Cesta ke skvělému výkonu

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Petr Koukal

Cena: 1 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
28
Celková délka videí:
1:50 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Olympiády, motivace, vyléčení z rakoviny, filantropie. Všechny tyto pojmy mají společného jmenovatele - Petra Koukala. Petr je trojnásobný olympionik a devítinásobný mistr České republiky v badmintonu. Nepřišlo to ale samo...

V kurzu si osvojíte

Sebepoznání Seberozvoj

Petr si musel prošlapat dlouhou a trnitou cestu nejen v samotném sportu, ale i v situacích, které od něj jen odvádějí.

K tomu, aby mohl hrát, si musel sám hledat sponzory, vyjednávat a starat se i o všechy ostatní organizační věci. Aby toho neměl málo, postavil se mu do cesty i další, nečekaně silný protivník - rakovina. I v tomto zápase naštěstí vyhrál a opět se úspěšně vrátil do vrcholového sportu.

Na své cestě udělal vše, co bylo potřeba, aby postoupil co nejdál a v tomto kurzu se s vámi podělí o zkušenosti, jak toho dosáhnul a co ho to stálo. Sportovní, mentální kouč Jiří Kastner doplní Petrovy zkušenosti o svůj pohled a vědecké principy, kterými se tyto náročné situace řídí. 

V tomto kurzu se dozvíte

  • proč soustředění na výsledek vede k horším výsledkům,
  • jak důležitá je koncentrace a k čemu vede ve vrcholovém sportu rozptýlení,
  • jestli je lepší praktikovat hodně nebo málo,
  • v jakém vztahu jsou motivace a disciplína,
  • jak se vzpamatovávat z proher,
  • kdy zápas ve skutečnosti začíná,
  • jak důležitá je pro správný výkon regenerace.

Tento kurz je určen pro:

  • všechny, kteří potřebují namotivovat do další práce,
  • každého, kdo si myslí, že je na maximu svých možností,
  • i ty, kteří chtějí nahlédnout do zákulisí vrcholového sportu.

Osnova kurzu

Petr Koukal

Petr Koukal

Trojnásobný olympijský reprezentant v badmintonu

Petr Koukal je český badmintonový hráč, trojnásobný olympionik a několikanásobný mistr České republiky. Je považován za číst vícenejvětšího průkopníka badmintonu v Česku. Tomuto sportu zasvětil celý život a rád nyní předává své zkušenosti dál. Už v juniorských kategoriích byl velmi úspěšný, od roku 2007 pak byl s jedinou výjimkou v roce 2012 každoročním mistrem České republiky.  Pořádá firemní turnaje a exhibice s nejlepšími hráči ČR i ze zahraničí, individuální i skupinové tréninky pro úplné začátečníky, pokročilé i závodní hráče. Věnuje se také firmnímu koučingu, kde se dělí o své zkušenosti s klienty z korporátního světa. Kromě toho rozvíjí také svou nadaci "STK pro chlapy", která se věnuje zdravotní prevenci.

Všechny kurzy lektora Petr Koukal

Hodnocení kurzu

91 %

323 hodnocení
226x
65x
20x
6x
6x

Jarmila Pawlasová

supr, test má jen pár otázek, naprostá paráda


Jana H.

Kurz je síce dlhší, pozerala som ho na dvakrát, ale oplatilo sa. Páčilo sa mi, čo všetko človek môže dokázať, ak naozaj chce. A tiež sa mi páčilo, že lektor hovoril, že je potrebné oddychovať, aj keď to okolie bežne vníma ako lenivosť.


Petr J.

Super

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.