intro-image

Špičkový vzdělávací obsah v různých formátech

Vzdělávání kdykoliv, kdekoliv a bez čekání - videokurzy

Rozmanitá témata pro každého. Krátké lekce a interaktivní prvky přispívají k udržení pozornosti a lepšímu zapamatování. Získané znalosti jsou potvrzeny závěrečným testem a certifikátem. Dbáme na kvalitní obraz i zvuk - natáčíme v profesionálním studiu, se špičkovými lektory.

Inspirace pro každou volnou chvilku - videotipy #espresso

Pár minut si najde každý. Jeden konkrétní tip dokáže rychle a účinně zlepšit profesní nebo osobní život a lze ho ihned využít v praxi. Podporuje motivaci, rozšiřuje rozhled a inspiruje k dalšímu rozvoji.

Online setkání s lektory – webináře #naživo

Navazují na videokurzy konkrétních lektorů. Zaměstnanci si prohloubí znalosti, poznají jejich názory, mohou se zapojit se svými dotazy. Interaktivnější formát studia spojuje výhody online a offline vzdělávání.

Širší kompetence v jednom balíčku – vzdělávací programy

Tématicky provázané videokurzy, které poskytují ucelenější pohled a výrazný posun ve vybrané oblasti. Jsou vytvořeny na míru potřeb konkrétních profesních rolí nebo dovedností. Zaměstnanci si sami určují časovou náročnost studia.
Intenzivní vzdělávání - akademie

Několikatýdenní program pod vedením lektora kombinuje různé formy rozvoje pro hlubší a rychlý posun v daném tématu. Je zakončený certifikátem.

Akademie obsahují:
  • Videokurzy.

  • Webináře.

  • Průběžná praktická cvičení.

  • Zpětnou vazbu.

Angličtina
Akademie #angličtina
Prezentace
Akademie #prezentace
Excel
Akademie #Excel