Anglická frázová slovesa II

Cena: 590 Kč s DPH

Počet lekcí:
11

Celková délka videí:
50 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Druhý ze dvou kurzů nejužitečnějších anglických frázových sloves, které použijete v nejběžnějších situacích. V tomto kurzu se jich naučíte 68.

Anglická frázová slovesa jsou nedílnou, důležitou (a často studentům hrůzu nahánějící) součástí angličtiny. V tomto kurzu si společně posvítíme na ty nejužívanější, nejzapeklitější a nejčastěji problémy (a těžké chvilky) studentům angličtiny přinášející frázová slovesa. A samozřejmě se nebudeme pouze dívat, ale také si vše řádně vysvětlíme a procvičíme! A protože frázových sloves je v angličtině opravdu požehnaně, tak jsem pro vás připravil rovnou kurzy dva (první kurz naleznete zde).

V kurzu se naučíte:

  • Význam a užití 68 důležitých frázových sloves
  • Jak tyto slovesa aktivně užívat (a vylepšit tak svoji angličtinu)
  • Jaké jsou druhy frázových sloves a proč jsou vlastně tak důležitá
  • Mít rádi frázová slovesa :)

Kurz je určený pro:

  • Pro všechny, kteří chtějí posunout svoji úroveň angličtiny o úroveň výš
  • Pro všechny, kteří chtějí ovládat 68 základních frázových sloves
  • Pro všechny, kteří chtějí znít více “anglicky anglicky”
  • Pro všechny, kteří si chtějí procvičit a vylepšit angličtinu
Ukázat celý popis

Osnova kurzu

Frázová slovesa II


4:10


5:52


3:39


4:06


5:07


6:48


6:03


8.  Sport

5:56


7:18


10.  Závěr

1:38Celková délka videí

50 min

Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci číst vícena světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu.  Více na www.brona.cz

Hodnocení kurzu

100 %
6 hodnocení

Petra Slavíková

Perfektní kurz na rozšíření slovní zásoby!


Zdeněk Meier

Kurz byl skvělý, nejlepší je, že jsou frázová slovesa vysvětlena v tom nejobvyklejším použití. To nikde jinde nelze najít.
Díky Broňo.


Marie Kneblová

Líbí se mi, že Broňa vysvětluje frázová slovesa takovou odlehčenou formou, že si člověk ani neuvědomuje, že se vlastně učí :-). Těším se na další kurzy od Broně :-)

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.