Kromě toho pravidelně publikuje odborné články v médiích jako Forbes, Czech & Slovak Leaders a jiné. www.viktorkosticky.com

Celý profil lektora

CloudForce

CloudForce

Specialisté na Microsoft 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.

Celý profil lektora

Jakub Oliva

Jakub Oliva

advokát - specialista na pracovní právo

Jakub je právníkem, který se ve své praxi specializuje výhradně na pracovní právo. V současné době působí jako advokát a vedoucí pracovněprávního oddělení jedné z největších advokátních kanceláří v ČR - ARROWS. Jakub v rámci své praxe poskytuje právní služby jak jednotlivým pracovníkům, tak velkým korporacím s tisícovkami zaměstnanců. Je členem České advokátní komory, Asociace pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů, Jednoty českých právníků a je také spoluzakladatelem HR Klubu v Olomouci. V rámci své praxe pravidelně publikuje a věnuje se také odbornému školení vedoucích zaměstnanců. Více info o lektorovi: https://www.arws.cz/nas-tym/mgr-jakub-oliva.

 

Celý profil lektora

Alma Career

Alma Career

Internetová společnost

Naším snem je, aby lidé měli svou práci rádi. A více než 3.000.000 z nich jsme s tím už pomohli. Umíme vám najít skvělé zaměstnance, propojit s lidmi na volné noze, usnadnit nábor i vzdělávat lidi ve vašem týmu. Díky tomu všemu s námi spolupracuje již přes 20.000 klientů. Patříme do mezinárodní skupiny Alma Career a dosáhneme tak do 15 evropských zemí.

Celý profil lektora

Hana Holá

Hana Holá

HR mentor, lektor & kouč

Hana Holá se s nadšením věnuje personalistice téměř 15 let. Po ukončení studia na VŠE byla zodpovědná za personalistiku postupně ve třech společnostech s počtem od 100 až přes 1000 zaměstnanců. Vedla týmy o velikosti 2 – 15 zaměstnanců a sama byla opakovaně v roli hodnoceného i hodnotitele. Nyní lektoruje, koučuje a učí personalistiku na vysokých školách. Více na www.hanahola.cz.

Celý profil lektora

Jan Laibl

Jan Laibl

Podnikatel a profesionální obchodník

Jan Laibl je profesionálním obchodníkem a majitel několika firem. Obchod si zamiloval a provází ho celou kariérou. V současnosti pomáhá zvyšovat obchodní výsledky v celých firmách. Je jedním ze zakladatelů společnosti osobniasistentka.cz a spolumajitel společnosti Každý Prodává, kde se specializují na posouvání obchodních výsledků ve firmách a kultivování obchodu. Je autorem knížky pro obchodníky s názvem „Ne! Já nic nechci!“. Obchodu a podnikání se věnuje přes 18 let a razí motto: "Obchodník je jednou z nejtěžších profesí, ale zároveň jednou z nejlepších, které si můžete vybrat." Více na: www.kazdyprodava.cz

Celý profil lektora

Adela Plesnik  Schicker

Adela Plesnik Schicker

konzultantka GrowJOB

Adéla Plesnik Schicker je konzultantkou GrowJOB Institutu a zakladatelkou jeho mezinárodní odnože Procrastination.com, díky které školí firmy po celém světě. Má na starosti také překlady bestselleru Konec prokrastinace a dlouhodobě žila a pracovala v 11 zemích na čtyřech kontinentech. Specializuje se na školení mezinárodní kooperace, komunikace a vedení týmů. Studovala ve Spojených státech, Francii, Velké Británii a nyní žije mezi Prahou a Švýcarskem. 

---

Trainer of Fortune 500 companies, Founder of Procrastination.com and co-author of The End of Procrastination.
Adela trains companies and teams around the world, helping them to master skills through science-based know-how and practical tools that have an immediate impact on their performance and happiness. As a company growth consultant, and keynote speaker she has lived and worked in the past 19 years in 11 different countries across 4 continents. Experience from diverse working environments and knowledge based on behavioral economics and psychology has given her a keen eye for people's talents as well as for the understanding of what today's fast-paced business environment requires.

Celý profil lektora

Age Management, z.s.

Age Management, z.s.

Nezisková organizace

Posláním společnosti, která byla založena v r. 2013, je napomáhat rozvoji age managementu v České republice. Nabízíme nový pohled na personální činnosti s přihlédnutím k potřebám jednotlivce na pracovišti a s ohledem na jeho věk. Úzce spolupracujeme se subjekty v ČR i v zahraničí. Jsme držiteli licence k realizaci unikátního programu „Profesní seniorita“ od Finského institutu pracovního zdraví, jehož cílem je podpora účastníků při plánování cílů, hledání řešení týkajících se jejich kariéry a zvládání osobních i pracovních změn. Realizujeme publikační činnost s cílem popularizace age managementu, podpory aktivního stárnutí a mezigenerační solidarity.

Celý profil lektora

Anna Knotková

Anna Knotková

Senior HR Marketing Specialist

Anna Knotková a Jaroslav Franta jsou odborníci na oblast HR marketingu a Employer Brandingu ve společnosti Alma Career, která provozuje největší pracovní portály v ČR Jobs.cz a Prace.cz. Oba mají bohaté zkušenosti s HR, náborem, pracovní inzercí, budováním značek zaměstnavatelů a marketingem obecně.

Celý profil lektora

David Krupička

David Krupička

Programátor

David je programátor a své zkušenosti sdílí v kurzech na StarkMedia.cz/blog. Studuje na Univerzitě Pardubice obor Informační Technologie. Ke studiu pracuje jako PHP programátor.

Celý profil lektora

GroupM Nexus

GroupM Nexus

Pomáháme firmám růst v online marketingu

Jsme digitální agentura, která propojuje znalosti a zkušenosti více než 110 specialistů v pražské pobočce. Baví nás svět onlinu a spojuje láska k datům. Marketing by podle nás měl být efektivní, kvalitní, přínosný a hravý. A přesně takoví jsou i lidé v GroupM Nexus. Rádi sdílíme naše nasbírané zkušenosti na školeních, abychom posouvali úroveň komunikace našich zákazníků i odborné veřejnosti.

Celý profil lektora

Dobrý web

Dobrý web

Konzultační agentura

Dobrý web je konzultační agentura pro web a internetový marketing. Pomáháme klientům navrhovat, propagovat a zlepšovat weby. Vzděláváme veřejnost formou školení, konferencí či odbornými články.

www.dobryweb.cz

Celý profil lektora

Petra Větrovská

Petra Větrovská

PPC specialistka

Petra nasbírala zkušenosti v předních českých SEM agenturách. Od roku 2012 se na volné noze specializuje na správu kampaní v Google Ads a Skliku pro e-commerce klienty. Vytváří i nezávislé strategické audity PPC kampaní k nalezení příležitostí a rezerv. Je autorkou rozsáhlého online průvodce PPC reklamou Zaklik.cz.

Celý profil lektora

Gabriela Potočková

Gabriela Potočková

Partner Akademie Orlita, leader programu BeEager

Gabriela je konzultantem partnerem Akademie Orlita, s.r.o. od roku 2011. Má studijní i pracovní zkušenosti z USA, Velké Británie a Jižní Koreji. Zaměřuje se na oblast talent managementu a vychovávání leaderů, její specialitou je věková skupina spadající do generace Y. Zabývá se otázkou, proč se často z talentovaných absolventů plných ideálů stávají zaměstnanci – šedé myšky, které ke zklamání svého zaměstnavatele svůj potenciál nikdy nenaplní. Je hlavou i srdcem programu BeEager aneb Co Tě ve škole nenaučí. Z krátkodobého projektu je dnes fenomén, kterého se účastní nejen studenti a absolventi škol, ale také úspěšní podnikatelé či top manažeři českých i nadnárodních firem. Působí na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, kde studuje doktorský program se zaměřením na talent management generace Y.

Celý profil lektora

Jan Tichý

Jan Tichý

Webový analytik a konzultant

Jan Tichý vede analytickou, konzultační a vývojářskou společnost Medio Interactive a školicí agenturu Medio Akademie. Je zkušeným přednášejícím na různých veřejných i individuálních školeních z oblasti internetového marketingu, webové analytiky a vývoje aplikací. Je oficiální Google Certified Trainer a také Google Partner Academy Regional Trainer, je držitelem certifikátu Google Analytics Individual Qualification a jeho firma je Google Analytics Certified Partner. V rámci poradenské činnosti se zabývá zejména datovou analytikou, business intelligence, optimalizací obchodní výkonnosti webů, SEO, linkbuildingem a internetovým marketingem obecně. 

Celý profil lektora

Jaroslav Franta

Jaroslav Franta

Senior HR Marketing Specialist

Anna Knotková a Jaroslav Franta jsou odborníci na oblast HR marketingu a Employer Brandingu ve společnosti Alma Career, která provozuje největší pracovní portály v ČR Jobs.cz a prace.cz. Oba mají bohaté zkušenosti s HR, náborem, pracovní inzercí, budováním značek zaměstnavatelů a marketingem obecně.

Celý profil lektora

Renata Novotná

Renata Novotná

Konzultantka a mentorka týmové efektivity, procesů a delegování

Renata Novotná vystudovala filosofii a podnikovou ekonomiku. 10 let vedla týmy zaměřené na zvyšování spokojenosti zákazníků i zaměstnanců, primárně v bankovním sektoru. Po 10 letech se přesunula do segmentu malých a středních firem. Nyní jako expertka konzultuje ve firmách procesní řízení, týmovou efektivitu a delegování práce.

www.renata-novotna.cz

Celý profil lektora

Jiří Blažek

Jiří Blažek

Office 365 Architect

Jirka je vystudovaným pedagogem, dlouholetým konzultantem a školitelem produktů firmy Microsoft. Jeho koníčkem je zaměření na využití těchto produktů v prostředí komerčních firem. Proto jsou jeho školení plná praktických příkladů, které obratem využijete ve vlastní praxi.

