Alchymie změny

Nejprodávanější

Kurzem provází  Pavel Moric

Vhodné k poslechu

Umění žít a aktivně tvořit svůj život nebo nečinně přihlížet, jak se nám „věci pouze dějí” - to budeme v kurzu zkoumat a měnit. Vše velmi živou a přímou formou. Celý popisek

1 390 kč s DPH

Celková délka videí

1:26 hod

Počet lekcí

17

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Nabízím vám poznat souvislosti a příčiny různých osobních dramat, postojů a přesvědčení skrze funkční nástroje a hlubší vhledy do sebe.

Vezmu vás na výlet plný autenticity, jasných příkladů a probouzejících příběhů.

Zkusíme si cvičení a prověrku vašeho vnitřního nastavení, které je zodpovědné za úroveň života, kterou žijeme. Čekejte vtipné a moudré ingredience v podobě tipů jak se dostat do vyššího levelu sebeprožívání a zbavování se nefunkčních přístupů - prostě aktualizovat se.

Proč téma změny? Protože je všudypřítomná a bude zde pořád až do konce našich dní. Je to základní platforma života, kde znalost procesů a principů je klíčová pro tvorbu toho co chci. Zároveň potřebujeme budovat schopnost, jak zvládat náročné situace nebo je přestat vytvářet tak často.

V kurzu

  • zlepšíte vztah k sobě a lépe se budete v sobě orientovat
  • seznámíte se s 3 základními pilíři skvělého života
  • naučíte se sebereflektovat a včas nastavit plodnou akci/reakci
  • pochopíte, co jsou základní motivy pro vaše konání

Kurz je určen lidem, kteří chtějí smysluplně růst a tvořit a nebýt pouze kopií a neustálým napodobovatelem společenských norem a pseudo vzorů.

Poznání je vždy vstupenkou do vyšší ligy žití, kde se objevuje rozmanitější možnost si vybírat. Dobrá  práce se změnou je umět ji vyvolávat, reagovat na ni a také schopnost ji akceptovat.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Pavel Moric

Pavel Moric

Trenér, kouč, speaker, zakladatel klubu Karatevision

Pavel Moric je úspěšný lektor a mentor na české scéně osobního rozvoje. Kromě toho vzešel ze sportovního prostředí, kde na poli číst vícekarate získal 7x titul mistra České republiky. Vychoval mnoho mistrů ČR v karate. Je velkým příznivcem sebeobjevování a cestování za poznáním. Absolvoval přes 400 terapeutických sezení se svým vlastním materiálem a také strávil týden na poušti Sahara. Navštívil 2x Peru a zúčastnil se šamanských ceremonií. Neustále inspiruje a sdílí své nabyté zkušenosti různou formou mezi různá publika od korporátních sfér přes širokou veřejnost až po workshopové akce mimo ČR (Kréta/Thajsko). Uvědomění je klíč ke změně a dává možnost realizovat vyšší a rozvinutější formy bytí zde na Zemi. Má mnoho videí na Youtube a stovky tisíc shlédnutí. Je to rebel :-).

Všechny kurzy lektora Pavel Moric

Hodnocení kurzu

95 %

1 734 hodnocení
1443x
210x
47x
18x
17x

Barbora Žáčková

Vtipné,zároveň hluboké.Strašně se mi líbí forma kurzu,kterou pan lektor má-jeho styl komunikace,interpretace.Záživné,nenechá Vás “usnout”. Zapamatovatelné.Za mě jeden z ToP kzrzů!!!


Kateřina Č.

Děkuji za skvělý kurz!


Anežka D.

Skvelý kurz, záleží na jednotlivcovi, či chce naozaj zmenu a čo je pre to ochotný urobiť.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.