Úvodní stránka

Canva: grafika pro firmy a podnikatele

hodnocení 94 %

Kurzem provází Linda Nezhybová

Cena: 590 Kč s DPH

Počet lekcí:
30

Celková délka videí:
55 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Jednoduchá grafika online pro všechny.

Potřebujete si vytvořit jednoduchou grafiku pro svou firmu? Pracujete s grafickými materiály a chcete si je umět vytvořit sami? Píšete blog a chybí vám hezká grafika? V kurzu se naučíte, jak vše zvládnout v jednoduchém grafickém online nástroji Canva.com, který je částečně zdarma. Pro maximální pohodlí při práci s grafikou v Canva.com se vyplatí si předplatit Canva for work, nicméně většinu práce zvládnete i s Canva zdarma. Pokud jste nezisková organizace, máte navíc nárok na přístup do Canva for work zdarma.

Pro koho je kurz určen?

Pro všechny lidi, kteří potřebují vytvářet svépomocí jednoduché, hezké grafické materiály.

Konkrétně se v kurzu dozvíte:

  • jak ovládat online grafický nástroj Canva,
  • zda vybrat Canva zdarma vs. Canva for work - kdy a proč se mi vyplatí investovat do prémiové verze aplikace,
  • jak pracovat v Canva s firemním vizuálem,
  • jak vytvořit prakticky příspěvky na Facebook, bannery, infografiku, hlavičkový papír, prezentaci a další grafické materiály.

Ušetřete čas svým grafikům a naučte se vytvářet skvělou, jednoduchou grafiku sami!

Linda Nezhybová

Linda Nezhybová

Freelance grafička

Linda vystudovala Multimédia v ekonomické praxi na VŠE. Už při studiu nasbírala zkušenosti v reklamní a digitální agentuře, později se číst vícezačala živit svými projekty a tvorbou grafiky na volné noze. Kurzem Základy grafiky pro negrafiky již prošlo více než 250 studentů přes kurzy Naučmese.cz. Linda se nyní naplno věnuje projektu Psaní Hravě, online výukovovému kurzu na psaní všemi deseti formou her. Když to jde, nejraději pracuje ze zahraničí na dálku. V loňském roce takto procestovala Bali, Vietnam a Thajsko. Více se o ní můžete dočíst na jejím webu

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Osnova kurzu

Hodnocení kurzu

94 %
16 hodnocení

Tereza Zavadilová

Stejně jako u kurzu grafiky pro negrafiky bych tak nedělila videa, jsou pak dlouhé proluky mezi lekcemi, než se další lekce načte :-)
Jinak super. Opět mnoho nového!


Veronika Šustrová

Stručné, jasné, užitečné.


Petr Hornišer

Kurz je zajímavý, jen se Canva.com trochu změnila a tak není vše tam kde je popsáno v kurzu. Ve většině případů to však nevadí. Rozhodně přínosný kurz.
Omezil bych to zrychlování videa, je to nepříjemné.


Jana Ulmanová

Super kurz na ukázání celé Canvy ;)
Oceňuju podání rozdílu mezi free verzí a placenou :).


Martina Mašková

Jsou to opravdu základy, ale Canva je velmi jednoduchá a intuitivní, takže to vlastně ani jinak nejde. Mám připravený první výtvor, tak jsem zvědavá jestli to bude tiskárně vyhovovat.


Martin Hofman

Na Canvu jsem narazil prvně těsně před vánoci a velmi rychle v ní připravil PFku. Kurz mi ukázal další možnosti, byť někdy až velmi zrychleně :). Úroveň zpracování kurzu vč. průvodního slova je na lepší úrovni než u Lindina kurzu Základy grafiky pro negrafiky. Od grafika však čekám větší preciznost a dotaženost, proto "jen" čtyři hvězdičky.


Dominika Rýparová

Rychle, stručně, názorně:)


Veronika Ščuková

Skvělá inspirace a motivace pro tvorbu vlastní grafiky i pro naprosté laiky. Řada super tipů a doporučení, se kterými lze vytvářet krásná a poutavá díla pro nejrůznější účely!Děkuji Lindě i Canvě!:-)