Jako architekt zaměřený na Office 365 je oporou a zdrojem inspirace pro své kolegy ve firmě CloudForce, zaměřené na realizaci projektů cloudových technologií a zejména Office 365.

Celý profil lektora

Jiří Březina

Jiří Březina

Specialista na obchod a vyhledávání kandidátů do obchodních pozic

Jiří postupně prošel všemi pozicemi v B2B prodeji, počínaje obchodním zástupcem, manažerem pro klíčové zákazníky až po obchodního ředitele firmy s miliardovým obratem. Veškerá jeho kariéra je spojena s obchodem a jak sám říká: “obchod je jeho velkou vášní”.

V roce 2008 založil společnost KP2 Czech Republic, jejímž posláním je zvyšování výkonu prodejních týmů.  Jedná se především o vyhledávání špičkových kandidátů do celého spektra obchodních pozic a dále o školící a konzultační činnost. Jeho zákazníky jsou jak malé české firmy, tak nadnárodní korporace.

Celý profil lektora

Jiří Sekera

Jiří Sekera

Produktový návrhář

Od roku 2005 působí v pražském studiu Refresh jako strategický konzultant, UX Designer a Idea Maker. Společně s klienty (a jejich zákazníky) se pokouší vypátrat a srozumitelně definovat jejich motivace, cíle a problémy, pro které následně navrhuje možná řešení. V roce 2012 do Prahy přivedl inspirativní přednáškový cyklus Creative Mornings. V roce 2013 se stal členem boardu Asociace UX. V roce 2014 zredigoval knihu Web ostrý jako břitva, byl odborným garantem hodnocení UX v soutěži WebTop100 a stal se zodpovědným za výběr řečníků a témat do design sekce konference WebExpo. Od roku 2015 navrhuje internetové projekty pro Seznam.cz.

Celý profil lektora

Josef Lhotský

Josef Lhotský

Průvodce světem vývoje a evoluce

Pepa je přeborník ve splétání a rozplétání příběhů, z nichž nejvíc miluje ten největší: evoluci. Vystudoval teoretickou a evoluční biologii, zabrousil i do filosofie a dějin vědy. Jeho srdcovkou jsou symbiotické vztahy, spolupráce a vzdělávání. K smrti rád píše a mluví − podílel se na 11 knihách s evoluční tématikou, vyučoval na PřF UK, FSS MU a FF UP, účastnil se řady lokálních i národních vzdělávacích projektů, byl členem redakční rady časopisu Vesmír a osm let hrál ochotnické divadlo. Od roku 2015 pracuje v bankovním sektoru.

Celý profil lektora

Katarzyna Korda Jedzoková

Katarzyna Korda Jedzoková

trénerka Mindfulness, psychoterapeutka, autorka mindfullife.cz

Trenérka Mindfulness, psychoterapeutka s výcvikem v kognitivně-behaviorální terapii, cestovatelka, matka 3 dětí, milovnice života, nezkrotná bytost. Posledních 15 let se věnuje využití meditace mindfulness (všímavosti) v individuální terapii i běžném životě. Současně vede skupinové tréninky této metody, školí ve firmách, vyučuje ve výcviku budoucích terapeutů, i v privátní léčebně závislostí. Vede individuální terapie i koučink se zaměřením na prevenci vyhoření, hledání osobní vize a vnitřní síly. Reference klientů z oblasti bussinesu si můžete přečíst tady

Celý profil lektora

Kateřina Černostová

Kateřina Černostová

Online Marketing Specialist

Kateřina se ve společnosti CloudForce s.r.o. stará o online marketing, design a prezentaci firmy navenek. Proto musí umět pracovat s mnoha programy a být o krok napřed před ostatními. To znamená - neustálé studium informací a novinek týkajících se jednotlivých aplikací i balíčků Office 365. Díky tomu je Kateřina tou správnou kompetentní osobou, která Vám v PowerPointu ukáže maximum. Naučí Vás tvořit hezké prezentace, přidá zajímavé tipy, vše do sebe bude hezky zapadat a z jednotlivých lekcí bude vyzařovat Kateřiny veselá a přátelská povaha.  

Celý profil lektora

KP2 Czech Republic s.r.o.

KP2 Czech Republic s.r.o.

Personálně-konzultační společnost zaměřující se na oblast B2B prodeje

Společnost KP2 pomáhá zvyšovat výkon prodejních týmů. Zaměřuje se jednak na vyhledávání špičkových kandidátů do obchodních a s obchodem souvisejících pozic a dále na oblast prodejních procesů a strategií.

Celý profil lektora

Linda Martišková (Nezhybová)

Linda Martišková (Nezhybová)

Grafička a online podnikatelka

Linda Martišková (dříve Nezhybová) vystudovala Multimédia v ekonomické praxi na VŠE. Už při studiu nasbírala zkušenosti v reklamní a digitální agentuře, později se začala živit svými projekty a tvorbou grafiky na volné noze. Kurzem grafiky jí prošlo již přes 700 lidí, ať už naživo či online. Díky kombinaci znalostí z podnikání, online marketingu a grafiky, se Lindě daří předávat užitečné informace a dovednosti jednoduchou formou všem, kteří s oborem grafiky teprve začínají. Linda se mj. věnuje projektům Podle sebe, podcastu a tvorbě osobně-rozvojových karet a taky projektu Příběhy zrození, což je podcast, kde si povídá se ženami o jejich cestě za miminkem. Více se o ní můžete dočíst na jejím webu

Celý profil lektora

Lucie Hrdinová

Lucie Hrdinová

Obsahový stratég & Copywriter

Lucka vystudovala žurnalistiku, ale poměrně záhy zběhla na temnou stranu síly, do světa online marketingu. Copywritingu se věnuje od roku 2008 a aktuálně vede kreativní a copywriterské oddělení v agentuře GroupM Nexus. Pro klienty připravuje strategie a texty, díky kterým si je zamilují nejen zákazníci, ale i vyhledavače. Volné chvilky věnuje kvalitním knížkám, dobrým filmům…

Celý profil lektora

Luděk Salamánek

Luděk Salamánek

Ujíždí na Visual basicu

Luděk programuje v tabulkových procesorech už od roku 1993. Nejprve v Quattro Pro, později přešel k MS Excel a mocnému VBA. Svoje dovednosti získané praxí vylaďuje jako datová podpora v jednom z největších evropských holdingů, příležitostně vyrábí v Excelu aplikace na zakázku. Když se ho kolegové ptají, jestli by šlo něco vyrobit, vždycky s oblibou říká, možné je všechno, je to jen otázka pracnosti.

Celý profil lektora

Lukáš Hána

Lukáš Hána

Konzultant a lektor kritického myšlení ve vzdělávacím Institutu GrowJOB

Na školeních, přednáškách a konzultacích učí lidi aplikovat kritické myšlení při práci s informacemi a rozhodování. Studoval Diplomacii na VŠE a Koučink a management na Ecole Supérieure de Commerce de Rennes ve Francii. Založil projekt #krimyš (www.krimys.cz) a pomohl vytvořit kurz kritického myšlení na VŠE. Je alumni Centra pro aplikovanou racionalitu CFAR.

Celý profil lektora

Lukáš Zídka

Lukáš Zídka

Průvodce po světě multimédií

Lukáš je milovníkem života a fotografie. Vystudoval obor Multimédia v ekonomické praxi na VŠE a jako fotograf na volné noze působí již přes 6 let. Společně s tím se věnuje projektům www.psanihrave.cz a www.nlpnaplno.cz skrze které pomáhá lidem být efektivnější a štastnější! Dle jeho slov ho nic ho nenaplňuje tak, jako pocit osobního růstu, vzájemné inspirace a předávání zkušeností tak, aby to mělo výsledky. Věří, že naučit se skvěle jakoukoliv dovednost dokáže opravdu každý, stačí trocha touhy a někdo, kdo vám ukáže cestu. I proto působí na VŠE jako externí lektor digitální fotografie.

Celý profil lektora

Martin Matějka

Martin Matějka

Performance Advertising Team Leader

Martin Matějka pracoval ve firmě H1.cz, která se stala součástí GroupM Nexus na pozici Performance Advertising Team Leader. Mezi jeho klienty patřili Česká pojišťovna, Generali pojišťovna, Košík.cz, Kulina.cz. V online marketingu působí více než 5 let. Zkušenosti nabíral nejen v PPC, ale také v oblasti tvorby webů, SEO a UX. Nejvíce ho baví tvořit komplexní strategie a přijímat nové výzvy.  

Celý profil lektora

Martin Světlík

Martin Světlík

Nezávislý Apple konzultant a lektor

Martin je konzultant a lektor produktů Apple na volné noze. Pomáhá uživatelům, firmám a školám používat jejich zařízení efektivně tak, aby jim usnadnila každodenní práci. Pořádá také vlastní otevřené kurzy a provozuje První Mac, průvodce do světa počítačů Mac pro nové uživatele.

Celý profil lektora

Matouš Vinš

Matouš Vinš

Cestovatel a digitální nomád, autor Travel Bible

Spravuje klientům reklamní kampaně na Facebooku, zároveň ale hodně cestuje, píše o tom, natáčí a fotí. S Petrem Novákem vydali Travel Bibli. Díky digitálnímu nomádství se mu doslova otevřel svět. Od roku 2014 žil např. v Thajsku, Vietnamu, Austrálii, Japonsku, na Srí Lance či v Portugalsku. Myšlenky digitálního nomádství šíří skrz knihu, kurzy, přednášky a články dál mezi lidi.

