Cesta za úspěchem trojnásobné olympijské vítězky

i v audio verzi

Kurzem provází Anastasia Kuzmina Slovensky

Co se v kurzu naučíte

Vítězem se stává ten, kdo se nevzdává. Trojnásobná olympijská vítězka a biatlonová legenda v kurzu sdílí své zkušenosti na cestě na sportovní vrchol, ale i své osobní zkušenosti, jak při tom zůstat dobrou mámou.

Stačilo málo a možná bylo všechno jinak. Anastasia Kuzmina, trojnásobná slovenská olympijská vítězka, mohla zůstat v domovském Rusku a místo boje o medaile se “jen” starat o rodinu. 

Ona ale chtěla obojí: Rodinu a děti, i vrcholovou sportovní kariéru. Díky své tvrdohlavosti, vytrvalosti a odvaze začít jinde znovu získala obojí. 

Inspirujte se i vy jejím příběhem na vaší cestě k osobnímu vítězství. Ať už je jakkoliv velké a veřejné, nebo o něm víte jen vy. 

V kurzu Anastasia Kuzmina reflektuje klíčové okamžiky svého dosavadního života: 

  • Olympijskou vítězkou díky touze po rodině? Nestává se často, že dá žena přednost dětem, a zárovň raketově posune svou kariéru.
  • Krok do neznáma: O tom, jak touha věnovat se rodině a zároveň sportu byla spouštěčem jejího odchodu z Ruska na Slovensko. 
  • Jedna za všechny, všichni za jednu: O tom, že její úspěch patří i práci celého týmu. Toho profesního, i podporující rodiny.
  • Bez prohry není poučení: Rozpoznat okamžiky „kdyby” a „měla jsem” není těžké. Důležité je ale uvědomit si, jak jste díky nim silnější a poučenější. 
  • Není před a po: Sport je láska na celý život. I když už vás necepuje trenér a netrénujete na stupně vítězů.

Osnova kurzu

Anastasia Kuzmina

Anastasia Kuzmina

bývalá slovenská biatlonistka

Anastasia Kuzmina se řadí mezi největší osobnosti sportovní historie biatlonu na světě. Je trojnásobnou olympijskou vítězkou v biatlonu na ZOH ve číst víceVancouveru v roce 2010, Soči 2014, Pchjongjangu 2018 a držitelkou tří stříbrných medailí ze ZOH ve Vancouveru 2010 a Pchjongjangu 2018. Jako jediná v historii ženského i mužského biatlonu vybojovala individuální zlato na třech ZOH za sebou. Držitelka kompletní sbírky medailí z Mistrovství světa v biatlonu: Pchjongjang 2009 – stříbro, Chanty-Mansyisk 2011- bronz, Östersund 2019 – zlato. V rámci závodů Světového poháru v sezónách 2017-2018 a 2018-2019 získala tři malé glóby.

Všechny kurzy lektora Anastasia Kuzmina

Hodnocení kurzu

92 %

178 hodnocení
128x
37x
10x
2x
1x

Jaroslava B.

Fandili sme Vám a stále fandíme. Ste super a ikona biatlonu. Verím, že aj takto pomôžete mnohým. Ďakujem za tento krásny pocit, ktorý mi ostal po Vašej prezentácii.


Alena P.

Skvelý kurz, skvelá lektorka


Ivana K.

Veľmi príjemné, motivačné až dojemné rozprávanie životného príbehu.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 1 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
10
Celková délka videí:
52 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup