Canva pro firmy a podnikatele - Jednoduchá grafika online pro všechny

Cena: 690 Kč s DPH

Sleva -50%: 345 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2023

Počet lekcí:
23
Celková délka videí:
1:22 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Potřebujete si vytvořit jednoduchou grafiku pro svou firmu? Pracujete s grafickými materiály a chcete si je umět vytvořit sami? Píšete blog a chybí vám hezká grafika? Spravujete sociální sítě?

V kurzu si osvojíte

V kurzu se naučíte, jak vše zvládnout v jednoduchém grafickém online nástroji Canva.com, který je částečně zdarma. Pro maximální pohodlí při práci s grafikou v Canva.com se vyplatí si předplatit Canva Pro, nicméně většinu práce zvládnete i s Canva zdarma. Pokud jste nezisková organizace máte nárok na přístup do Canva Pro zdarma.

Ušetřete čas svým grafikům a naučte se vytvářet skvělou, jednoduchou grafiku sami!

Pro koho je kurz určen?

  • Pro všechny lidi, kteří potřebují vytvářet svépomocí jednoduché, hezké grafické materiály. 

Konkrétně se v kurzu dozvíte: 

  • Jak ovládat online grafický nástroj Canva krok za krokem
  • Canva zdarma vs. Canva Pro - kdy a proč se mi vyplatí investovat do prémiové verze aplikace
  • Jak pracovat v Canva s firemním vizuálem
  • Jak vytvořit prakticky příspěvky na sociální sítě, banner či prezentaci

Osnova kurzu

Linda Martišková (Nezhybová)

Linda Martišková (Nezhybová)

Grafička a online podnikatelka

Linda Martišková (dříve Nezhybová) vystudovala Multimédia v ekonomické praxi na VŠE. Už při studiu nasbírala zkušenosti v číst vícereklamní a digitální agentuře, později se začala živit svými projekty a tvorbou grafiky na volné noze. Kurzem grafiky jí prošlo již přes 700 lidí, ať už naživo či online. Díky kombinaci znalostí z podnikání, online marketingu a grafiky, se Lindě daří předávat užitečné informace a dovednosti jednoduchou formou všem, kteří s oborem grafiky teprve začínají. Linda se mj. věnuje projektům Podle sebe, podcastu a tvorbě osobně-rozvojových karet a taky projektu Příběhy zrození, což je podcast, kde si povídá se ženami o jejich cestě za miminkem. Více se o ní můžete dočíst na jejím webu

Všechny kurzy lektora Linda Martišková (Nezhybová)

Hodnocení kurzu

92 %

89 hodnocení
66x
16x
4x
1x
2x

Zuzana Z.

super paráda, veľmi pekne ďakujem


Olga A.

Obsahově mi kurz nabídl přesně to , co jsem potřebovala. Osobně bych ocenila lepší verbální prezentaci (spisovný jazyk, bez zdrobnělin např. "barvička", opakování "je to také hodně užitečné" v rámci jedné lekce apod.).


Marian Čečotka

velmi hezké

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.