Celý profil lektora

Mgr. Daniela Kalvodová

Mgr. Daniela Kalvodová

Konzultant a lektor osobního rozvoje, NLP kouč

Profesně se věnuje oblasti lidských zdrojů, osobního rozvoje a vzdělávání. Zaměřuje se na využití vnitřního potenciálu k dosažení osobní spokojenosti v jednotlivých oblastech života. Je dlouholetou lektorkou autorských Body&Mind programů, kde aktivně propojuje nejnovější poznatky neurověd s východními naukami. 15 let působila v managementu obchodního domu a restauračního provozu. www.nlpkoucink.cz

Celý profil lektora

Brano Frk

Brano Frk

Andragog a Learning designer

Brano Frk je vystudovaný andragog a vzdělávání dospělých se věnuje celou svou kariéru. Jeho online kurzy studují tisíce lidí v univerzitním a firemním prostředí. V současnosti pracuje jako learning designer ve společnosti Õppus, kde se věnuje designu inovativních vzdělávacích programů, kurzů a vzdělávacích aplikací, facilituje workshopy, vystupuje na konferencích a rád přemýšlí o budoucnosti. Pravidelně publikuje v časopise Firemní vzdělávání. Více o Braňovi naleznete na jeho sociálních sítích: https://about.me/branofrk/

Celý profil lektora

Michal Dubec

Michal Dubec

VŠ pedagog a lektor

Mgr. Michal Dubec  působí 14 let ve školství (učil na základní škole a gymnáziu). Od roku 2007 přednáší na katedře pedagogiky ZČU v Plzni. Pravidelně přednáší jako host na vysokých školách (TU v Liberci, FF MU v Brně, PF JČU v Budějovicích). Specializuje se na rozvoj měkkých dovedností učitelů a ředitelů základních a středních škol v ČR (komunikace, vedení týmů, motivace).

Vytváří programy pro rozvoj lektorů neziskových organizací (LATA, CEGV Cassiopeia, TANDEM, Odyssea, Centrum pasivního domu). Lektorsky spolupracuje s celorepublikovými centry pro vzdělávání učitelů (NIDV, KVIC, ACOR). Píše skripta a pravidelně přispívá do periodik zabývajících se pedagogikou a andragogikou.

Celý profil lektora

Michal Krutiš

Michal Krutiš

Online marketingový stratég

Michal pomáhá firmám s chytřejším online marketingem. Propojuje branding s obsahovým a výkonnostním marketingem. Živí se poradenstvím v online marketingu od roku 2003. Pracoval v několika online marketingových agenturách a spoluzaložil agenturu H1.cz. Nyní je online marketingový konzultant na volné noze.

Podle Michala se marketéři příliš zaměřují na jednotlivé úkoly, kanály, cíle, ale nepřemýšlejí o své marketingové strategii komplexně.  

Celý profil lektora

Miloslav Chlan

Miloslav Chlan

Kvalitář v automobilovém a železničním průmyslu

Věnuje se kvalitařině od roku 2000 ve strojírenských oborech automobilového i železničního průmyslu. Působí na interim pozicích v průmyslu, školí a je auditorem. Baví ho návrh a vývoj a kvalitařinu bere jako cestu osobního rozvoje.

Celý profil lektora

Olga Lošťáková

Olga Lošťáková

Lektorka, psycholožka a koučka

Školení soft skills (prezentace, komunikace, emoční inteligence, manažerské dovednosti) se věnuje od roku 2007. Je spoluautorkou knih „Obchodní a manažerská prezentace“ (Grada, 2010) a „Jak získat úspěch, klid a vyrovnanost v hektické současnosti“ (Grada, 2017). Je držitelkou ocenění LIGS AWARDS: Osobnost vzdělávání dospělých 2014. Společně s Radkou Loja provozuje úspěšný web osobního rozvoje mindtrix.cz

Celý profil lektora

Pavel Pajkrt

Pavel Pajkrt

SEO Team Leader

Pavel Pajkrt pracoval ve firmě H1.cz, která se stala součástí GroupM Nexus na pozici SEO Team Leader. Mezi jeho klienty patřili Vodafone, ČSOB pojišťovna, Citibank či IKEA. V online marketingu působí už více než 10 let. V minulosti se věnoval tvorbě webů, dlouhodobým i krátkodobým kampaním, ale též navrhování věrnostních programů. Nejvíce ho baví tvořit komplexní strategie a přijímat nové výzvy.

Celý profil lektora

Pavel Wieser

Pavel Wieser

Psycholog, kouč, lektor, herec a moderátor

Pavel si Vás získá svou bezprostředností a pozitivním přístupem. Od roku 2004 se profesionálně věnuje veřejnému vystupování a prezentačním dovednostem. Jako kouč a lektor společnosti Nandaru s.r.o. pracuje s jednotlivci a týmy s cílem zvýšení jejich výkonnosti a spokojenosti. V letech 2014-2018 působil v Prezidiu ČAKO - České asociace koučů. Je členem EMCC – European Mentoring and Coaching Council. Jako moderátor vystupoval na business konferencích, kulturních akcích a moderoval diskuze. Veřejné vystupování a umění bylo také předmětem jeho zájmu při studiu psychologie na Univerzitě Karlově. Je absolventem 4 letého výcviku v Na osobu zaměřeném přístupu (PCA) dle Carla Rogerse. Jako lektor a herec působil v Seattlu, Krakově, Berlíně nebo dokonce v Bangkoku. Studoval hereckou metodu Jacques Lecoq a po dobu 7 let se zabýval Dialogickým jednáním na pražské DAMU. V roce 2018 se stal jako herec improvizačního divadla součástí evropského projektu Our Lives, díky kterému si zahrál s improvizátory z 28 zemí EU doma i v zahraničí. Na VOŠ ekonomických studií přednášel témata improvizace v pracovní praxi a vyjednávání. Dnes se kromě koučování zaměřuje na školení rozličných oblastí soft-skills, především na kreativitu, manažerské dovednosti a schopnost, jak prezentovat přirozeně a autenticky.

Celý profil lektora

Petr Kosnar

Petr Kosnar

Designér a výzkumník

Petr vystudoval návrh a výzkum v oblasti fyzických a digitálních produktů na Eindhoven University of Technology. V současnosti navrhuje produkty, které zpříjemňují lidem život a řeší jejich problémy. Ne na základě intuice, ale pečlivého cíleného výzkumu, a s využitím postupů, při kterých se návrh opakovaně testuje a zlepšuje. Jeho specializací jsou chytré domácnosti, Internet of Things, Automotive, a smysluplné využívání možností nejnovějších technologií.

Celý profil lektora

Petr Koukal

Petr Koukal

Trojnásobný olympijský reprezentant v badmintonu

Petr Koukal je český badmintonový hráč, trojnásobný olympionik a několikanásobný mistr České republiky. Je považován za největšího průkopníka badmintonu v Česku. Tomuto sportu zasvětil celý život a rád nyní předává své zkušenosti dál. Už v juniorských kategoriích byl velmi úspěšný, od roku 2007 pak byl s jedinou výjimkou v roce 2012 každoročním mistrem České republiky. 

Pořádá firemní turnaje a exhibice s nejlepšími hráči ČR i ze zahraničí, individuální i skupinové tréninky pro úplné začátečníky, pokročilé i závodní hráče. Věnuje se také firmnímu koučingu, kde se dělí o své zkušenosti s klienty z korporátního světa. Kromě toho rozvíjí také svou nadaci "STK pro chlapy", která se věnuje zdravotní prevenci.

Celý profil lektora

Petr Novák

Petr Novák

Cestovatel a digitální nomád, autor Travel Bible

Tvůrce funkčních webů na volné noze, digitální nomád a autor kurzu TravelHackingu. O tom, jak cestovat levně, chytře a dlouho napsal s Matoušem Vinšem knihu – Travel Bibli –, která se věnuje i digitálnímu nomádství. Každý rok musí navštívit minimálně jednu zemi ve které nikdy nebyl a zatím plní plán na 600%. Na cestách tráví několik měsíců z roku.

Celý profil lektora

Petr Pouchlý

Petr Pouchlý

Kapitán designerského studia Court of Moravia

Petr vede svobodnou firmu Court of Moravia, zaměřenou na design a úspěšné prosazování obtížných změn v rámci organizací. Nezbytnými pilířů jsou práce s klíčovými lidmi, mocenské obchodní diskuze i zákulisní diplomacie. A pro něj je práce na networkingu alfou a omegou. Součástí jeho práce od roku 2008 je design B2B obchodování, propojování světa velkých korporací se začínajícími startupy i neziskovkami a trénink komunikačních dovedností, spojených s obchodem a sebeprezentací. Má zkušenost s více než 300 různými organizacemi. Za klíčové úspěchy vděčí networkingu, který vytrvale propaguje v ČR na všech úrovních.

Celý profil lektora

Provozně ekonomická fakulta MENDELU

Provozně ekonomická fakulta MENDELU

Vysoká škola

Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně (PEF MENDELU) byla založena již v roce 1959 a je nejstarší ekonomickou fakultou na Moravě. Má akreditovány všechny typy studijních programů: bakalářské, magisterské i doktorské. Na základě jejich poslední akreditace byla fakulta zařazena do skupiny "A" nejlepších fakult z celkového počtu 21 ekonomických fakult působících na území ČR.

