Anatomie lži: jak poznat lháře

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Jan Ženatý

Cena: 1 290 Kč s DPH

Počet lekcí:
17
Celková délka videí:
2:04 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Zapomeňte na Pinocchiovy nosy a řeč těla, která „zaručeně” odhalí lháře. Ponořte se raději do vědecky ověřené metody odhalení lži, kterou používá při výsleších i kriminální policie. Snadný návod nečekejte, anatomicky přesný vhled do komplexity lži ano.

Kurz vám potvrdí a vysvětlí, co už dávno víte: Že na pravdu a lež nelze pohlížet černobílou optikou. Těšte se na vědecky podložené metody odhalování lži, poutavé příběhy o známých lhářích a spoustu práce na vaší straně, abyste lež co nejspolehlivěji odhalili.  

V kurzu se dozvíte: 

  • Co je vlastně lež? 
  • Funguje víc hodný nebo zlý policajt?
  • Jak podle hlasu, slov, gestikulace a mimiky poznat lháře. 
  • Zda má cenu pokaždé lháře usvědčit ze lži. 
  • Jak se nesplést a neobvinit pravdomluvného. 
  • Jak svým chováním můžete lež spoluvytvářet.  

Kurz je určený pro 

  • všechny zájemce o psychologii,
  • milovníky netriviálních návodů,
  • absolventy kurzu Anatomie emocí, kteří se chtějí dozvědět víc.

Osnova kurzu

Jan Ženatý

Jan Ženatý

Certifikovaný trenér Paul Ekman International

Honza je psycholog se 14 lety praxe v práci s leadery a talenty v byznysu v Evropě, Americe a Asii. Jako první Čech absolvoval trenérský výcvik u Paul Ekman číst víceInternational, společnosti, která se zabývá problematikou čtení emocí a behaviorální analýzy v kontextu rozvoje emoční inteligence, ale i v oblasti bezpečnosti a vedení výslechů.

Všechny kurzy lektora Jan Ženatý

Hodnocení kurzu

94 %

225 hodnocení
168x
47x
9x
1x
0x

Jan K.

Super


Peter H.

Pre mňa (ako pre technika) veľmi zaujímavý kurz "z opačnej strany". Zaujímavé fakty o tom, ako funguje pamäť a spomínanie. Ďakujem.


Josef Straka

Super zajímavý kurz.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.