Agilní řízení: Jak řídit tým v měnícím se světě

Kurzem provází  Jarek Procházka

Vhodné k poslechu

Pružnost, svižnost, inovace, lepší vztahy v týmu a se zákazníkem. Nenechávejte přínosy agilního řízení jen IT oborům. Když může fungovat u zahradních architektů, ve výrobě nebo při řízení dentálních klinik, může fungovat i u vás. Celý popisek

990 Kč s DPH

Celková délka

1:11 hod

Počet lekcí

15

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Vybavte si dynamiku posledních let: Covid, problémy v dodavatelských řetězcích, divoká inflace... Dynamické výkyvy trhů, měnící se potřeby zákazníků, technologie zkracující vzdálenosti a časy a zjednodušující spoustu úkonů (banka, jídlo, ubytování, cestování) vyžadují větší flexibilitu a evoluci řízení i od firem. 

Nečekané výkyvy trhů, náročnější a nestálí zákazníci a příval nových technologií vyžadují, aby i firmy a jejich management reagovaly rychleji a pružněji. S tím dokážou pomoci agilní principy, které se z IT oblasti rychle šíří do vedení týmů a firem bez ohledu na obor: Fungují skvěle i u zahradních architektů, ve výrobě v Tesla nebo při řízení dentálních klinik. Firmy díky nim lépe čelí dynamickému světu, kde tradiční hierarchické a centralizované metody managementu naráží na své limity. 

Lektor do kurzu propsal svých téměř 20 let zkušeností z oblasti agilního ekosystému: Od vývojáře, přes produktového manažera několika produktů, vlastníka firmy, až po agilního kouče, který pomáhal měnit mnoho firem v Česku, na Slovensku i v severských zemích. 

V kurzu se naučíte:

  • vhodný kontext pro agilní řízení
  • agilní principy a praktiky a jak se projevují v denních situacích 
  • jak se agilní principy řízení liší od tradičních manažerských metod
  • jaká jsou typická nepochopení a běžně šířené mýty
  • praktické tipy, jak s agilním řízením začít u vás v týmu, oddělení, firmě

Kurz je určený pro:

  • vedoucí týmů, oddělení, management, ale také pro neformální lídry
  • ty, kteří na agilní řízení přecházejí, a mají otázky, pochybnosti etc.
  • ty, kteří už agilní principy aplikují a chtějí zpětnou vazbu a další inspiraci
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Jarek Procházka

Mentor agilního organizačního designu, autor

Jaroslav Procházka je mentor agilního organizačního designu firem. Baví ho pomáhat firmám se změnou firemní kultury, doručováním skutečné hodnoty, s produkty a inovacemi. Rád pomáhá také začínajícím podnikatelům s rozjezdem a růstem firem.  

V různých rolích (od vývojáře, přes produkťáka až po mentora a majitele) se téměř 20 let točí kolem různých agilních projektů a inovací v mnoha malých a středních českých firmách, velkých mezinárodních korporacích i českých institucích. Pro zkušenosti se nebál pracovně zajet ani do severských zemí.

Je aktivním mentorem v inkubátorech a soutěžích. Protože si sám rád ušpiní ruce, tak kromě pomoci se změnou firmám také spoluzaložil 2 startupy. 

O své zkušenosti se rád dělí v článcích na svém LinkedIn profilu, blogu www.differ.cz, v knihách (Ať jsme všichni Spotify, Provozujte IT jinak), e-knihách, občas i na konferencích (dříve i světových) či dříve jako garant pisatel a barista nyní již neaktivního projektu HRkavarna.cz. Jarek také spolupořádá a vytváří konference inAgile v rámci Edutrea, nebo dříve Kvalita ve vzdělávání, HRin, Konference o talentu, či ostravský TEDx.

Hodnocení kurzu

85 %

199 hodnocení
105x
56x
26x
8x
4x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Roman Řípa

Jako intro do tematu agilniho rizeni fajn. Obsahuje i prakticke tipy - kde a jak zacit apod.

Reakce lektora:

“Díky Romane, další kroky a nasměrování můžeme probrat.“


Jana S.

Jasny a zrozumitelny kurz. V teste je v 4. otazke 2x ta ista odpoved .


Viera Š.

zaujímavé podnety, ďakujem, skúsim niektoré z nich uplatniť v mojom tíme v rámci našej korporácie

Reakce lektora:

“Skvělé, zkusit nějaký experiment, je perfektní věc, co si z kurzu vzít. Děkuji“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.