Celý profil lektora

Radek Viktor Haštaba

Radek Viktor Haštaba

Konzultant a lektor - akviziční činnost a mentální příprava

Radek Haštaba má 20let obchodní praxe a to od práce v „první“ linii až po akvizice nadnárodních společností. V akvizicích je stále aktivní a působí také jako konzultant a lektor v oboru získávání nových zákazníků se specializací na akviziční telefonáty, vedení akvizičních jednání, prohlubování obchodních dovedností a mentální přípravu. S firemními týmy pracuje dlouhodobě a chodí s nimi do praxe s cílem navýšit jejich výkon. Jeho semináři, nebo dlouhodobými programy prošly stovky účastníků a desítky firemních týmů z firem jako T-MOBILE, Salamander, Logio, nebo HOCHTIEF se kterými pracoval či stále pracuje na základě zadání na míru, většinou na obchodně strategická témata a zvýšení výkonu týmů či jednotlivců.

Celý profil lektora

Ryan Viguerie

Ryan Viguerie

Private English Teacher

Ryan started teaching English in Prague in 2004. In 2009 he started Teacher-Creature.com so students could find teachers without going to a language school. You can find more of his English lessons on his blog, mrvig.com 

Celý profil lektora

Skřivánek

Skřivánek

Jazyková agentura Skřivánek s.r.o.

Společnost Skřivánek byla založena v roce 1994 a dnes patří mezi globální poskytovatele jazykových služeb. Skupina Skřivánek disponuje sítí více než 45 poboček v 15 zemích světa. Vysoké kvality služeb společnosti Skřivánek jsou garantovány mezinárodní certifikací ISO 9001:2008 a EN 15038:2006 a mezi nejvýznamnější klienty patří globální instituce, jako Spojené národy, EU, Evropská investiční banka a Světová banka.

Celý profil lektora

Sylvie Formánková

Sylvie Formánková

Odborná asistentka Mendelovy univerzity v Brně

Sylvie Formánková působí na Ústavu managementu, PEF,  Mendelovy univerzity v Brně, kde garantuje předměty v českém i anglickém jazyce. Má zkušenosti s vedením týmů, organizováním konferencí, charitativních akcí a často tak spolupracuje se ziskovým i neziskovým sektorem. Věnuje se výzkumu v oblasti společenské odpovědnosti na národní i nadnárodní úrovni, kde spolupracuje s vysokými školami v Norsku, Brazílii a státy V4. Více informací naleznete také na jejím webu http://sylvieformankova.cz/.

Celý profil lektora

Tereza Hodycová

Tereza Hodycová

Lékařka, psychoterapeutka, lektorka

Profesně se věnuje psychoterapeutické práci se zaměřením na psychosomatiku a pořádá workshopy se zdravotní tematikou pro veřejnost a firemní klienty. Má dlouholeté zkušenosti s vedením workshopů pro prevenci civilizačních onemocnění, redukci stresu a syndromu vyhoření, seminářů se zaměřením na psychosomatické principy zdraví a nemoci i s individuálním poradenstvím. Ve své současné práci uplatňuje zkušenosti také z praxe v klinické medicíně i v korporátním sektoru.

www.terezahodycova.cz

Celý profil lektora

Tereza Hoření

Tereza Hoření

Microsoft 365 Trainer

Tereza je školitelkou, která ve společnosti CloudForce s.r.o. bravurně zvládá pozici Microsoft 365 Trainer. Je trpělivá a proškolila již stovky nadšenců a zájemců o oblast Microsoft 365. Tereza je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Microsoft 365, stará od A až do Z. Její kolegové jsou jí tou správnou oporou, jak v technické podpoře, tak v neustálém studiu a sledováním novinek z Microsoft 365. Je tak schopna svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Celý profil lektora

Tomáš Bušek

Tomáš Bušek

Byznysmen, lektor a firemní šaman na vedlejší úvazek

Podnikatel a konzultant se zaměřením na netriviální obchod. Působil v managementu nadnárodních firem v pozicích odpovědných za výkon společnosti. V roce 2003 založil úspěšnou společnost Towers Consulting, která pomáhá svým zákazníkům se strategickým rozvojem. Rád cestuje, zabývá se přírodními kmeny a jejich rituály. Tyto zkušenosti pak přenáší do moderních firem jako lektor, kouč a konzultant.

http://tomas-busek.cz

Celý profil lektora

Tomáš Hrivnák

Tomáš Hrivnák

Poradce pro řízení značek

Tomáš je poradcem v oblasti řízení značek. V oboru působí 25 let. Pracoval v oblasti reklamy, marketingu a poradenství jako textař (MARK/BBDO), kreativní ředitel (MARK/BBDO), ředitel firmy (Men on the Moon) a strategic planner (TBWA a Euro RSCG). Pracoval pro značky malé i velké, místní i mezinárodní, neziskové i komerční, v Čechách, na Slovensku a v Evropě. V současnosti řídí svůj vlastní tým poradců a specialistů. Více na www.hrivnak.cz.

Celý profil lektora

Tomáš Hruda

Tomáš Hruda

Spoluzakladatel EDUCATION REPUBLIC

Tomáš Hruda je absolventem ekonomie a mezinárodních vztahů na FSV UK.  Pracoval jako šéf CzechInvestu, Středoevropského technologického insitutu CEITEC i jako náměstek ministra školství pro výzkum a vysoké školství. Vzdělávání se věnuje i po rodičovské dovolené, je spoluzakladatelem projektu EDUCATION REPUBLIC.

Celý profil lektora

Vanda Gabrielová

Vanda Gabrielová

Specialista na verbální i vizuální komunikaci a prezentační design

Vanda Gabrielová patří mezi hlavní lektory ve Škole improvizace. Ve své práci propojuje dvanáctileté zkušenosti z improvizace, zážitkové pedagogiky, dramatické výchovy a managementu. Vystudovala vzdělávání dospělých a personalistiku, v iO Theater v Chicagu prošla intenzivní školou divadelní improvizace a stovky dalších kurzů. Nyní se převážně orientuje na témata zdravé komunikace, řešení konfliktů a spolupráci.

Celý profil lektora

Vectispro

Vectispro

Trenéři a fitness poradci

Pavel Kadlec a Marek Dawidko pracují dlouhodobě jako rehabilitační trenéři, kteří se zaměřují na odstranění bolesti zapříčiněné špatným držením těla, přetěžováním pohybového aparátu, sedavým zaměstnáním a jednostranným přetížením. Jejich mottem je: „Cvičte zdravě a bez bolesti“. Své aktivity zastřešují v rámci společnosti Vectispro.

 

 

Celý profil lektora

Vít Benešovský

Vít Benešovský

Czech and English teacher

Mgr. Vít Benešovský (Czech With a Praguer) has taught languages since 2014. He has a bachelor’s degree in journalism and a master’s in Teaching Czech as a Second Language from Charles University in Prague. Vít has experience teaching Czech and English for language schools and NGOs (CIC - Centrum pro integraci cizinců). He runs Czech With a Praguer, an Instagram and Facebook platform about Czech, and teaches the language online and in person. Vít speaks Czech, Slovak, English, Russian and some German.

See website: www.czechwithapraguer.thinkific.com

Celý profil lektora

Západočeská univerzita

Západočeská univerzita

Vysoká škola

Západočeská univerzita v Plzni (ZČU) je jedinou veřejnou vysokoškolskou institucí sídlící v Plzeňském kraji. Univerzita má v současné době devět fakult s téměř 60 katedrami a dva vysokoškolské ústavy. Více než 12 tisíc studentů si může vybrat ze široké nabídky bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů, přičemž samozřejmostí je možnost výběru formy studia v podobě prezenční, kombinované nebo distanční.

Západočeská univerzita má významné postavení mezi univerzitami v České republice i v evropském prostoru vysokoškolského vzdělávání. Naše ukotvení v tradici evropského vysokoškolského vzdělávání upevnilo na sklonku roku 2012 i získání certifikátu ECTS Label (European Credit Transfer and Accumulation System), který potvrzuje, že studijní prostředí na Západočeské univerzitě v Plzni plně odpovídá evropským standardům.

Celý profil lektora

Zdeněk Pecka

Zdeněk Pecka

Germanista, pedagog a lektor

Zdeněk Pecka vystudoval germanistiku a bohemistiku. Doktorský titul získal na univerzitě ve Vídni v oboru německé filologie. Působil jako lektor českého jazyka na německých univerzitách v Jeně a ve Výmaru. Přednáší německy psanou literaturu, textové disciplíny a rétoriku v němčině na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, spolupracuje s regionálními médii a ve výuce uplatňuje vlastní bohaté zkušenosti. Dlouholetý pedagog a lektor. Provozuje také svou soukromou lektorskou praxi pod hlavičkou Studio Southwind

Celý profil lektora

Zita Henselová

Zita Henselová

Systemická koučka a lektorka leadershipu a osobního rozvoje

Motto:

“Když běžíš sám, běžíš rychle, když běžíš s ostatními, doběhneš dál.”

Jako kouč studovala systemický přístup, neurolingvistické programování, narativní psychologii a rodinné systemické konstelace. Všechny tyto zdroje propojuje a využívá v práci s klienty i v životě.

Více než dvacet let se věnuje rozvoji lidí a pomáhá jim využít jejich potenciál naplno.

