Anatomie správného rozhodování

Nejprodávanější

Kurzem provází  Cyril Höschl

Vhodné k poslechu

Špatná rozhodnutí nám mohou pokazit kariéru, zhoršit naše vztahy, nebo nás zbytečně připravit o peníze. Vyhněte se nástrahám, do kterých se při našem rozhodování často necháme chytit. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

46 min

Počet lekcí

10

Hodnocení
Přidat do plánu
Polské, České, Anglické
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Rozhodovací procesy jsou důležité pro každého z nás. Ovlivňují naše životy, a proto je dobré se v nich vyznat. Správně se rozhodovat ale není možné bez porozumění tomu, jak naše rozhodování probíhá.

Tento kurz se proto prakticky věnuje tomu, co se děje během rozhodování.

Dozvíte se:

  • Jak je naše chování ovlivňováno psychologickými zkresleními,
  • jak ho ovlivňuje naše myšlení,
  • jaký typ člověka ve vztahu k rozhodování jste. 

Poznatky lektor dokládá na řadě vědeckých experimentů.

Každé téma ilustruje na srozumitelných příkladech.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Cyril Höschl

psychiatr a vysokoškolský pedagog

Cyril Höschl je psychiatr, výzkumník, popularizátor vědy a vysokoškolský pedagog. Po sametové revoluci byl prvním svobodně zvoleným děkanem 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy (1990–1997). Od r. 1990 byl přednostou Kliniky psychiatrie a lékařské psychologie 3. LF UK v Praze (do r.2020) a ředitelem Psychiatrického centra Praha, jež se od roku 2015 transformovalo v Národní ústav duševního zdraví v Klecanech (do r.2021). V letech 2007 – 2008 byl prezidentem Evropské psychiatrické asociace (EPA) a 2008 – 2009 prezidentem Federace evropských lékařských akademií (FEAM). Působil také jako viceprezident Evropské školy klinického výzkumu ve Vídni a v r.2008 získal ocenění Česká hlava.

Hodnocení kurzu

94 %

3 929 hodnocení
3010x
686x
195x
25x
13x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Luděk K.

Na jednoduchých příkladech lektor ukázal stereotypy lidského uvažování, které nemusí vést ke správnému výsledku. Krásné zamyšlení nad tím, jak pracuje náš mozek.
Moc děkuji


Pavel Kučera

Super, poslouchat a soustředit se.


Markéta P.

- příjemné k poslechu
- praktické tipy a rady, jak poznat manipulaci druhých

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.