Úvodní stránka

Jarek Procházka

Jarek Procházka

Mentor agilního organizačního designu, autor

Jaroslav Procházka je mentor agilního organizačního designu firem. Baví ho pomáhat firmám se změnou firemní kultury, doručováním skutečné hodnoty, s produkty a inovacemi. Rád pomáhá také začínajícím podnikatelům s rozjezdem a růstem firem.  

V různých rolích (od vývojáře, přes produkťáka až po mentora a majitele) se téměř 20 let točí kolem různých agilních projektů a inovací v mnoha malých a středních českých firmách, velkých mezinárodních korporacích i českých institucích. Pro zkušenosti se nebál pracovně zajet ani do severských zemí.

Je aktivním mentorem v inkubátorech a soutěžích. Protože si sám rád ušpiní ruce, tak kromě pomoci se změnou firmám také spoluzaložil 2 startupy. 

O své zkušenosti se rád dělí v článcích na svém LinkedIn profilu, blogu www.differ.cz, v knihách (Ať jsme všichni Spotify, Provozujte IT jinak), e-knihách, občas i na konferencích (dříve i světových) či dříve jako garant pisatel a barista nyní již neaktivního projektu HRkavarna.cz. Jarek také spolupořádá a vytváří konference inAgile v rámci Edutrea, nebo dříve Kvalita ve vzdělávání, HRin, Konference o talentu, či ostravský TEDx.

Kurzy lektora

Agilní řízení: Jak řídit tým v měnícím se světě