Kromě koučování jednotlivců i celých týmu vede praktické tréninky sociálních dovedností se zaměřením na vedení lidí, vyjednávání a prezentaci. Jejími klienty jsou top manažeři i celé pracovní týmy předních českých i zahraničních firem. Věří, že koučování je opravdu pro každého. Těší ji sledovat konkrétní projevy pokroku, dobrých změn a růstu svých klientů. A ještě víc ji baví, když vidí své klienty spokojené. 

zitahenselova.cz

Celý profil lektora

Zuzana Šochová

Zuzana Šochová

Agile Coach a Certified Scrum Trainer

Zuzana pomáhá firmám pochopit a aplikovat Agile tak, aby byly úspěšné v dnešním, neustále se měnícím, světě. Napsala první českou knihu o Agile, Agilní metody řízení projektů, a už přes 10 let píše vlastní blog. Založila sdružení Agilní Asociace, které pořádá pravidelné Agilní meetupy a každoročně pořádá Agile Prague Conference. V poslední době se hodně věnuje Agilnímu leadershipu, executive coachingu a aplikaci Agilu mimo IT.

Celý profil lektora

Lukáš Havránek

Lukáš Havránek

konzultant a lektor ve vzdělávacím institutu GrowJOB.

Lukáš je od roku 2009 pevnou součástí vzdělávacího institutu GrowJOB, ze kterého vzešel knižní bestseller Konec prokrastinace napsaný Petrem Ludwigem. Působí převážně jako konzultant a lektor. Mezi jeho nejbližší témata patří soustředění, mindfulness a meditace, která chápe jako zásadní dovednosti pro život v informacemi zahlceném věku.

Téma předává především skrz přednášky, workshopy a webináře pro organizace z nejrůznějších odvětví a velikostí (KB, Mall.cz, Generalli, Česká pojišťova, VUT, Kleppiere), ale také dlouhodobé interní projekty mající za cíl zlepšit koncentraci a pozornost celých týmů a firem. Mezi další témata jeho specializace spadá budování návyků, sebediscilíny a také
firemní vize, kultura a smysl v práci.

Při své práci nejvíce čerpá z vlastní každodenní praxe a z pravidelných týdenních meditačních retreatů v ústraní. Lukáš strávil rok na Pinewood Prep School v USA, vystudoval Ekonomiku a management na VUT. Rád leze, chodí a běhá po horách: absolvoval asi 25
horských maratonů, 6x dokončil ultramaraton se vzdáleností kolem 100km. O fenoménu horského ultramaratonu produkoval v roce 2019 dokumentární film Beskydská sedmička. Je moderátorem a spoluzakladatelem nově vzniklého podcastu s outdoorovou tématikou naHoru.tv.

Celý profil lektora

Zdenka Studená

Zdenka Studená

Zdenka Studená, Managing Partner, Founder, Flexjobs.cz

Zakladatelka FLEXJOBS.CZ, s vizí flexibilní pracovní kultury, kterou rozvíjí s cílem zvyšování efektivity firem i kvality života lidí. Bývalá personální ředitelka pivovaru Staropramen a globální HR ředitelka pro komerční organizaci v rámci MolsonCoors Brewing company. Nyní s Flexjobs.cz pracuje s českými  startupy i mezinárodními korporacemi. Nastavuje klientům HR strategie a procesy s využitím flexibility práce a trénuje manažery a lídry, jak vést týmy při spolupráci odkudkoliv. Polovinu své 15leté kariéry trávila na pozicích v ČR a stejnou polovinu na pozicích pokrývajících několik zemí Ameriky a Evropy. Žila mimo ČR, v Rusku, Belgii a Německu. Mimo poradenskou a trenérskou činnost ve FLEXJOBS.CZ  zastává roli mentorky v Minerva 21.

Celý profil lektora

Jana Horáková

Jana Horáková

Lektorka a koučka pro osobní rozvoj a leadership

Jana realizovala za posledních 5 let více než 500 úspěšných tréninků a workshopů zejména v rámci rozvojových programů zaměřených na leadership, talent programy, osobní rozvoj, efektivní komunikaci a prezentační dovednosti. Většinu programů má postavených na principech osobnostní typologie, která je její srdcovu záležitostí. Svým postojem si dokáže získat důvěru účastníků, nadchnout je a posílit jejich odhodlání ke změnám jak v profesním, tak osobním životě. Motivuje je k přijetí osobní odpovědnosti za realizaci nových poznatků ve vlastní praxi. Smysl své práce vnímá v možnosti pomáhat lidem žít spokojenější, úspěšnější a radostnější život. 

Celý profil lektora

Lenka Zelenohorská

Lenka Zelenohorská

Osobní stylistka a milovnice módy

Lenka je osobní stylistka a móda je její vášní.

Měla to štěstí, že do vínku dostala oči se smyslem pro krásu. Možná je to tím, že pochází z umělecké rodiny. Každopádně prostředí jí ovlivnilo a k módě jí to přirozeně vedlo. Vystudovala uměleckou školu a od roku 2002 se módě věnuje naplno. Jako jedna z prvních v Česku se začala věnovat osobnímu stylingu profesionálně a od samého začátku si celý proces tvořila sama. Vymyslela autorskou módní typologii, unikátní Kapsli 3-2-1, návod, jak si vytvořit šatník snů a další potřebné nástroje k poznání svého stylu. Vybudovala Ateliér stylu, ve kterém jí ročně navštíví desítky žen, které se rozhodly najít samu sebe i v oblékání.

Více najdete na lenkazelenohorska.cz

Celý profil lektora

Marek Hrkal

Marek Hrkal

Tvůrce prezentací a autor knihy Odprezentuj

Marek se věnuje prezentacím profesně od roku 2010, kdy založil odprezentuj.cz a na vizitku si jako úplně první člověk v Česku napsal tvůrce prezentací. Svoje dlouholeté zkušenosti s přípravou prezentací pro klienty z Česka, Rakouska, Německa či Švýcarska v roce 2018 shrnul do knihy Odprezentuj.

Celý profil lektora

Michaela Holišová

Michaela Holišová

Trenérka, koučka a facilitátorka, autorka knihy Rodič leader

Michaela má více než 15 let manažerských zkušeností. Pohybovala se ve středních firmách působících v oblasti výroby, obchodu i služeb. Pracovala na projektech zavádění změn a reorganizací oddělení v oblasti logistiky a nákupu. Prošla také zkušeností krizového manažera.

Své praktické zkušenosti dnes přenáší do tréninků.

Je autorkou knihy Rodič leader, v níž se věnuje tématům spojených s vedením lidí.

Celý profil lektora

Vojtěch Zíka

Vojtěch Zíka

ředitel Centra behaviorálních experimentů (CEBEX)

Celý profil lektora

Jan Kyselý

Jan Kyselý

Zakladatel, lektor a marketingový expert ve FUTURE SALES

Honza je specialistou na B2B komunikaci, LinkedIn a sales automatizaci. Zkušenosti sbíral v marketingové agentuře a při práci na projektech nejen u nás, ale také na Kostarice, ve Španělsku či v Kanadě.
Dnes pomáhá B2B společnostem využívat sociální sítě, online data a digitální nástroje pro prodej jako lektor a konzultant ve společnosti FUTURE SALES, kterou také založil.

Spolu s Jiřím Jamborem píší blog futuresales.cz/blog a nedávno vydali knihu o Social Sellingu.

Celý profil lektora

Jiří Jambor

Jiří Jambor

Zakladatel, lektor a obchodní manažer ve FUTURE SALES

Jirka se od začátku své kariéry věnuje B2B prodeji. Prodával již vše od kosmetiky až po vzdělání. Využití digitálního světa se mu osvědčilo natolik, že se rozhodl své zkušenosti předávat dál a založil poradenskou a obchodní společnost FUTURE SALES, kde působí jako lektor a konzultant.

Společně s Janem Kyselým píší blog futuresales.cz/blog a nedávno vydali knihu o Social Sellingu.

Celý profil lektora

Barbora Vacková

Barbora Vacková

Konzultantka a lektorka osobního rozvoje & leadership ve vzdělávacím institutu Growjob

Barbora je 9 let konzultantka a lektorka v GrowJOB, kde vede brněnskou pobočku. Kurzy o efektivitě a osobním rozvoji Konec prokrastinace, budování otevřenějšího pracovního prostředí a hodnotovém leadershipu, vedla pro Českou televizi, Akademii věd ČR, Lékaře bez Hranic, Top4sport, Siemens, Unicredit aj. V roce 2014 založila konference Leadership Praha a Brno. V Brně ji organizuje pro stovky lidí.


 

Celý profil lektora

GrowJOB

GrowJOB

Vzdělávací institut

Ve vzdělávacím institutu GrowJOB pomáháme zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu práce a spokojenost jednotlivců a lidí ve firmách. Převádíme do praxe aktuální vědecké poznatky převážně z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Naší prací spoluvytváříme hodnotové společnosti skrze které přispíváme k budování hodnotového Česka.

Celý profil lektora

Karol Suchánek

Karol Suchánek

poradce pro digitální bezpečnost

V 16 letech ovládal 15 programovacích jazyků a vyvinul svůj první bezpečnostní software. Absolvoval speciální cyber-security program na MIT v Bostonu a trénink s legendárním Hak5 Group ve Washingtonu. 

Stará se o soukromí a bezpečnost firem a veřejně známých osobností. Patří do týmu expertů Shift2Cloud, který vylepšuje efektivitu a bezpečnost společností. Je držitelem bezpečnostní prověrky NATO a soudním znalcem v oboru pro kybernetickoubezpečnost.

Více na www.karolsuchanek.com.

