#naživo

Potkejte se s lektory vašich videokurzů.
Online. Naživo.

Seduo webináře #naživo jsou online setkání s lektory. Prohloubíte si znalosti z jejich videokurzů, poznáte jejich názory, můžete se zapojit svými dotazy. Na webinářích lektoři navazují na obsah svých videokurzů. Doporučujeme je proto předtím vystudovat.

Brano Frk
Nejbližší webinář
Brano Frk

Trendy ve vzdělávání 2024

29. 2. 2024 9:00-10:00

Pro studenty s firemní licencí

#naživo krok za krokem

1

Vyberte si z nabídky webinářů a vyplňte přihlášku.

1
2

Po přihlášení vám do e-mailu přijde potvrzení a odkaz na webinář.

2
3

Pár dní předem vám webinář ještě připomeneme.

3

Účast je pro firemní studenty zdarma.

Aktuální nabídka webinářů

Brano Frk
Pro studenty s firemní licencí

Jaká aktuální témata ovlivňují současné firemní vzdělávání? Jaké přístupy a technologie pomáhají vylepšovat efektivitu vzdělávání? Co přineslo nasazení AI? A proč je důležitá datová gramotnost v L&D? Na webináři se dozvíte se o výhodách i výzvách spojených s těmito trendy a získáte inspiraci pro inovaci vlastních vzdělávacích postupů. Zveme hlavně všechny vzdělávatele, kteří chtějí mít přehled o nejnovějších trendech a inovacích ve vzdělávání a chtěji tak zlepšit svou vzdělávací praxi.

Pro studenty s firemní licencí
Martina Georgievová
Pro studenty s firemní licencí

Sabotéři jsou týpkové žijící v naší hlavě. Mluví nám do života, ovlivňují naše rozhodnutí. Hazí nám vidle do našich nápadů. Brzdí nás, když chceme vyzkoušet něco nového. Zavírají nás do sklepa plného pochybností a kritických myšlenek. Poznejte devět hlavních sabotérů, kteří nám „pomáhají“ být nešťastní.  Odhalte svoje vnitřní našeptávače a získejte tipy, jak s nimi pracovat. A ak si myslíte, že vy ich v hlave nemáte a že vaše správanie a rozhodovanie neovplyvňujú, to ešte len budete koukat, keď ich v sebe vďaka tomuto webinári objavíte.

Pro studenty s firemní licencí

Již uskutečněné webináře

Kontakt

V případě dotazů nás kontaktujte

nazivo@seduo.cz