intro-image

Jednoduchá obsluha

Bez složité technické implementace

Vzdělávat své zaměstnance můžete klidně hned zítra. Seduo totiž nemusíte nijak propojovat s interními systémy firmy. Stačí u vašeho IT domluvit povolení domény Seduo.cz, připojení k internetu a je hotovo.

company_administration.promo.asset_img_alt

Vzdělávání řízené z jednoho místa

Každá firma má přístup do firemní administrace a přehledných statistik. Vzdělávání tak můžete snadno spravovat, průběžně vyhodnocovat a plánovat jeho další směr.

Správa studentů

Stačí nahrát seznam zaměstnanců v Excelu a z něj se automaticky vytvoří seznam studentů. Vždy máte po ruce jejich přehled, odesílání pozvánek a mnoho dalšího.

Studijní plány

Studentům jednoduše přiřadíte, co konkrétně mají studovat. Můžete také vytvářet studijní plány a nastavovat termíny jejich dokončení.

Zapojení manažerů

Týmoví manažeři mohou přiřazovat videokurzy i celé studijní plány a sledovat statistiky. Cíleně tak řídí rozvoj svého týmu v oblastech, které jsou pro ně důležité.

Přehledné statistiky a reporty

Získáte data o celých týmech i jednotlivých studentech a budete mít přehled o tom, jak si ve svém studiu zrovna vedou. Díky tomu pak můžete vzdělávání přizpůsobovat, vyhodnocovat jeho přínos a mít pod kontrolou jeho náklady.

Pojďte to zkusit prakticky

Získáte přístup do zkušební verze a firemní administrace Seduo – na 21 dní zdarma a bez závazků. Rádi vám ho také individuálně představíme a poradíme, jak z něho vytěžit maximum. Můžete nám napsat nebo rovnou zavolat.

Petr Kočvara
Petr Kočvara

Customer care