Celý profil lektora

Margaret Starka

Margaret Starka

Zakladatelka BE-DNA a HR Marketing Consultant

V HR se pohybuji posledních 16 let. Jsem vystudovaná učitelka a speciální pedagožka. Nejdelší část své kariéry jsem strávila ve společnosti Red Bull. Začínala jsem na marketingovém oddělení, posledních 6 let kariéry jsem vedla HR oddělení v Česku a na Slovensku. Dnes stojím za vlastní agenturou BE-DNA. Zabýváme se firemní kulturou, hodnotami, značkou zaměstnavatele, diverzitou a inkluzí, nastavováním firemního ekosystému, ve kterém mají zdravé vztahy ve firmě smysl a sílu. Pomáháme firmám zvědomit si, jakým zaměstnavatelem chtějí být. Práce s pozitivní psychologií je naší dennodenní součástí.

Celý profil lektora

Fpohybu

Fpohybu

Pohyb, který skutečně žijeme.

Fpohybu se zaměřuje na změnu firemní pohybové kultury. Měníme přístup k vnímání těla během pracovní doby, aby bolest byla výjimkou a člověk měl dostatek energie během celého dne. Naší prací přispíváme k ozdravení Česka hlavně díky střednědobým a dlouhodobým online a offline programům do firem - www.fpohybu.czNela Ďopanová - zakladatelka Fpohybu, pohybová specialistka. Nela díky intenzivní pohybové praxi chodí, i přes opačné prognózy některých lékařů. Narodila se s rozštěpem páteře. Její zkušenosti a dlouhodobá spolupráce s fyzioterapeuty ji dovedly k založení společnosti Fpohybu. Její cestu Vám lépe představí příběhové videoPavlína Lášticová - spoluzakladatelka Fpohybu, pohybová specialistka. Pavlína se narodila do sportovní rodiny, kdy se kromě outdooru od dětství věnuje i tanci. Přesto, že odmalička sportuje, ji ze sedavé školní rutiny ve 14ti letech začali bolet záda. Principy, které na své cestě za odstraněním bolesti získává, šíří prostřednictvím Fpohybu dalším sedavcům. 

Celý profil lektora

Simona Kubán

Simona Kubán

specialistka na prodejní psychologie v onlinu

Simona je specialistka na prodejní psychologii v onlinu a podniká v digitálním marketingu. V roce 2015 založila digitální agenturu, která zfúzovala s agenturou SCR interactive. Simona je v současnosti výkonnou ředitelkou SCR interactive. Společnost působí přes 13 let v oblasti digitálního marketingu. SCR pracovalo na celé řadě dlohodobých kampaní např. pro Hewlett Packard, Exisport, Amundsen, Heineken, Kinekus, ABB a další. 
https://www.scrinteractive.sk

Celý profil lektora

Jaroslav Mydlo

Jaroslav Mydlo

Finanční ředitel

Do financí různě velkých firem nahlížím každý den už více než 10 let. Zpočátku v roli auditora, později jako poradce při fúzích a akvizicích významných korporací. Nyní působím jako finanční ředitel pro skupinu firem ve střední a severní Evropě. Zkušenosti jsem nasbíral a dodnes sbírám v Česku i zahraničí. Od čísel a tabulek rád odpočívám na horách, dalekých cestách, běháním, u dobrého jídla nebo sledováním japonských animé. 

Spojit se můžeme třeba přes můj Linkedin.

Celý profil lektora

Lukáš Bakoš

Lukáš Bakoš

Lektor, psycholog, pedagog

Lukáš má manažerské zkušenosti z Telco a IT firem. Funguje v maxman-consultants.com jako CEO. V Maxmanu vedl od roku 2009 množství projektů pro lokální i nadnárodní firmy v Evropě i Asii. Vystudoval psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Komenského, nástavbové vzdělání získal na australské UC Sydney a PhD. na Fakultě managementu UK. Věnuje se rozvoji vrcholových manažerů, přičemž jeho srdeční je budování samořídících týmů a pomoc firmám vytvářet prostředí s vysokou samostatností, agilitou a autonomií. Ve volném čase snaží přispívat jako pedagog vedením seminářů na Ekonomické univerzitě, Pedagogické fakultě UK a na Katedře psychologie FIF UK. 

Celý profil lektora

Oliver Šimko

Oliver Šimko

Gamifikační designer a zakladatel studia Luducrafts

Oliver založil a zastává roli hlavního designera v Luducrafts - gamifikační studio, které vyvíjí na míru šité řešení postavené na principech herního designu, behaviorálních věd a metodiky design myšlení. Od roku 2014 má Luducrafts na kontě desítky projektů pro nadnárodní společností a také lokálních hráčů.

Celý profil lektora

Patrik Pauko

Patrik Pauko

Lektor, kouč a mentor

Patrik více než 20 let tvoří a implementuje vzdělávací a poradenské projekty. Jeho přístup a kvalitu oceňuje přes 180 firem. Přináší, zkoumá a zavádí motivační nástroje ve firmách. Pomáhá týmům obnovovat jejich zdroje. Je lektorem celosvětově oceňovaného workshopu DRIVE. Doprovází různé týmy při nastavování jejich optimálního fungování, při klíčových rozhodnutích, plánování strategií a řešení problémů. Je s nimi při přípravě a zavádění změn do praxe.

Celý profil lektora

Zuzana Zamborská

Zuzana Zamborská

Zakladatelka a CEO firmy BE-ID human, expertka na inkluzi a diverzitu

Víc než 8 let pomáhám firmám expandovat do zahraničí na trhy od CEE až po USA. Právě při pracovních cestách jsem poznala, jak je inkluze, diverzita a práce s předsudky v týmu nebo ve firmách potřebná a jak umí pomoct inovovat, zvýšit angažovanost zaměstnanců a posouvat je dopředu. Tématům inkluze a diverzity jsem se začala přirozeně věnovat v zahraničí. Následně po návratu do Česka jsem se přidala do BE-DNA jako expert na inkluzi a diverzitu. Zároveň jsem založila projekt BE-ID human, kde pomáháme firmám uchopit tuto agendu komplexně a strategicky.

Celý profil lektora

Denisa Dědičová

Denisa Dědičová

Konzultantka a lektorka osobního a profesního rozvoje pro GrowJOB Institute.

Denisa je od roku 2013 součástí GrowJOB Institutu, kde pomáhá svým klientům v jejich osobním i profesním rozvoji. Její hlavní náplň práce je učit účastníky svých kurzů a klienty na osobních konzultacích používat praktické nástroje tak, aby si z dlouhodobého hlediska dokázali pomoci sami. A to zejména v hledání motivace, smyslu, osobní vize, sebevědomí a spokojenosti v osobním životě i v práci. Dlouhodobě se také zabývá tématem inovací ve vzdělávání, a proto založila projekt Hodnotový učitel. Ze stejného důvodu se začala věnovat tématům efektivního vzdělávání a inspirativního prezentování.

Denisa je také součástí projektu Konec prokrastinace a za pražskou pobočku je zodpovědná za většinu školení navazující na toto téma. Vzhledem k tomu, že dlouho žila a pracovala ve Španělsku, je zakladatelkou španělské odnože Konce prokrastinace. 

Přednáší pro veřejnost, ale i firmy. Mezi její klienty patří například Avast, UniCredit Bank, SAP, Mall.cz, Johnson&Johnson, 3M, Servier a další.

Celý profil lektora

Michal Musil

Michal Musil

Konzultant v oblasti prodeje

Michal spolupracuje přes 10 let s GrowJOB Institute, kde zakládal pražskou pobočku a obchodní tým. Dlouhodobě se zajímá o to, co věda ví v oblastech prodeje, komunikace a vyjednávání. Působil 2 roky jako sales interim manager v reklamní agentuře Attack Promotion, kde měl odpovědnost za rozvoj obchodu a týmu account managerů. Aktuálně spolupracuje se společností Alma Career na mezinárodním start-upu Arnold, kde pomáhá s obchodem a implementací produktu (nová generace zaměstnaneckých průzkumů) do větších organizací v ČR a zahraničí. Je akreditovaným mediátorem a vede kurz o vyjednávání a komunikaci pro magisterské studenty na České zemědělské univerzitě. Je spoluzakladatelem značky a komunity SalesMajstr, která pořádá komunitní a vzdělávací meet-upy pro obchodníky a obchodnice. Prodej a komunikaci školil ve firmách jako UniCredit Bank, Česká Spořitelna, ČSOB, Zonky, CPI, KPMG, Raynet, Bar který neexistuje a další.

Celý profil lektora

Albert Höfer

Albert Höfer

Trenér a kouč

Přes 7 let se jako kouč, mentor, trenér a konzultant věnuje osobnímu a profesnímu rozvoji dospělých. Nejčastěji a nejraději se zaměřuje na osobní produktivitu, efektivní komunikaci, vztahy na pracovišti i v rodině a osobnostní typologii. Ve Flexjobs.cz školí firmy a jejich zaměstnance, jak zefektivnit svou práci i spolupráci v týmech, které fungují na dálku nebo hybridně. Podrobnější info viz. LinkedIn.

Celý profil lektora

Espresso English

Espresso English

Jazyková škola

Internetová jazyková škola vytvářející online jazykové kurzy zaměřené na výuku jen toho nejdůležitějšího v angličtině. Vytváří jak kurzy všeobecné angličtiny pro veřejnost (EspressoEnglish – Angličtina pro přežití. Jen to nejdůležitější v pětiminutových lekcích, abyste se do 1 roku domluvili anglicky), tak jazykové mikrokurzy byznys dovedností pro firemní sektor (English for Meetings).  Bližší informace na www.espressoenglish.cz.

