Anatomie správného rozhodování

i v audio verzi

Kurzem provází Cyril Höschl České   + 2 další

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
10
Celková délka videí:
46 min
Koupit kurz
Polské, České, Anglické
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Špatná rozhodnutí nám mohou pokazit kariéru, zhoršit naše vztahy, nebo nás zbytečně připravit o peníze. Vyhněte se nástrahám, do kterých se při našem rozhodování často necháme chytit.

Rozhodovací procesy jsou důležité pro každého z nás. Ovlivňují naše životy, a proto je dobré se v nich vyznat. Správně se rozhodovat ale není možné bez porozumění tomu, jak naše rozhodování probíhá.

Tento kurz se proto prakticky věnuje tomu, co se děje během rozhodování.

Dozvíte se:

  • Jak je naše chování ovlivňováno psychologickými zkresleními,
  • jak ho ovlivňuje naše myšlení,
  • jaký typ člověka ve vztahu k rozhodování jste. 

Poznatky lektor dokládá na řadě vědeckých experimentů.

Každé téma ilustruje na srozumitelných příkladech.

Osnova kurzu

Cyril Höschl

Cyril Höschl

psychiatr a vysokoškolský pedagog

Cyril Höschl je psychiatr, výzkumník, popularizátor vědy a vysokoškolský pedagog. Po sametové revoluci byl prvním svobodně zvoleným číst víceděkanem 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy (1990–1997). Od r. 1990 byl přednostou Kliniky psychiatrie a lékařské psychologie 3. LF UK v Praze (do r.2020) a ředitelem Psychiatrického centra Praha, jež se od roku 2015 transformovalo v Národní ústav duševního zdraví v Klecanech (do r.2021). V letech 2007 – 2008 byl prezidentem Evropské psychiatrické asociace (EPA) a 2008 – 2009 prezidentem Federace evropských lékařských akademií (FEAM). Působil také jako viceprezident Evropské školy klinického výzkumu ve Vídni a v r.2008 získal ocenění Česká hlava.

Všechny kurzy lektora Cyril Höschl

Hodnocení kurzu

94 %

2 380 hodnocení
1828x
421x
109x
15x
7x

Peter B.

Zaujímavé názory a prezentácia na uvedomenie si vlastného správania. :-)


Peter Lysý

Kurz mi odhalil nové poznatky, co a jakým způsobem nás ovlivňuje při rozhodování. Téma bylo podané jasně s názornými příklady. Líbil se mi projev a prezentace lektora. Kurz doporučuju.


Věra P.

Chytré, vtipné, dobré příklady

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.