Canva: grafika pro firmy a podnikatele

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Linda Martišková (Nezhybová)

Cena: 599 Kč s DPH

Počet lekcí:
30
Celková délka videí:
55 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Jednoduchá grafika online pro všechny.

V kurzu si osvojíte

Grafika

Potřebujete si vytvořit jednoduchou grafiku pro svou firmu? Pracujete s grafickými materiály a chcete si je umět vytvořit sami? Píšete blog a chybí vám hezká grafika? V kurzu se naučíte, jak vše zvládnout v jednoduchém grafickém online nástroji Canva.com, který je částečně zdarma. Pro maximální pohodlí při práci s grafikou v Canva.com se vyplatí si předplatit Canva for work, nicméně většinu práce zvládnete i s Canva zdarma. Pokud jste nezisková organizace, máte navíc nárok na přístup do Canva for work zdarma.

Pro koho je kurz určen?

Pro všechny lidi, kteří potřebují vytvářet svépomocí jednoduché, hezké grafické materiály.

Konkrétně se v kurzu dozvíte:

  • jak ovládat online grafický nástroj Canva,
  • zda vybrat Canva zdarma vs. Canva for work - kdy a proč se mi vyplatí investovat do prémiové verze aplikace,
  • jak pracovat v Canva s firemním vizuálem,
  • jak vytvořit prakticky příspěvky na Facebook, bannery, infografiku, hlavičkový papír, prezentaci a další grafické materiály.

Ušetřete čas svým grafikům a naučte se vytvářet skvělou, jednoduchou grafiku sami!

Osnova kurzu

Linda Martišková (Nezhybová)

Linda Martišková (Nezhybová)

Grafička a online podnikatelka

Linda Martišková (dříve Nezhybová) vystudovala Multimédia v ekonomické praxi na VŠE. Už při studiu nasbírala zkušenosti v číst vícereklamní a digitální agentuře, později se začala živit svými projekty a tvorbou grafiky na volné noze. Kurzem grafiky jí prošlo již přes 700 lidí, ať už naživo či online. Díky kombinaci znalostí z podnikání, online marketingu a grafiky, se Lindě daří předávat užitečné informace a dovednosti jednoduchou formou všem, kteří s oborem grafiky teprve začínají. Linda se mj. věnuje projektům Podle sebe, podcastu a tvorbě osobně-rozvojových karet a taky projektu Příběhy zrození, což je podcast, kde si povídá se ženami o jejich cestě za miminkem. Více se o ní můžete dočíst na jejím webu

Všechny kurzy lektora Linda Martišková (Nezhybová)

Hodnocení kurzu

93 %

70 hodnocení
50x
17x
2x
1x
0x

Gabriela Lesňáková

Výborná struktura, zpracování, jednoduché k pochopení, už se těším až vyzkouším v praxi.


Petra T.

Vše dobře a jasně vysvětleno, zajímavé tipy.


Jana Hrubá

Canva je super! Díky Lindiným kurzům si ji naprosto zamilujete. Nabízí obrovské možnosti, hodně zábavy a výsledky jsou parádní. A kurzy taky! Bez zbytečných kudrlinek rovnou k věci.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.