Autenticita jako cesta k úspěchu s Adelou Vinczeovou

i v audio verzi

Co se v kurzu naučíte

Univerzální techniky a fígle jsou jen berličky. Často jen nahrazují to důležité - poznání sebe sama, skutečnou změnu myšlení a autenticitu. Inspirujte se pohledem populární moderátorky na život, autenticitu a objevování sebe sama.

Adela Vinczeová není jen jednou z nejoblíbenějších moderátorek, ale i inspirativní osobností s osobitým pohledem na věci okolo nás. V tomto kurzu vám nepředstaví „zaručené” techniky, jak řešit životní situace. O to víc ale dokáže nabídnout originální postřehy a otevřeně sdílet své zkušenosti a pozorování, které se jí osvědčily. 

Na své osobní cestě se řídí vírou v dokonalost života a je přesvědčená, že všechno, co se nám děje, je pro nás to nejlepší. Z tohoto svého nastavení nabízí svůj pohled na věci okolo nás. Jak člověk může žít bez cíle? Proč je pro ni neúspěch lekcí života a úspěch jen bonusem? Jak poznat správnou výzvu? Anebo v čem je kouzlo autenticity?

Své pohledy na svět netlačí jako principy, podle kterých by měl každý žít. Nabízí je jako svoje osobní pohledy, ke kterým sama dospěla a které můžete přenést do svého života, pokud pro vás budou inspirativní. 

Osnova kurzu

Adela Vinczeová (Banášová)

Adela Vinczeová (Banášová)

Televizní a rozhlasová moderátorka

Adela Vinczeová (rozená Banášová) vyštudovala odbor kulturológia na Filozofickej fakulte UK v Bratislave. Najprv moderovala v slovenskom Fun Radiu. Do číst vícepovedomia divákov sa ale dostala predovšetkým moderovaním troch sérií hudobnej súťaže Slovensko hľadá Superstar. Nasledovala tanečná súťaž Let´s Dance (obdoba českej StarDance). Účinkovala aj ako porotkyňa v programe Slovensko má talent. Českí diváci ju poznajú hlavne z Česko Slovenskej SuperStar z roku 2009, kde jej po boku stál Leoš Mareš. V roku 2010 bola porotkyňou česko-slovenskej televíznej show Talentmania.  V rokoch 2010/2011 uvádzala svoj program Adela show. Aktuálne sa na televíznych obrazovkách objavuje ako moderátorka talkshow Trochu inak s Adelou a hudobného programu Chart show.  Je najúspešnejšou účastníčkou v doterajšej histórii diváckej ankety Osobnosť televíznej obrazovky (OTO).

Všechny kurzy lektora Adela Vinczeová (Banášová)

Hodnocení kurzu

96 %

3 035 hodnocení
2573x
338x
78x
32x
14x

Kateřina Bláhová

Výborný přednes, velmi dobře se Adéla poslouchá.


Kateřina Krupičková

Příjemné překvapení.


Ľubica B.

Podnikateľskom zaujímavo, pútavo od začiatku do konca, perfektné

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 1 390 Kč s DPH

Počet lekcí:
11
Celková délka videí:
58 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup