Alchymie změny

i v audio verzi

Cena: 1 390 Kč s DPH

Počet lekcí:
17
Celková délka videí:
1:26 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Umění žít a aktivně tvořit svůj život nebo nečinně přihlížet, jak se nám „věci pouze dějí” - to budeme v kurzu zkoumat a měnit. Vše velmi živou a přímou formou.

Nabízím vám poznat souvislosti a příčiny různých osobních dramat, postojů a přesvědčení skrze funkční nástroje a hlubší vhledy do sebe.

Vezmu vás na výlet plný autenticity, jasných příkladů a probouzejících příběhů.

Zkusíme si cvičení a prověrku vašeho vnitřního nastavení, které je zodpovědné za úroveň života, kterou žijeme. Čekejte vtipné a moudré ingredience v podobě tipů jak se dostat do vyššího levelu sebeprožívání a zbavování se nefunkčních přístupů - prostě aktualizovat se.

Proč téma změny? Protože je všudypřítomná a bude zde pořád až do konce našich dní. Je to základní platforma života, kde znalost procesů a principů je klíčová pro tvorbu toho co chci. Zároveň potřebujeme budovat schopnost, jak zvládat náročné situace nebo je přestat vytvářet tak často.

V kurzu

  • zlepšíte vztah k sobě a lépe se budete v sobě orientovat
  • seznámíte se s 3 základními pilíři skvělého života
  • naučíte se sebereflektovat a včas nastavit plodnou akci/reakci
  • pochopíte, co jsou základní motivy pro vaše konání

Kurz je určen lidem, kteří chtějí smysluplně růst a tvořit a nebýt pouze kopií a neustálým napodobovatelem společenských norem a pseudo vzorů.

Poznání je vždy vstupenkou do vyšší ligy žití, kde se objevuje rozmanitější možnost si vybírat. Dobrá  práce se změnou je umět ji vyvolávat, reagovat na ni a také schopnost ji akceptovat.

Osnova kurzu

Pavel Moric

Pavel Moric

Trenér, kouč, speaker, zakladatel klubu Karatevision

Pavel Moric je úspěšný lektor a mentor na české scéně osobního rozvoje. Kromě toho vzešel ze sportovního prostředí, kde na poli číst vícekarate získal 7x titul mistra České republiky. Vychoval mnoho mistrů ČR v karate. Je velkým příznivcem sebeobjevování a cestování za poznáním. Absolvoval přes 400 terapeutických sezení se svým vlastním materiálem a také strávil týden na poušti Sahara. Navštívil 2x Peru a zúčastnil se šamanských ceremonií. Neustále inspiruje a sdílí své nabyté zkušenosti různou formou mezi různá publika od korporátních sfér přes širokou veřejnost až po workshopové akce mimo ČR (Kréta/Thajsko). Uvědomění je klíč ke změně a dává možnost realizovat vyšší a rozvinutější formy bytí zde na Zemi. Má mnoho videí na Youtube a stovky tisíc shlédnutí. Je to rebel :-).

Všechny kurzy lektora Pavel Moric

Hodnocení kurzu

95 %

1 556 hodnocení
1296x
186x
41x
16x
17x

Iryna S.

Kurz je veľmi hodnotný. Lektor má upútava formu prednášania.


Petr Bouda

Super. jediné, proč například lektor používá ( konkrétně :-) ) věty typu ...."přeboostované požadavky", v Peru jsou "wild" podmínky, peklo =" low", osvícení = "heaven", případně toto a tohle už je fakt dobrej "skill"..., děkuji :-)


Pavel Koláček

Je to tezky rict pro chlapsky ego, ale chtel bych mit mindset jako Pavel Moric :)))

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.