Barevná osobnostní typologie pro leadery

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Jana Horáková

Cena: 699 Kč s DPH

Sleva -50 %: 349 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2022

Počet lekcí:
16
Celková délka videí:
1:22 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Zlepšete pomocí barevné osobnostní typologie své dovednosti v leadershipu. Naučte se přizpůsobit svůj přístup osobnostním stylům jednotlivých členů týmu a buď'te lepšími leadery.

V kurzu si osvojíte

Základy leadershipu

Jedna z důležitých dovedností je schopnost individuálního přístupu k jednotlivým členům týmu, pochopení psychologického nastavení každého z nich a využívání jejich silných stránek pro dosahování společných cílů. Tento kurz Vám poskytne mapu, jak se v lidech orientovat a jak jim vytvořit pracovní prostředí, ve kterém se budou cítit šťastnější a díky tomu budou i úspěšnější.

V kurzu se naučíte:

  • Poznat své silné stránky a slabiny s roli leadra
  • Rozpoznat chování ostatních
  • Přizpůsobovat svoje chování potřebám jednotlivých typů
  • Pochopit týmovou dynamiku
     

Kurz je určený pro:

  • všechny, kdo vedou, nebo se chystají vést lidi

Osnova kurzu

Jana Horáková

Jana Horáková

Lektorka a koučka pro osobní rozvoj a leadership

Jana realizovala za posledních 5 let více než 500 úspěšných tréninků a workshopů zejména v rámci rozvojových programů číst vícezaměřených na leadership, talent programy, osobní rozvoj, efektivní komunikaci a prezentační dovednosti. Většinu programů má postavených na principech osobnostní typologie, která je její srdcovu záležitostí. Svým postojem si dokáže získat důvěru účastníků, nadchnout je a posílit jejich odhodlání ke změnám jak v profesním, tak osobním životě. Motivuje je k přijetí osobní odpovědnosti za realizaci nových poznatků ve vlastní praxi. Smysl své práce vnímá v možnosti pomáhat lidem žít spokojenější, úspěšnější a radostnější život. 

Všechny kurzy lektora Jana Horáková

Hodnocení kurzu

91 %

186 hodnocení
132x
32x
15x
6x
1x

Leoš J.

Zdařile vytvořený, srozumitelný a názorný kurz s velkým využitím nejen v práci, ale i osobním životě. Děkuji

Reakce lektora:

“Děkuji :)“


Andrea B.

******


Ina S.

Dekuji,
Lektorka ma vyrazny a prijemny projev, mluvi od srdce, pracuje z hlasem.
Obsah byl zajimavy a uzitecny

Reakce lektora:

“Dekuji 😀“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.