Canva pro firmy a podnikatele - Jednoduchá grafika online pro všechny

Nejprodávanější

Kurzem provází  Linda Martišková (Nezhybová)

Potřebujete si vytvořit jednoduchou grafiku pro svou firmu? Pracujete s grafickými materiály a chcete si je umět vytvořit sami? Píšete blog a chybí vám hezká grafika? Spravujete sociální sítě? Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

1:22 hod

Počet lekcí

23

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

V kurzu se naučíte, jak vše zvládnout v jednoduchém grafickém online nástroji Canva.com, který je částečně zdarma. Pro maximální pohodlí při práci s grafikou v Canva.com se vyplatí si předplatit Canva Pro, nicméně většinu práce zvládnete i s Canva zdarma. Pokud jste nezisková organizace máte nárok na přístup do Canva Pro zdarma.

Ušetřete čas svým grafikům a naučte se vytvářet skvělou, jednoduchou grafiku sami!

Pro koho je kurz určen?

  • Pro všechny lidi, kteří potřebují vytvářet svépomocí jednoduché, hezké grafické materiály. 

Konkrétně se v kurzu dozvíte: 

  • Jak ovládat online grafický nástroj Canva krok za krokem
  • Canva zdarma vs. Canva Pro - kdy a proč se mi vyplatí investovat do prémiové verze aplikace
  • Jak pracovat v Canva s firemním vizuálem
  • Jak vytvořit prakticky příspěvky na sociální sítě, banner či prezentaci
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Linda Martišková (Nezhybová)

Grafička a online podnikatelka

Linda Martišková (dříve Nezhybová) vystudovala Multimédia v ekonomické praxi na VŠE. Už při studiu nasbírala zkušenosti v reklamní a digitální agentuře, později se začala živit svými projekty a tvorbou grafiky na volné noze. Kurzem grafiky jí prošlo již přes 700 lidí, ať už naživo či online. Díky kombinaci znalostí z podnikání, online marketingu a grafiky, se Lindě daří předávat užitečné informace a dovednosti jednoduchou formou všem, kteří s oborem grafiky teprve začínají. Linda se mj. věnuje projektům Podle sebe, podcastu a tvorbě osobně-rozvojových karet a taky projektu Příběhy zrození, což je podcast, kde si povídá se ženami o jejich cestě za miminkem. Více se o ní můžete dočíst na jejím webu

Hodnocení kurzu

91 %

173 hodnocení
121x
37x
10x
3x
2x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Filip H.

Paní má milý hlas a všechno mi od základu vysvětlila.


Renata S.

Jednoducho vysvetlené, prehľadné.


Miroslav H.

Úvod a projití základů opravdu pro začátečníky.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.