Canva: grafika pro firmy a podnikatele

Kurzem provází  Linda Martišková (Nezhybová)

Jednoduchá grafika online pro všechny.

599 Kč s DPH

Celková délka

55 min

Počet lekcí

30

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Potřebujete si vytvořit jednoduchou grafiku pro svou firmu? Pracujete s grafickými materiály a chcete si je umět vytvořit sami? Píšete blog a chybí vám hezká grafika? V kurzu se naučíte, jak vše zvládnout v jednoduchém grafickém online nástroji Canva.com, který je částečně zdarma. Pro maximální pohodlí při práci s grafikou v Canva.com se vyplatí si předplatit Canva for work, nicméně většinu práce zvládnete i s Canva zdarma. Pokud jste nezisková organizace, máte navíc nárok na přístup do Canva for work zdarma.

Pro koho je kurz určen?

Pro všechny lidi, kteří potřebují vytvářet svépomocí jednoduché, hezké grafické materiály.

Konkrétně se v kurzu dozvíte:

  • jak ovládat online grafický nástroj Canva,
  • zda vybrat Canva zdarma vs. Canva for work - kdy a proč se mi vyplatí investovat do prémiové verze aplikace,
  • jak pracovat v Canva s firemním vizuálem,
  • jak vytvořit prakticky příspěvky na Facebook, bannery, infografiku, hlavičkový papír, prezentaci a další grafické materiály.

Ušetřete čas svým grafikům a naučte se vytvářet skvělou, jednoduchou grafiku sami!

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Linda Martišková (Nezhybová)

Grafička a online podnikatelka

Linda Martišková (dříve Nezhybová) vystudovala Multimédia v ekonomické praxi na VŠE. Už při studiu nasbírala zkušenosti v číst vícereklamní a digitální agentuře, později se začala živit svými projekty a tvorbou grafiky na volné noze. Kurzem grafiky jí prošlo již přes 700 lidí, ať už naživo či online. Díky kombinaci znalostí z podnikání, online marketingu a grafiky, se Lindě daří předávat užitečné informace a dovednosti jednoduchou formou všem, kteří s oborem grafiky teprve začínají. Linda se mj. věnuje projektům Podle sebe, podcastu a tvorbě osobně-rozvojových karet a taky projektu Příběhy zrození, což je podcast, kde si povídá se ženami o jejich cestě za miminkem. Více se o ní můžete dočíst na jejím webu

Hodnocení kurzu

93 %

71 hodnocení
51x
17x
2x
1x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Gabriela Lesňáková

Výborná struktura, zpracování, jednoduché k pochopení, už se těším až vyzkouším v praxi.


Petra T.

Vše dobře a jasně vysvětleno, zajímavé tipy.


Jana H.

Canva je super! Díky Lindiným kurzům si ji naprosto zamilujete. Nabízí obrovské možnosti, hodně zábavy a výsledky jsou parádní. A kurzy taky! Bez zbytečných kudrlinek rovnou k věci.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.