Autenticita jako cesta k úspěchu s Adelou Vinczeovou

Nejprodávanější

Kurzem provází  Adela Vinczeová (Banášová)

Vhodné k poslechu

Univerzální techniky a fígle jsou jen berličky. Často jen nahrazují to důležité - poznání sebe sama, skutečnou změnu myšlení a autenticitu. Inspirujte se pohledem populární moderátorky na život, autenticitu a objevování sebe sama. Celý popisek

1 590 Kč s DPH

Celková délka

58 min

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Adela Vinczeová není jen jednou z nejoblíbenějších moderátorek, ale i inspirativní osobností s osobitým pohledem na věci okolo nás. V tomto kurzu vám nepředstaví „zaručené” techniky, jak řešit životní situace. O to víc ale dokáže nabídnout originální postřehy a otevřeně sdílet své zkušenosti a pozorování, které se jí osvědčily. 

Na své osobní cestě se řídí vírou v dokonalost života a je přesvědčená, že všechno, co se nám děje, je pro nás to nejlepší. Z tohoto svého nastavení nabízí svůj pohled na věci okolo nás. Jak člověk může žít bez cíle? Proč je pro ni neúspěch lekcí života a úspěch jen bonusem? Jak poznat správnou výzvu? Anebo v čem je kouzlo autenticity?

Své pohledy na svět netlačí jako principy, podle kterých by měl každý žít. Nabízí je jako svoje osobní pohledy, ke kterým sama dospěla a které můžete přenést do svého života, pokud pro vás budou inspirativní. 

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Adela Vinczeová (Banášová)

Televizní a rozhlasová moderátorka

Adela Vinczeová (rozená Banášová) vyštudovala odbor kulturológia na Filozofickej fakulte UK v Bratislave. Najprv moderovala v slovenskom Fun Radiu. Do povedomia divákov sa ale dostala predovšetkým moderovaním troch sérií hudobnej súťaže Slovensko hľadá Superstar. Nasledovala tanečná súťaž Let´s Dance (obdoba českej StarDance). Účinkovala aj ako porotkyňa v programe Slovensko má talent. Českí diváci ju poznajú hlavne z Česko Slovenskej SuperStar z roku 2009, kde jej po boku stál Leoš Mareš. V roku 2010 bola porotkyňou česko-slovenskej televíznej show Talentmania. 

V rokoch 2010/2011 uvádzala svoj program Adela show. Aktuálne sa na televíznych obrazovkách objavuje ako moderátorka talkshow Trochu inak s Adelou a hudobného programu Chart show. 

Je najúspešnejšou účastníčkou v doterajšej histórii diváckej ankety Osobnosť televíznej obrazovky (OTO).

Hodnocení kurzu

96 %

3 972 hodnocení
3380x
431x
108x
38x
15x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Diana M.

super


Roman K.

Veľmi zaujímavý pohľad na úspech a jeho vnímanie od moderátorky, ktorá nejaké podoby úspechu objektívne zažila. Môže to do značnej miery fungovať pre veľa ľudí, hoci zrejme nie pre všetkých.


Michal H.

10/10. Adela je proste top.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.