Celý profil lektora

Martina Málková

Martina Málková

Lektorka komunikačních dovedností

Lektorka komunikačních dovedností, asertivity nebo například řešení konfliktů. Pracovní zkušenosti sbírala v oborech jako je obchod, cestovní ruch až po zábavní průmysl. Působila jsem na řadě pozic, v soukromých firmách a korporacích. Od roku 2010 se plně věnuji profesi lektora. Po absolvování výcviku koučování v systemickém přístupu rozšířila o koučovací dovednosti i svůj lektorský styl. Spolupracovala a spolupracuje se společnostmi jako je například INNOGY, a.s., GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA, a.s., UPC,s.r.o., NAKIT,s.p., Univerzita Palackého a zároveň působím jako externí lektor Gradua – CEGOS, s.r.o. 

 

Celý profil lektora

Gen. Ing. Andor Šándor

Gen. Ing. Andor Šándor

Bezpečnostní poradce

Andor Šándor je bývalým náčelníkem Vojenské zpravodajské služby ČR a uznávaným odborníkem na otázky bezpečnosti, hrozby terorismu a krizový management. V současné době působí jako soukromý poradce v oblasti bezpečnosti. Andor Šándor je také autorem mnoha odborných prací na téma bezpečnosti, věnuje se v této oblasti lektorské činnosti a pravidelně se objevuje v nejsledovanějších médiích. Andor Šándor se dlouhodobě věnuje také předávání svých zkušeností mladé generaci a dalším zájemcům. Přednášel mimo jiné na Oxford University, University of New York in Prague,Prague Security Study Institute, VŠE v Praze či na Univerzitě Karlově. Účastní se také konferencí o krizovém řízení (T-Soft, Tovek a další).

Celý profil lektora

Jan Hřebejk

Jan Hřebejk

režisér

Jan Hřebejk je český filmový, televizní a divadelní režisér.Vystudoval Akademické gymnázium v Praze a v roce 1991 scenáristiku a dramaturgii na FAMU. Zabývá se filmovou, televizní a divadelní režií. Za své filmy získal doposud třikrát Českého lva, a to za tituly Horem pádem, Musíme si pomáhat (nominace na Oscara za nejlepší cizojazyčný film) a Šakalí léta.

Celý profil lektora

Ivana Kudrnová

Ivana Kudrnová

Lektorka španělštiny a zakladatelka projektu Španělština do plavek a Digitální lektoři

Víno má radši blanco, ale sangría ji v létě rozhodně neurazí. Říká se o ní, že probouzí hispánská já a že jí to jde. Má za sebou česko-španělské gymnázium, vystudovala Hispanistiku i Iberoamerikanistiku. Žila v Madridu a materiály na diplomku sbírala v Chile. Ivana je lektorkou španělštinu od roku 2004 a vede projekt Španělština do plavek. Více informací na spanelstinadoplavek.cz

Celý profil lektora

Jakub Pok

Jakub Pok

Lektor a zakladatel Školy paměti

Jakub se trénováním paměti zabývá již více než  dvacet pět let. S pomocí paměťových technik je schopen si zapamatovat 52 kanastových karet v přesném pořadí za méně než 2 minuty nebo 25 telefonních čísel do 5 minut. Tyto dovednosti předává již od roku 2010 účastníkům firemních školení a kurzů Školy paměti. Pravidelně publikuje články o trénování paměti a s možnostmi, jak efektivně trénovat svou paměť, seznamuje veřejnost v České republice i na Slovensku. Byl také hostem v televizních pořadech Show Jana Krause, Zázraky přírody, Nejchytřejší Čech nebo v rozhlasových pořadech jako je například Host Lucie Výborné. Je autorem knihy Jak se naučit 100 slovíček za hodinu, kterou vydalo nakladatelství Grada.

Celý profil lektora

Tomáš Třeštík

Tomáš Třeštík

fotograf

Tomáš je fotograf a kameraman. Věnuje se především portrétní fotografii a reklamě, takže spolupracuji s časopisy, reklamními agenturami a s dalšími klienty. Baví ho fotit i běžný život ve městě, reportáže, dokumentární cykly, fotím hodně i a na cestách. Jeho nejdelší projekt je série portrétů známých i zcela neznámých lidí na balkoně jeho bytu. Pracuje na něm přes deset let a za tu dobu takto nafotil tisíce lidí. Vystudoval katedru fotografie na pražské FAMU. V současnosti učí novou generaci fotografů jako vedoucí oboru fotografie na Akademii Michael a na Vysoké škole kreativní komunikace.

 

 

Celý profil lektora

Ondřej Krátký

Ondřej Krátký

Podnikatel a spoluzakladatel Liftago

Ondřej nejdřív nevěděl, co má studovat a jaká práce ho bude bavit, proto se jako čerstvý absolvent VŠE v Praze v prvních marketingových a obchodní rolích pro velké mezinárodní firmy ještě hledal. Nakonec našel svoje štěstí a naplnění ve start-upu Liftago, pro jehož vizi se nadchl, a který pomáhal zakládat. V Liftagu absolvoval několik rolí a od roku 2017 jej vede. Liftago směřuje ke spolehlivé a bezpečné službě pro zákazníky taxi a kurýrních služeb. Firma pod jeho vedením výrazně inovuje na poli udržitelné městské mobility s cílem naučit města část své přepravní kapacity mezi firmami sdílet a zredukovat tak počet přepravních prostředků na minimum. Kromě podnikání a rozvoji svého týmu se Ondřej věnuje vzdělávní a v rámci vzdělávacího programu MŮŽEŠ PODNIKAT chodí inspiracovat studenty středních škol v Česku. Odkazy na spojení s Ondřejem a jeho podnikatelské tipy a triky naleznete zde: https://linktr.ee/ondrejkratky

Celý profil lektora

Josef Mareš

Josef Mareš

Bývalý kriminální vyšetřovatel

Bývalý vedoucí oddělení vražd krajského ředitelství Policie České republiky v Praze. U Policie České republiky začínal v roce 1990 jako vyšetřovatel na Obvodním úřadě vyšetřování v Praze 4. Na oddělení vražd působil od roku 1993 do roku 2019. V letech 2001 až 2006 byl vedoucím I. oddělení pražské mordparty. Jeho nejznámější případy, na jejichž vyšetřování se podílel byla kauza orlických vražd, vražda Ludviky Jonákové, manželky kontroverzního podnikatele Ivana Jonáka, vraždy spojené s nelegálním obchodem s lehkými topnými oleji.  Je spoluautorem scénářů televizních seriálů Případy 1. oddělení, Devadesátky a Docent. V roce 2022 vydal svou první knihu Josef Mareš: Moje případy z 1. oddělení. V roce 2020 začal pracovat na Úřadu pro dokumentaci a vyšetřování zločinů komunismu.

Celý profil lektora

Eliška Vyhnánková

Eliška Vyhnánková

konzultantka v oboru sociálních médií

Eliška je jedna z nejzkušenějších marketingových lektorek v Česku. Víc než 12 let učí firmy, jak používat sociální sítě. Jejím hlavním cílem je naučit co nejvíce lidí pracovat s těmito službami, nebát se jich a využít je k lepším výsledkům. Má za sebou přes 800 firemních či veřejných seminářů a workshopů pro víc jak 11 000 posluchačů. Měla to potěšení pracovat pro společnosti RENOMIA, Prague.eu, CzechTourism, Člověk v tísni, Johnson & Johnson, Unipetrol, Česká spořitelna, O2 Czech Republic, ČVUT, Rossmann, innogy, Charita Česká republika, ČSOB a další desítky skvělých klientů. Společně s Michelle Losekoot v roce 2019 vydala knižní bestseller Jak na sítě, kterého se prodalo už přes 35 tisíc kopií Pravidelně spolu pořádají školení Jak na sítě, které je dostupné i v digitální verzi. Zároveň Eliška natáčí stejnojmenný podcast, kam si zve zajímavé hosty z praxe. Založila také semestrální projekt Social Media Akademie. Působí v porotách marketingových soutěží, moderuje a přednáší na odborných konferencích. Kromě jiných cen získaly s Michelle v roce 2020 ocenění Osobnosti digitálního marketingu WebTop100.

Celý profil lektora

Peter Strcula

Peter Strcula

Sales & Business Trainer

Peter je majitelem dvou vzdělávacích společností. V oblasti prodeje a TOP managementu působí 22 let. Školením se zabývá 11 let, ve 13 zemích, vyškolil více než 20 000 lidí a firmám vydělal více než 200 000 000 eur. Zaměřuje se na zvyšování prodeje a výsledků. Nejčastěji školí prodej, vyjednávání, vedení lidí, komunikaci a rétoriku. To vše v kontextu zvyšování prodeje a klíčových ukazatelů výkonnosti. Zlepšuje také prodejní procesy a dělá inspirativní prezentace na firemních akcích. Veškerá školení a přednášky dělá na zakázku.

Celý profil lektora

Marek Dvořák

Marek Dvořák

lékař záchranné služby

Marek po absolvování 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy nastoupil na interní kliniku Pardubické krajské nemocnice. Následovaly atestace z všeobecného praktického lékařství a urgentní medicíny, doktorát z veřejného zdravotnictví a manažerské studium managementu ve zdravotnictví. V současné době pracuje jako lékař na zdravotnické záchranné službě, letecké záchrance a jako lékař oddělení urgentního příjmu dospělých Fakultní nemocnice v Motole. Věnuje se popularizaci urgentní medicíny zejména na sociálních sítích. 

Celý profil lektora

Tamara Ksandrová

Tamara Ksandrová

recruitérka

Tamara je, jak o sobě ráda říká, čistokrevný  IT recruiter se 17letou praxí. Zkusila si agenturu, interní HR a dnes je na volné noze. V roce 2022 se stala Recruiterem roku, byla hostem několika podcastů  a přednášela na Evolve Summit v Brně. Vyzná se hlavně v náboru, ale blízko má také k employer brandingu. V náboru je pro každou špatnost a ráda využívá moderní technologie. Srdcem Ostravačka, duší máma s dětmi na horách. v DNA má Star Wars a Witchera 🙂.

