Analýza klíčových slov

Nejprodávanější

Kurzem provází  GroupM Nexus a Pavel Pajkrt

Chcete zjistit, jaké dotazy vyhledávají lidé nejčastěji na internetu? Potřebujete vědět, o co se zajímají a jaké mají preference? Rádi byste se naučili s výslednými daty dále pracovat a stavět na nich svou marketingovou strategii? Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

1:56 hod

Počet lekcí

28

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Naučíte se, jak získat kompletní analýzu klíčových slov přímo pro svůj web. Lépe poznáte své zákazníky a budete schopni své náklady na propagaci rozložit efektivněji.

Konkrétně se dozvíte:

 • Co je analýza klíčových slov a proč je potřeba ji dělat,
 • jak analýza klíčových slov probíhá,
 • jak a kde nalézt klíčová slova relevantní pro váš obor,
 • jak je třídit, analyzovat a vybrat ta nejvhodnější,
 • jak posuzovat jejich konkurenčnost a tím odhalit vaše nejsilnější protivníky,
 • kdo je vaše cílová skupiny a jak se na internetu chová,
 • jak správně vytvořit strukturu webu,
 • jak výsledky analýzy implementovat.

Pro koho je kurz určen?

 • Pro majitele menších firem, kteří sami spravují svůj web,
 • pro informační architekty a vedoucí webových projektů,
 • pro pracovníky marketingu a public relations,
 • pro webové copywritery a editory obsahu,
 • pro správce webů,
 • pro SEO konzultanty a linkbuildery.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
GroupM Nexus

Pomáháme firmám růst v online marketingu

Jsme digitální agentura, která propojuje znalosti a zkušenosti více než 110 specialistů v pražské pobočce. Baví nás svět onlinu a spojuje láska k datům. Marketing by podle nás měl být efektivní, kvalitní, přínosný a hravý. A přesně takoví jsou i lidé v GroupM Nexus. Rádi sdílíme naše nasbírané zkušenosti na školeních, abychom posouvali úroveň komunikace našich zákazníků i odborné veřejnosti.


Pavel Pajkrt

SEO Team Leader

Pavel Pajkrt pracoval ve firmě H1.cz, která se stala součástí GroupM Nexus na pozici SEO Team Leader. Mezi jeho klienty patřili Vodafone, ČSOB pojišťovna, Citibank či IKEA. V online marketingu působí už více než 10 let. V minulosti se věnoval tvorbě webů, dlouhodobým i krátkodobým kampaním, ale též navrhování věrnostních programů. Nejvíce ho baví tvořit komplexní strategie a přijímat nové výzvy.

Hodnocení kurzu

88 %

78 hodnocení
54x
14x
2x
5x
3x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Petr P.

Výborně zpracovaný kurz, který velmi dobře vysvětluje problematiku začátečníkům.


Daniel Kováčik

Prehľadné a výstižné, asi má zmysel skôr pre SEO špecialistov, ktorý so spomínanými toolmi už chvíľu pracujú, mnohé už teraz vypadajú úplne inak, ale princípy sú v zásade stále rovnaké. U Open Refine mi trochu chýbala zásadná funkcia clusterizácie rôznych verzií fráz, rovnako n-gramy, kolokácie, subqueries, ale to je spíš pre KWA s väčšou granularitou. Inu, robiť kľúčovku pre celú tak rozsiahlu oblasť ako Vlasová kozmetika (o Kozmetike ako takej ani nehovoriac) je ošemetné, z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že tam sú desaťtisíce relevantných fráz (minimálne pred čistením), takže ak nemáte vopred nejaký model, tak je to pohľad hodne z výšky bez detailov, len tie najhľadanejšie termíny, ale aj to môže byť užitočné.


Kristyna K.

Dobrý,návodný,logicky strukturovaný, konkrétní kurz

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.