Canva pro firmy a podnikatele - Jednoduchá grafika online pro všechny

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Linda Martišková (Nezhybová)

Cena: 599 Kč s DPH

Chytřejší září - sleva 50%: 299 Kč s DPH

Platí do 29. 9. 2021

Počet lekcí:
23
Celková délka videí:
1:22 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Potřebujete si vytvořit jednoduchou grafiku pro svou firmu? Pracujete s grafickými materiály a chcete si je umět vytvořit sami? Píšete blog a chybí vám hezká grafika? Spravujete sociální sítě?

V kurzu si osvojíte

Grafika

V kurzu se naučíte, jak vše zvládnout v jednoduchém grafickém online nástroji Canva.com, který je částečně zdarma. Pro maximální pohodlí při práci s grafikou v Canva.com se vyplatí si předplatit Canva Pro, nicméně většinu práce zvládnete i s Canva zdarma. Pokud jste nezisková organizace máte nárok na přístup do Canva Pro zdarma.

Ušetřete čas svým grafikům a naučte se vytvářet skvělou, jednoduchou grafiku sami!

Pro koho je kurz určen?

  • Pro všechny lidi, kteří potřebují vytvářet svépomocí jednoduché, hezké grafické materiály. 

Konkrétně se v kurzu dozvíte: 

  • Jak ovládat online grafický nástroj Canva krok za krokem
  • Canva zdarma vs. Canva Pro - kdy a proč se mi vyplatí investovat do prémiové verze aplikace
  • Jak pracovat v Canva s firemním vizuálem
  • Jak vytvořit prakticky příspěvky na sociální sítě, banner či prezentaci

Osnova kurzu

Linda Martišková (Nezhybová)

Linda Martišková (Nezhybová)

Grafička a online podnikatelka

Linda Martišková (dříve Nezhybová) vystudovala Multimédia v ekonomické praxi na VŠE. Už při studiu nasbírala zkušenosti v číst vícereklamní a digitální agentuře, později se začala živit svými projekty a tvorbou grafiky na volné noze. Kurzem grafiky jí prošlo již přes 700 lidí, ať už naživo či online. Díky kombinaci znalostí z podnikání, online marketingu a grafiky, se Lindě daří předávat užitečné informace a dovednosti jednoduchou formou všem, kteří s oborem grafiky teprve začínají. Linda se mj. věnuje projektům Podle sebe, podcastu a tvorbě osobně-rozvojových karet a taky projektu Příběhy zrození, což je podcast, kde si povídá se ženami o jejich cestě za miminkem. Více se o ní můžete dočíst na jejím webu

Všechny kurzy lektora Linda Martišková (Nezhybová)

Hodnocení kurzu

90 %

43 hodnocení
29x
10x
2x
1x
1x

Jana J.

škoda, že není kurz, který by trval delší dobu


Jana Barešová

Skvěle a srozumitelně podané informace.


Dana P.

Velmi podnětné, super typy :)

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.