Celý profil lektora

Vlaďka Bartáková

Vlaďka Bartáková

psycholožka a psychoterapeutka

Vlaďka je psycholožka, psychoterapeutka, krizová interventka, lektorka, influencerka, specialistka na rodičovství a na trauma. Pomáhá rodičům a lidem ve firmách VYCHOVÁVAT A NEZBLÁZNIT SE. Je autorkou stejnojmenného rodičovského rozvojového programu. Vede kurzy pro veřejnost, školí pro instituce, školy, firmy i neziskovky. Přednáší na konferencích. Rozvíjí rodičovskou komunitu na sociálních sítích. Je autorkou rodičovského podcastu “Počítám do tří!”. Pomáhala s podporou rodičovských kompetencí nebo zajišťovala individuální rodičovské konzultace ve firmách jako je Google, PRE, Tchibo nebo Ernst & Young

Celý profil lektora

Tereza Náplavová

Tereza Náplavová

specialista v ergonomii

Tereza je pohybový terapeut a specialista v ergonomii. Během studia baletu se seznámila s různými rehabilitačními metodami. Později se o kompenzační cvičení a rehabilitace začala více zajímat nejen jako klient, ale hlavně jako terapeut. ,Prošla jsem mnoho rehabilitačních a fyzioterapeutických škol a kurzů. Nejprve jsem pohybově napravovala své kolegyně baletky, později profesionální sportovce a nakonec mě cesta dovedla k nejohroženější skupině a to jsou kancelářští pracovníci, ženy po porodu a hobby sportovci.

Celý profil lektora

Jana Jáčová

Jana Jáčová

ředitelka účetní firmy

Jana je zakladatelka a ředitelka české účetní firmy UOL Účetnictví. Firmu buduje už osmnáctým rokem a chtěla by z ní udělat standard pro službu externího účetnictví. Aktivně se věnuje edukaci široké veřejnosti i podnikatelů a jejím posláním je bořit mýtus, že účetnictví je něco hrozného. Účetnictví vnímá jako osobní službu a možná ji budete znát z LinkedIn nebo TikToku, kde natáčí krátká videa ze zákulisí firmy a přibližuje tak lidem taje účetnictví, mzdová, daňová a podnikatelská témata. Více informací najdete na www.uol.cz.

Celý profil lektora

Luke Ponsford

Luke Ponsford

English teacher and language consultant

Luke is a CELTA-qualified teacher who has been teaching general and business English in the Czech Republic to students of all levels both face-to-face and online since 2009.

Before  becoming an English teacher, Luke studied German and Russian (BA Hons) and Central and East Europe Literature and Culture (MA) at the University of London. He also spent over ten years working in small, medium and large businesses in the UK, often with colleagues who were non-native English speakers.

All of which means he knows which areas can be problematic for learners of English, and is ideally positioned to offer guidance, advice and solutions.

 

Celý profil lektora

Vladimír Beneš

Vladimír Beneš

neurochirurg

Vladimír Beneš je český lékař, specializací neurochirurg, v letech 1997–2020 přednosta Neurochirurgické (později Neurochirurgické a neuroonkologické) kliniky Ústřední vojenské nemocnice v Praze a 1. LF UK. Působí také ve funkci předsedy České neurochirurgické společnosti a v letech 2011–2015 byl prezidentem Evropské asociace neurochirurgických společností. Od roku 1998 zároveň vede subkatedru neurochirurgie na Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví (IPVZ). Jeho otec profesor Vladimír Beneš, DrSc. byl také neurochirurg, stejně jako jím je jeho syn, docent Vladimír Beneš. V roce 2023 byl u příležitosti státního svátku 28. října vyznamenán medailí Za zásluhy 1. stupně v oblasti vědy.

Celý profil lektora

Jak na sítě

Jak na sítě

Autorská dvojice Eliška Vyhnánková a Michelle Losekoot

Autorská dvojice Eliška Vyhnánková a Michelle Losekoot spolu pod značkou Jak na sítě tvoří už od roku 2016. Proškolily přes 20 tisíc účastníků z malých i velkých firem, nadnárodních korporací, z neziskového sektoru i ze státních institucí. Jsou autorkami nejprodávanější české knihy o marketingu na sociálních sítích Jak na sítě a držitelkami několika ocenění, včetně Osobnost digitálního marketingu roku 2020. Píšou newsletter Síťoviny.  www.jaknasite.cz 

Celý profil lektora

Petr Kohoutek

Petr Kohoutek

Lektor kancelářských aplikací

Petr se specializuje na poradenství a vzdělávání v oblasti kancelářských aplikací Microsoft 365 a je jednatelem ve firmě ITLEKTOR s.r.o. Jako lektor na volné noze působí již od roku 2007 a dlouhodobě spolupracuje s předními českými vzdělávacími společnostmi. Jeho hlavní předností je lidský přístup a schopnost předvádět probíranou látku velmi prakticky a v souvislostech, srozumitelně i pro méně zkušené uživatele. Příležitostně se věnuje také programování, tvoří vlastní e-learningové kurzy na portálu UmimExcel.cz a videonávody na YouTube kanále ITLEKTOR, kde najdete mnoho inspirativních videí o Excelu a dalších Microsoft aplikacích. Mimo pracovní sféru ho baví pěší turistika, klasická hudba, práce na zahradě a chov slepic. Více informací najdete na itlektor.cz.

Celý profil lektora

Janka Chudlíková

Janka Chudlíková

Lektorka osobního rozvoje

Janka je respektovaná lektorka, mentorka a koučka osobního i profesního rozvoje. Je autorkou dvou podcastů: Dolů nahoru a Na palici! Vytvořila ucelený systém on-line rozvoje, který nabízí na svém webu. Školí, přednáší a koučuje v předních českých i zahraničních společnostech. O svoje zkušenosti se dělí i na svých sítích a v on-line prostoru se širokou veřejností. Deset let přednášela na Vysoké škole ekonomické v Praze. Než začala podnikat, vybudovala si kariéru v korporacích, které z vlastního rozhodnutí opustila z pozice personální ředitelky ve společnosti Léčiva/Zentiva. Sáhla si kdysi na osobní i pracovní dno a díky tomu našla svou vlastní cestu ke zdraví a vnitřní spokojenosti. Opírá se o neurovědu a filozofii. Vše, o co se dělí, vychází z její vlastní zkušenosti. Jak sama říká, věk a vrásky jsou její výhodou.

Celý profil lektora

Barbora Brabcová

Barbora Brabcová

expertka a konzultantka na AI ve firemních procesech

Barbora je jedna z předních odbornic na optimalizaci firemních procesů pomocí umělé inteligence. Již více než dvacet let se zabývá optimalizací procesů, věnuje se zefektivnění práce díky práci s digitalizačními a automatizačními nástroji. Má za sebou úspěšné projekty v oblasti nákupu a logistiky a je známá pro svou schopnost převést teoretické znalosti do praxe. Barbora nabízí školení na míru, která pomáhají týmům rozumět a využívat umělou inteligenci ve svých každodenních pracovních procesech. Jejím cílem naučit běžné zaměstnance, jak AI správně využívat. Její přístup ke školením je praktický a zaměřený na konkrétní potřeby a výzvy, s nimiž se firmy setkávají. Ve své práci klade důraz na strategické poradenství a vyvinula nástroj  Lernfix, který pomáhá týmům učit se z minulých chyb a zvyšovat efektivitu projektů. S vzděláním v oboru mezinárodní vztahy a bohatou praxí ve vedoucích pozicích v oblasti nákupu pro nadnárodní společnosti přináší Barbora jedinečný pohled na využití AI v mezinárodním obchodním prostředí. Jako uznávaná odbornice přednáší na konferencích, Západočeské univerzitě v Plzni,  a je aktivní v profesních kruzích, kde sdílí své hluboké znalosti a zkušenosti v oblasti AI a podnikání. https://www.barborabrabcova.cz

Celý profil lektora

Lea Kolkopová

Lea Kolkopová

Lektorka italštiny

Lea se už přes 20 let noří do tajů italské kultury, gramatiky a literatury. S jejím temperamentem nikoho nepřekvapí, že učí zrovna italský jazyk. Vystudovala obor Filologie - Italský jazyk, který ji neskutečně bavil a od té doby učí italštinu “lidským” způsobem a to takovým, aby se lidé ze studia radovali, uměli si objednat kávu, něco málo prohodit a hlavně se nestresovat z toho, že udělají chybu. Miluje umění, dobré jídlo a jógu. Více na YouTube kanále ItalianoConLea anebo www.italianoconlea.cz

Celý profil lektora

Martin Kavka

Martin Kavka

hasič, vyšetřovatel požárů a tiskový mluvčí

Martin je hasič, vyšetřovatel požárů a tiskový mluvčí. U pražských hasičů slouží více než 30 let. Během své kariéry vyšetřoval i několik významných požárů, třeba požár levého křídla Průmyslového paláce nebo požár střechy ČNB. V roce 2018 se stal vedoucím oddělení zjišťování příčin požárů a zároveň tiskovým mluvčím. Ve stejném roce zvítězil v anketě mluvčí roku. Stal se také tváří největšího požáru v historii Česka, požárů v Českém Švýcarsku, kde působil jako tiskový mluvčí. Martin Kavka je také zakladatel nejznámějšího hasičského webu pozary.cz

Celý profil lektora